Şimdi Ara

Gabe Newell: 'Steam Machineler Aynı Fiyata Konsollardan Daha İyi Performans Sunuyor' (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Go home Gabe you are drunk

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • optimizasyon yapıyorlar sankı pc ye.. konsollarda öyle çıkmıyor oyun.. mp da herkes aynı makinayla oynadıgı için adaletsizlikte yok.. exc olayıda var.. hack olayıda var ..

• Derdimiz SteamMachineler idi sanki :D. Half Life 3 nerde Gabeciiiimmm. Tabi, Gabe Efendi bilmiyorki 3 parti yapımların sistem ihtiyaçlarını nasıl şişirdiğini. Ayrıca çıka gelen Steam Machinelerde Donanım farkı olduğunu. Ayrıca bilmiyorki oyunların konsol portu olup Pc Belkide Steam Os'a port edileçeğini. Bilmiyorki koyu Pc çileri fare ve klavyeden ayıracak.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • yav hehe windowsun %99'luk pazar payıyla o işletim sistemine çöp bile çıkarmazlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi There goes your life -- 6 Kasım 2015; 20:41:08 >
  • Aynı fiyata daha iyi performans alabilmen için yapımcılarla anlaşıp daha iyi bir optimizasyon yaptırman gerek. Yani sen ne kadar konuşursan konuş iş yapımcıda bitiyor onları ikna et önce. PC'de rahat oyun oynanmaz diye bir şey yok adam gibi yaparsalar oyunu paşa paşa oynanıyor. Bunun için steam machine'lere gerek var mı? Orasını ben bilemem ama benim için gerek yok.

• Arkadaş herkes konsol oyunları tutturmuş bi 250 gidiyor kim veriyor bu 250tl'yi anlamıyorum hani herhangi bir platformun fanatiği değilim PC dahil her platformda oyun oynarım ama konsolda kimsenin oyuna 250 tl verdiği falan yok hatta işi biliyorsan PC'den bile ucuza oyun yeni çıkmış AAA oyunları oynayabilirsin. Kardeşlik, takas vs.

• Amerikada oyun deyince akla gamestop, gamestop deyince de konsollar gelir.
    pc oyun aracı olarak görülmüyor bilinmiyor, valve'in böyle makineler yaratıp bu pazarda ve perakende zincirinde pc'yi konumlandırmak büyütmek istemesini normal karşılıyorum, ama ben asla almazdım. Ben pc toplamasını, neyin bana uygun olduğunu zaten biliyorum.

• Konsolların PC'lerden tek artısı optimizasyonuyDU ta ki yeni nesil adı altında sunulan konsollara kadar...PS4 kullanıcısıyım memnun muyum hayır değilim ağız tadıyla oyun oynayamıyorum kaç kere oyun çöktü sayamam kaç kere FPS sıkıntısı çektim sayamam bariz bi şekilde 30 FPS i bile sabit alamayan makinalarla oyun oynamaya çalışıyoruz.Exclusive oyun harici konsolun hiçbir cazibesi yok PC karşısında ki bende yakın zamanda PC ye geçiyorum birtek Exclusivelar için kullanırım PS4 ü o kadar.

• Steam Machine gibi uydurmasyon bir cihazı kullanmanın hiçbir mantığı yok.
  • Konfor isteyenler PC'ye gamepad taksın. Al sana steam machine. Konsolun cazibesi farklı. Hile yok, exc. oyunlar, tek donanım herkes aynı şeyi görüyor.

• "pc'ler aynı fiyata daha iyi performans veriyor" diyo da işte siz anlayın

• Hiçbir şey değişmez.
  • Bilgisayarda oyun oynanmaz mantığını kırmaya çalışıyoruz demiş ama konsol mantığında bilgisayar üretmiş. Ee zaten insanlar kendi sistemlerini çok daha ucuza kurup gamepad bağlayabiliyor.Bu makinanın bence 2 artısı olabilir kendine özel işletim sistemi ile hilesiz bir oyun deneyimi yapılabilirse birde gamepadı oyun zevkini arttırırsa ki bilgisayara da bağlanabilir tahminim bu gamepad yani hilesiz iyi optimizasyonlu oyun artısını getiremezse pahalı bir alternatif bence...

• Adamın da mecburen bi çıkarı olmalı.Sonuçta oda bir şirket ama hem PC
    den kopmaz bir yapısı hemde Windows'a çalışmak istememesi Gabe'i konsol tarzı bir cihaz yapmaya itti.Benim gibi Konsol
    fanboyu,bile eğer istediğim,hayal ettiğim gibi olursa Steam Machine alırım.Ne güzel değil mi ? Exc. Ve optimizasyon sıkıntılatılarını saymazsak hem konsol rahatlığı hemde PC grafikleri çoşturur bizi. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GamerPerson -- 6 Kasım 2015; 21:13:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gabe abi,,, abimizsin ama bu steam machine isinden vazgec. Tutmayacak belli , milleti de gaza getirmeye calisma. Sen ki bu islerin adamisin sende cok iyi biliyorsun ama bilmezden geliyorsun , konsolun isi exc oyunlardir. Sen gow u gears i last of us u uncharted i steam a getirdin de biz mi senin makinani almadik. E onlar gelmeyincede gidip exc sevdalilar ki bende onlardan biriyim konsol alacak baska care yok

• Bırak Steam'ı makineyi HL3 nerede "GEY"B
  • bi show yapabilr hl3 steam macla

• alıcam... win de kurulabiliyor sanırsam.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Aynı fiyat demişte biraz fazla abartmış hayırlısı, şimdiden çıkan cihazların f/p olarak uçuk olduğu ortadayken birde üstüne alienware demiş yersen edition.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.