Şimdi Ara

g27 verilen paraya değiyor mu? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
6.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ya bir sorum olacak. tuşları ayarlamaya çalışıyorum. netten okuduğuma göre DFP ayarlarından yapılıyormuş.

L1 ve R1 vites kolları için, L2 ve R2 ise direksiyondaki tuşlar diyor. soldakilere basınca arkaya bakıyor (ki istediğimde bu) fakat sağdakileri kamera değiştirmeye ayarlamış olmama rağmen uzunları açıp kapıyor. acaba konsolu gamepad'le başlatıp (controller 1 iken) direksiyonu bağladığımdan mı olmuyor? bir fikri olan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sovere1gn

ya bir sorum olacak. tuşları ayarlamaya çalışıyorum. netten okuduğuma göre DFP ayarlarından yapılıyormuş.

L1 ve R1 vites kolları için, L2 ve R2 ise direksiyondaki tuşlar diyor. soldakilere basınca arkaya bakıyor (ki istediğimde bu) fakat sağdakileri kamera değiştirmeye ayarlamış olmama rağmen uzunları açıp kapıyor. acaba konsolu gamepad'le başlatıp (controller 1 iken) direksiyonu bağladığımdan mı olmuyor? bir fikri olan varmı?

hayır ondan değil bende konsolu direksiyondayken açıyorum gene aynısı
    valla bende arıyorum öbür tuş atamalarını ama bulamadım henüz korna falan koyacağım sağdaki soldaki 2 kırmızı üçgen tuşlara ama yapamıyorum
  • başını ağrıtır alma
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.