Şimdi Ara

g27 verilen paraya değiyor mu? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
6.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • logitech in fiyatlarının çoğu balon zaten. dfgt, g25 ve g27 kullanmış bir z5500 sahibi olarak; logitech in hiçbir ürününün o paraları hak etmediğini düşünüyorum. z5500 ü 800-900 liralara alsam evlat acısı gibi koyardı valla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 355GTS -- 31 Mayıs 2011; 23:46:27 >
  • dfgt veya g25 2 adet alsam aynı ekranda multi oynanırmı?bağlanırmıki.g27ye pahalı diye sıcak bakmıyorum ya değilse güzel makina
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaos680

dfgt veya g25 2 adet alsam aynı ekranda multi oynanırmı?bağlanırmıki.g27ye pahalı diye sıcak bakmıyorum ya değilse güzel makina

bağlanıyor diye biliyorum.
  • quote:

dfgt veya g25 2 adet alsam aynı ekranda multi oynanırmı?bağlanırmıki.g27ye pahalı diye sıcak bakmıyorum ya değilse güzel makina

hocam g27 dının g25 e oranla artıları led ısıklar sessızlık ve fazladan tus eksısı ıse trıptonık vıtes yok dıger butun ozellıklerı aynı
  • çok pahalı dfgt le g25 yeterlidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuzdesign

quote:

Orijinalden alıntı: Forumchu
    Hocam o mesafe çok yakın değil mi? Oynarken rahatsız etmiyor mu?

etmiyor değil, direksiyonu dik konumda kullanmak zorunda kalıyorum. ama ekstra aparatla veya masa ile kullanarak odada yer işgal etmesinden daha iyi oluyor.

quote:

Orijinalden alıntı: kudretozbay
    oncelıkle gule gule kullanın arkadaslar bende g25 varda sız dırt 3de nasıl el frenı kullanıyorsunuz bende trıptonıc var onu el frenı gıbı yapıyorum arkadakılerlede vıtes attırıyorum

direksiyondaki sağ kulakçığı kullanıyorum. edit: yalnız el freniyle oynamayı bir türlü beceremedim bastığım anda spin atıyor araba...

aslında triptonik şanzımanlı olan ralli arabalarını düz vitesle kullanmak mantıksız oluyor ama ben manuel debriyaj-düz vites sevdiğim için böyle kullanmaktan hoşlanıyorum.

adam gıbı vıdeo cekme programı bulabılsem paylasıcam sıze nasıl gmykhna yapıldıgını :D

• dfgt mi g25mi?? fiyatları bilen varmı ??bimeks vs. ankara kayseri vs yerlerden alıcam??.sağolun arkadaşlar bilgilerinizi paylaştığınız için
  • quote:

dfgt mi g25mi?? fiyatları bilen varmı ??bimeks vs. ankara kayseri vs yerlerden alıcam??.sağolun arkadaşlar bilgilerinizi paylaştığınız için

g25 tabıkıde ama 400 tl cıvarında ve sıfırını bulmak cok zor sıfırıda zaten 600 den asagı degıldır ıkıncı el forumdan alabılırsın ben oyle yapmıstım
  • quote:

Orijinalden alıntı: @NTARES

quote:

Orijinalden alıntı: faho

Öncelikle,G27 piyasanın en iyisi değil;Fanatec ve Thrustmasters'in daha baba oyuncakları var.

Bende g25 ve 27 ikisi de var,verilen paraya,eğer yarış olayına meraklı isen ve en az 5-7 oyun oynarım diyorsan;tabiki değer,ama ara sıra bakacağım deyip,oynayacağın ağırlıklı oyunların fps,tps ,vb... ise değmez.

g27 verilen paraya değiyor mu?

Bir şey merak ettim. Bu set iyi güzel de, adam sete debriyaj koymuş ama vites kutusu yok. Direksiyondaki vites kulakçıklarını debiyaj ile kullanılıyor derseniz buna çok gülerim. Evet arkadaşlar. debriyaj ne maksatla konmuş olabilir? ilave vites kutusu satınmı alınacak? yoksa " bu modeller böyle abi" mi diyecez?

ilave vites kutusu ayrı satın alınıyormuş benimde bildiğim kadarıyla

yalnız buna bukadar para vereceğine git logitec in g27 direksiyonunu al süper araba kullanmanın gerçek hissini veriyor bende var 4 aydır kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kafkaslı57 -- 1 Haziran 2011; 15:46:50 >

• bende dfgt var, o bile inanılmaz bir zevk yaşatırken, diğer üst sınıf direksiyonların yaşatacağı gerçeklik ve zevki düşünemiyorum...

ama kesinlikle güzel bir stand lazım...

bu arada cidden o direksiyon, ekrana çok yakın yau...

not: dfgt bile tek elle kullanılamıyor yau :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

bende dfgt var, o bile inanılmaz bir zevk yaşatırken, diğer üst sınıf direksiyonların yaşatacağı gerçeklik ve zevki düşünemiyorum...

ama kesinlikle güzel bir stand lazım...
    bu arada cidden o direksiyon, ekrana çok yakın yau...

not: dfgt bile tek elle kullanılamıyor yau :D

kesinlikle katılıyorum.
  • Beyler g27 fln hikaye buyrun size özel http://www.youtube.com/watch?v=Et4AYu2TrbU
  • quote:

Orijinalden alıntı: Satirnedo

Beyler g27 fln hikaye buyrun size özel http://www.youtube.com/watch?v=Et4AYu2TrbU

Helal olsun valla. Adamlar yapıyor.
  • Bir izle bakalım değer mi ? Ama bu g25 sanırım ,:D:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 7 Haziran 2011; 22:52:59 >
  • quote:

Beyler g27 fln hikaye buyrun size özel http://www.youtube.com/watch?v=Et4AYu2TrbU

buda g25 arkdasım sadece ufak modıfıkasyonla bu hale gelıyor vıtes sesınden anlaya bılırsınız g25 oldugunu tabı g25 kullandıysanız
  • quote:

quote:

buda g25 arkdasım sadece ufak modıfıkasyonla bu hale gelıyor vıtes sesınden anlaya bılırsınız g25 oldugunu tabı g25 kullandıysanız

aynen sadece araba kokpitine modif edilmiş hali vites sesinden belli oluyor zaten dikkat edin
    videoda vitesi göstermiyor hiç işin rengi belli olacak diye uyanığın teki

• quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

Bir izle bakalım değer mi ? Ama bu g25 sanırım ,:D:D

buna birde el freni ilave etmiş arkadaş. güzel olmuş.

• quote:

Bu göstergeler nasıl aktif ediliyor acaba?
  • quote:

quote:

hocam bunu yapmak ıstıyorum ama elfrenlerı cok pahalı :D

• quote:

quote:

quote:

hocam bunu yapmak ıstıyorum ama elfrenlerı cok pahalı :D

coraplarrr <3

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.