Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

G-Shock Topluluğu.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
2.127
Cevap
60
Favori
178.503
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      2793 Mesaj
      16 Şubat 2019 13:27:10

hocam bende bu modelden bakıyorum fakat yt incelemelerine bakınca uzantısı farklı modelin
      satılan siteden bakınca GST-B100-1ADR modeli farklı inceleme sitelerinde 1AER veya 1AJF diye uzantısı değişiyor ama ben bir fark sezemedim sizin bilginiz var mı?

saatten memnunmusunuz diye sormayacağım olmamanız imkansız.
      |
      |
      Karpuzcu. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

TRABZONSPOR
    • Yarbay
      3840 Mesaj
      16 Şubat 2019 17:11:02
      https://www.casio-intl.com/tr/tr/wat/g_shock/g-steel/

G-Steel serilerinin hepsi bukadar sanırım. Uzantısı farklı görmedim ben. Belki ülkeye göre mi değişiklik var bilemedim.

Pek haberim yok o konudan

Saatten çok memnunum her kıyafetle harika gidiyor. Kesimleri kullanımı gerçekten çok şık ve güzel bir saat. Alacaksanız hiç düşünmeyin. Ben yetkili Ersa saatten aldım ürünü.

@Fx_57,5

• Yarbay
      3478 Mesaj
      17 Şubat 2019 11:10:29
      Termometre özelliği olan ucuz bir g-shock almak istiyorum. tavsiyeniz var mı?
      |
      |

• Yarbay
      15977 Mesaj
      17 Şubat 2019 16:31:29
      Sizce hangi modeli tercih etmeliyim? İkisi arasında kaldım.

https://www.casio-intl.com/tr/tr/wat/watch_detail/DW-5750E-1/
      https://www.casio-intl.com/tr/tr/wat/watch_detail/DW-5600E-1VQ/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      2793 Mesaj
      18 Şubat 2019 09:43:36

arsa internet sitesinde stokta yok diyor sirkecideki casio ersa dan bakacağım,dün gittim ama kapalıydı her yerdede g still serisi yok ama gitmişken başka saatçide citizen buldum aklımı karıştırsada büyük saatlere alıştım yinede bu saati alacağım sanırım. siz ne kadar paraya satın almıştınız
      |
      |
      Karpuzcu. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

TRABZONSPOR
    • Yarbay
      3840 Mesaj
      18 Şubat 2019 12:35:08
      quote:

Orijinalden alıntı: Fx_57,5

arsa internet sitesinde stokta yok diyor sirkecideki casio ersa dan bakacağım,dün gittim ama kapalıydı her yerdede g still serisi yok ama gitmişken başka saatçide citizen buldum aklımı karıştırsada büyük saatlere alıştım yinede bu saati alacağım sanırım. siz ne kadar paraya satın almıştınız
      Ersa sirkeciden 1.700 e aldım.
      |
      |

• Yüzbaşı
      436 Mesaj
      20 Şubat 2019 10:45:17
      Merhaba arkadaşlar..Ga 1000 model saatimde yelkovan sürekli dijital saatten geri kalıyor..Defalarca kalibre etmeme rağmen aradan birkaç gün geçince ufak da olsa sapmalar oluyor..Saat 399'luk pillerle çalışıyor fakat bulamadığım için 395'lik takmak zorunda kaldım..Sorun ne olabilir sizce??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Kadere inanan insan tesadüfe inanmaz..Tesadüfe inanan adamsa kaderini kendi elinde tutamaz..
    • Çavuş
      82 Mesaj
      20 Şubat 2019 11:38:22
      Merhabalar bu gshock modelini bulabileceğim en güvenilir, en ucuz yer neresidir acaba yurt içi-dışı, birinci-ikinci el fark etmez.
      Şimdiden teşekkürler

https://www.epttavm.com/item/43687387_casio-g-shock-ga-110mc-7adr-erkek-kol-saati?gclid=EAIaIQobChMImoOzyuiB4AIVSqmaCh0_6QaQEAYYAyABEgIm4PD_BwE

• Yarbay
      3840 Mesaj
      20 Şubat 2019 13:24:50
      quote:

