Şimdi Ara

g2 mi meizu mx4 mü ?? yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar bu ay yatacak bursum ile yeni bir telefon alacagim. Aklimda iki tane telefon var biri g2 buri mx4 sizce tasarim, fiyat, kamera, oyun performansi acisindan hangisini almaliyim?
    Simdiden cevaplariniz icin tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• g2 bence mtk işlemci girme bıle
  • Ama antutu vb test sonuclarinda gecen sene meizu basi cekiyodu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ridvanseyran

Ama antutu vb test sonuclarinda gecen sene meizu basi cekiyodu ?

Ben olsam meizu alirdim. Özellikleri hafife alınacak türden değil

• Ben olsam mx4 alırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makifylmzz

Ben olsam mx4 alırdım.

neden alirdiniz neyi agir basiyo

• ridvanseyran R kullanıcısına yanıt
    hocam meizu ile g2 yi performans olarak kıyaslamam çok yanlış olmuş. tabi ki de meizu
  • Yani aslında kağıt üstünde meizu ama bana sorsan meizu almam.

-Discovery s3e yakın skorlu bi telefondu ama s3 minide çalışan traffic racer bile kasıyordu. MTK ile çoğu şey uyumsuz, beni deli etti zamanında.
    -Tipi bildiğin çakma ayfon.

İşte bunlar yüzünden.
    Meizu MX4'ün malzeme, kamera ve ses kalitesi daha iyi, ancak grafik işlem birimi G2'ye göre daha zayıf. Adreno 330 bir çok oyunda daha iyi performans gösterecektir. Güncellemeler konusunda da LG kadar hızlı olacaklarını sanmıyorum. Bir de arayüzünü ve tek kapasitif tuş olayını beğenmedim. Tercih senin.
  • digitalmarkette kapida odeme gibi bir secenek varmi peki

• Hem tasarım , hemde performans açısından kesinlikle meizu, Bir bak derim fiyatlara

https://www.indirimkartimda.com/search/s-meizu
    mtk işlemci girme sonra pısman olursun o kadar para bosa gider
  • arkadaşlara ek olarak forumdaki bölümüne gir bak orda bazı donanım şikayetleri vardı araştır ona göre kararver güzel olduğu kadar bazı eksi yönleride vardı orda okuduğuma göre. Sistem olarak android deneyimi farklı birde kendi işletimini kulanıyor doğal olarak yazılım yönü beli birsüre sonra zayıf kalacaktır diye düşünüyorum...
  • bence bu saatten sonra g2 alinmaz. g2 den g3 32 gb a gecen biri olarak söylüyorum. g2 nin eksiklikleri cok. cikan batarya yok , sd desteği yok , ön kameranın berbatlığı , kameranin odaklama sorunu falan. yani ya g3 32 gb alınır yada zenfone 2 alınır. piyasada alınabilecek uygun fiyata en iyi donanıma sahip olmak istiyorsanız bence 2 seçenek var. uzun vaadeli düşünmenizde fayda var.

• Meizu çok daha iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: yukselg

bence bu saatten sonra g2 alinmaz. g2 den g3 32 gb a gecen biri olarak söylüyorum. g2 nin eksiklikleri cok. cikan batarya yok , sd desteği yok , ön kameranın berbatlığı , kameranin odaklama sorunu falan. yani ya g3 32 gb alınır yada zenfone 2 alınır. piyasada alınabilecek uygun fiyata en iyi donanıma sahip olmak istiyorsanız bence 2 seçenek var. uzun vaadeli düşünmenizde fayda var.

Zenfone 2 turkiyeye ne zaman gelir ve fiyata ne seviyede olur ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.