Şimdi Ara

G230 Mikrofon Sorunu.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • G230u bugün aldım. Her şeyi iyi de mikrofon olayında sıkıntı var. Bi kere kendi sesimi duyuyorum, büyük ihtimalle o onun için yapılmış bi şey, yalnız sorun dip ses. Acayip şekilde dip ses var. Dip sesi ayarlardan boostu sıfırlayınca durdurabiliyorum ama o zaman da hiç ses gitmiyor nerdeyse. 10 yapınca bile yeterli ses gitmiyor 20de ise çok fazla dip ses var. Ben bu sorunu nasıl çözerim.Kendi sesimi kapatsam çözüm olur ama o ses de gerekli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynı sorun bende de var. kendi sesini duyma ayarını kapatmazsan dipses çok yüksek ve rahatsız edici. Ben kapatıyorum sıkıntı olmuyor. Ses kayıt işleri yapmayınca hiç...

• quote:

Orijinalden alıntı: tns1

Aynı sorun bende de var. kendi sesini duyma ayarını kapatmazsan dipses çok yüksek ve rahatsız edici. Ben kapatıyorum sıkıntı olmuyor. Ses kayıt işleri yapmayınca hiç...

Nasıl kapanıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: regaip01

Acaba pc nizin mikrofon ve hopörlör ayarlarını kontrol ettiniz mi?
    Eğer normalse iade edip değişim isteyiniz.

Hocam bu sorun herkeste var sanırım. Kendi sesimin gelmesi iyi aslında ama dipses gidecekse kapatmaya razıyım. Ürünü de kutusu açılmamış şekilde birindnen aldım. Şimdi iadeyle uğraşmak istemiyorum aslında.

• Laptop veya masaüstü farketmez. Önce pc nin mikrofon girişleri için ayrı ayar yapmana izin vermesini sağlamalısın. Aynı türden aygıtları birlikte göster gibi bi ayar var realtek ses kartı yazılımında.

Daha sonra başlat çubuğundaki ses sembolüne sağ tıklayıp kayıttan yürütme aygıtlarına gir. Oradan logitech in mikrofonunun takılı olduğu soketi seç. Dinle sekmesi altında "bu aygıtı dinle" tik ini kaldır

• quote:

Orijinalden alıntı: tns1

Laptop veya masaüstü farketmez. Önce pc nin mikrofon girişleri için ayrı ayar yapmana izin vermesini sağlamalısın. Aynı türden aygıtları birlikte göster gibi bi ayar var realtek ses kartı yazılımında.

Daha sonra başlat çubuğundaki ses sembolüne sağ tıklayıp kayıttan yürütme aygıtlarına gir. Oradan logitech in mikrofonunun takılı olduğu soketi seç. Dinle sekmesi altında "bu aygıtı dinle" tik ini kaldır

Realtekte playback sesini kapatınca ses durdu. Yalnız ses kaydı yaptığımda uğultu nerdeyse benim sesimi bastırıyor. Laptopun mikrofunu bundan daha iyi resmen. Boost 0rken neden hiç ses gitmediğini anlamıyorum.

• g230 ların mikrofonu beş para etmiyor malesef. benimki de çok kısın ses alıyor...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.