Şimdi Ara

g301 yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar malesef desen kilidi fazla deneme sonucu iptal oldu google hesabını istiyor ama hatırlamıyorum ses açma. Kapama ve power tuşunu denedim pembe ekran geliyor ne yapa bilirim bilen varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende tam bilmiyorum. ama ne kadar caresiz oldugunuzu gordum.

İlk olarak custom romunu (orjinal romunu yani normal halini bulup arastirin.) Cogu forum veya sitede var zaten.

Daha sonra buldugunuz custom romu herhangi bir sd carda atip telefona takin ve. telefonu kapatin. Ardindan (5, 6saniye sonra) teLefonun güç açma tusu + ses acma + ses kapama.... tuslarina basili tutun. O otomatik olarak eski haline doner

İnsallah olur olursa mutlaka haber verin olmassada olana kadar yardim ederim. Bende link vardi atarim. ama siz yinede arastirip benim dedigim gibi olani bulup yapin hadi iyi gunler

• quote:

Orijinalden alıntı: 16bero16

Bende tam bilmiyorum. ama ne kadar caresiz oldugunuzu gordum.

İlk olarak custom romunu (orjinal romunu yani normal halini bulup arastirin.) Cogu forum veya sitede var zaten.

Daha sonra buldugunuz custom romu herhangi bir sd carda atip telefona takin ve. telefonu kapatin. Ardindan (5, 6saniye sonra) teLefonun güç açma tusu + ses acma + ses kapama.... tuslarina basili tutun. O otomatik olarak eski haline doner

İnsallah olur olursa mutlaka haber verin olmassada olana kadar yardim ederim. Bende link vardi atarim. ama siz yinede arastirip benim dedigim gibi olani bulup yapin hadi iyi gunler

Yardım için teşekkürler hocam malesef çocuk ekran camınida kirdigı için dün bir arkadaşa verdim bugün garantiye bırakacak bakalım bana kaça patlayacak 300 tl ye aldım şimdi bunlar bir telefon parası ister benden galiba :-)

• Rica ederim hocam ne deMk. İnsallah hayirli bir sonuca ulasirsiniz. Bu arada para konusunda.cok korkmayin derim belki para bile almazlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.