Şimdi Ara

Ga-ma78gm-s2h Temp3 sıcaklık sorunu Tmpin3 nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Gigabyte Ma-78gm-s2h anakart aldım Speedfanda temp3 pc yi açınca bile 80derecelerde oyun oynarken 93lerde geziyor.işlemciyi söktüm tekrar taktım demirin sıcaklığı çok düşük kuzey güney köprü üstündeki pasif soğutucularda elle dokunulduğunda gayet normal.bu temp3ten bişey anlamadım:S Onboard ekran kartı var anakart üzerinde ati Radeon 3200 Temp3 ekran kartı mı oluyor :S ne yapmalıyım şaştım kaldım.Everestte Cpu olarak görünüyor 80 derece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ka aN -- 29 Eylül 2008; 16:49:42 >

• Amd overdrive da aynı değeri gösteriyor nedir bu tmpin3 servislik bi olay mı anakartta mı arıza var :S

• Amd Athlon 64 x2 5200+(brisbane)
    Ewt everestte işlemci diye gösteriyor biosta 35derecelerde işlemci.Everestteki yalnış üzerindeki radeon 3200 o/b kullanmaktayım acaba ekran kartının sıcaklığımı yoksa bu solid capacitor lerin sıcaklığımı.350w asus power takılı 2gb kingston ram mevcut pci hiç bi kart takılı değil
  • Ewt ama bu neyin sıcaklığı o zaman :) işlemci fan demiri gayet ılık.kuzey güney köprüleri üzerindeki pasif soğutucularda gayet normal(el ile dokununca) bi tek bu solid capacitorler (işlemcinin yanındakiler) çok sıcak
  • Everest Ultimate Edition 4.60.1519 Beta

Son değerler gayet normal.Ama Amd overdrive da görünen tmpin3 ve speedfandaki temp3 neki.sabit olarak 80de durmuyor boşta iken 80-82 arası oyunlarda 95-104 arası.pci-e ekran kartı takıcam şimdi.

• Mail attım :) pci-e kart taktım ve temp3 şuan 85e çıktı bi anlam veremedim.her ne ise bu temp3 sanırım yanana kadar kullanmaya devam edicem tşk ederim Epirus yardımların için
  • Bu sorunun tipkisinin aynisi bende de var. :)

Size bir cevap geldi mi gigabyte'dan? Ya da cozumu bulabildiniz mi? Ben bir ekran karti kullaniyorum ve onboard olani disable edince bu oldu. Ustunde gigabyte yazan pasif sogutucu cidden sicak bu arada. Bir sorun yaratir mi ileride?
  • evet çözemedim bende TMPIN3 ü en yüksek sıcaklık değeri hep onda oluyor işlemci idle da iken 37 derecede oc li stok fanda ama TMPIN 42 derece ve makinaya tam tükleniyorum 10 dakika işlemci 56 yı geçmiyor ama TMPIN3 65 ı geçiyor sonrada makina yeniden başlıyor anlamadım neyse TNPIN3 bilelimde ona göre bişey yapalım
  • Konuyu hortlatıcam ama. Bu sorun bende de var. Anakartım gigabyte.
    80 derece üzeri ve sürekli değişken temp3. ve pc restart atıyor.
  • arkadaşlar anakartım gıgabyte bende de aynı sorun var ne ısınıyor bunu nasıl halledicez
  • Arkadaşlar aynı anakart ile aynı işlemci bende de var ve bende aynı problemi yaşıyorum lütfen yardım edin!!!!!!

• Aradaslar ayni anakart bendede var bende ayni sorunu yaisyorum banada yardim edin lutfen!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.