Şimdi Ara

G300 ve bloddy b120 hk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar başlıktaki klavye ile mouse almayı düşünüyorum ancak şimdiye kadar okuduğum konular gözümü korkuttu gibi kullanan varsa + ve - lerini yazabilir mi

Şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• g300s kullandığım için mouse la ilgili fikirlerimi yazayım. bu arada g300 le g300S in farkı rengi genel olarak.

Ben mouse un tasarımı dışında göze hitap eden yanı dışında yani, hiç bir olumlu yanını görmedim.

Bir kere avuç içinde kayboluyor. Oyun mouse güya, ama Hobbit'ler için tasarlanmış sanırım. Sol ikincil küçük tuşu neden inatla oraya koyarlar, tıklayamayalım diye mi? neyse, oyuncu mouse alacaksan hakkaten parana kıy arkadaşım. Benden bu kadar.

Bu arada mouse u aldığım gibi kaldırdım. Kullanmıyorum dahi.
  • G300 mouse orta seviye mouse diye tabir ettigimiz cinsten . İleri duzey oyunculardan bazilari g300 kullaniyodu. G402 cikgiktan sonra pro oyuncu faresi olan g402 ye gectiler. 145 tl civari yanlis hatirlamiyorsam FPS oyuncusu isen g402 mouse ve g103 klavye al . MOBA uada MMORPG oynuyorsan G502s klavye G300 mouse.

• Al birini vur ötekine. Kullanmak nasip oldu lakin memnun kalmadım.

Set olarak makrosuz : CM Storm Devastator
    Tek tek olarak g400s ve trust gxt 280 düşünebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: hayrikoc61

Al birini vur ötekine. Kullanmak nasip oldu lakin memnun kalmadım.

Trustu bende düşünüyorumda g400s'ü pek beğenmedim gibi daha farklıöneriniz var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: UKisuke

quote:

Orijinalden alıntı: hayrikoc61

Al birini vur ötekine. Kullanmak nasip oldu lakin memnun kalmadım.

Trustu bende düşünüyorumda g400s'ü pek beğenmedim gibi daha farklıöneriniz var mı ?

Moue için bütçe nedir

• Arakdaşlar herkes için teşekkürler mouse olarak g300s klavye olarakda Gxt 280 aldım şimdilik problem yok gibi ilk detaylı kullanışımda konuyu güncellerim :-)
  • 6-7 ayda bir garantiye yollamak seni yormayacaksa ve elin küçükse g300 al. Sol mouse tuşunda bir süre sonra double click gibi davranma veya zor basma sorunu oluşuyor. Şu an 3. Kez garantiye gönderdim. 2 kere değiştirdiler bakalım şimdi ne olacak.

• Yazık olmuş g300'e verdiğin paraya
  • G300'ün kronik sorunu var, kendi kendine çift tıklama yapıyor bir kez basınca. Genel anlamda da memnun olmadığım için garantiye bile vermedim. Kaldırdım dolaba öyle duruyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.