Orijinalden alıntı: xATSIZx

Merhabalar bu gshock modelini bulabileceğim en güvenilir, en ucuz yer neresidir acaba yurt içi-dışı, birinci-ikinci el fark etmez.
      Şimdiden teşekkürler

https://www.epttavm.com/item/43687387_casio-g-shock-ga-110mc-7adr-erkek-kol-saati?gclid=EAIaIQobChMImoOzyuiB4AIVSqmaCh0_6QaQEAYYAyABEgIm4PD_BwE
      Bu fiyat gayet uygun.
      |
      |

• Yüzbaşı
      334 Mesaj
      20 Şubat 2019 17:49:31

Bende de aynı problem vardı. Garantili olduğu için ersa saate gönderdim. 1 aylık tamirat süresi sonunda saat gibi çalışıyor artık &#128513;. Kalibre edilmiş yazıyor. Şu anda gayet güzel sıkıntısız...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
      Tahoe_930 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yüzbaşı
      436 Mesaj
      20 Şubat 2019 21:31:15

Hocam saatin mekanizması kronik olarak sıkıntılı zaten o konuda şüphem yok..İnternette yabancı sitelerde de saat kollarıyla ilgili sorunlar var..Daha önceki sayfalarda yazmıştım,saat daha önce de saniye kolunun çalışmaması nedeniyle garantiye gitmişti..Fakat servisle konuştuğumda saatin içini komple yenilediklerini söylemişlerdi ama daha 1 yıl geçmeden şimdi de bu çıktı..Garantisi de bitti bu süre içinde..Toplamda 3 kere garantiye gitti 2.5 -3 ay toplamda garantide geçti..Öyle hoyrat da kullanmıyorum resmen durup duruken sorun çıkarıyor..Bezdirdi beni artık..Satıp kurtulsam mı diye düşünmeye başladım..Zamanında uyarmışlardı g shock dediğin dijital olur analoglara bulaşma diye ama dinlemedik işte..

|
      |
      sonufuk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kadere inanan insan tesadüfe inanmaz..Tesadüfe inanan adamsa kaderini kendi elinde tutamaz..
    • Yüzbaşı
      334 Mesaj
      20 Şubat 2019 21:54:16

Benim saatin tam model ismi Casio GN-1000RG-1ADRhttps://www.hepsiburada.com/casio-gn-1000rg-1adr-g-shock-erkek-kol-saati-p-HBV000003XUSF?magaza=Turkuaz+%25c4%25b0nternet acaba aynı kronik problem bunda da var mıdır? Bilmiyorum... Ama şimdilik iyi gibi... Bakalım... Size de tavsiyem bence yine servise göndermeniz. Sonuçta 3 kez servise göndermişsiniz ve kayıtlarında vardır. Belki makul bir çözüm sunabilirler...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
      Tahoe_930 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yüzbaşı
      436 Mesaj
      21 Şubat 2019 09:48:48

Sizin saatte fazladan gelgit ve ay durumu göstergesi var gulfmaster serisi olduğu için..Geri kalan özellikleri benimkiyle aynı..Geçenlerde saat motorunu değiştirme videolarına bakarken sizin modele de denk geldim fakat parçalar benimkiyle aynı mı emin değilim..Umarım sorunsuz sıkıntısız uzun yıllar kullanırsınız..Servis konusunda haklısınız fakat servise de pek güvenim yok..Saatin ikinci kez garantiye gidişi servisin saatin ışığını bozmasıydı..Adamlar resmen yağ içinde bırakmışlardı saati..Galiba motoru değiştirmemek için saate yağ basmışlardı ama işe yaramayınca komple değiştirmişlerdi..

|
      |

• Yarbay
      3478 Mesaj
      21 Şubat 2019 10:42:04
      quote:

Orijinalden alıntı: sonufuk

Benim saatin tam model ismi Casio GN-1000RG-1ADRhttps://www.hepsiburada.com/casio-gn-1000rg-1adr-g-shock-erkek-kol-saati-p-HBV000003XUSF?magaza=Turkuaz+%25c4%25b0nternet acaba aynı kronik problem bunda da var mıdır? Bilmiyorum... Ama şimdilik iyi gibi... Bakalım... Size de tavsiyem bence yine servise göndermeniz. Sonuçta 3 kez servise göndermişsiniz ve kayıtlarında vardır. Belki makul bir çözüm sunabilirler...
      gulfmasterlerın bu ve içi yeşil olan modelini uzun süre 450 tl civarına sattı HB.
      belki de sorunlu bir partiydi bu sebeple o fiyattan gitti.

• Yüzbaşı
      334 Mesaj
      21 Şubat 2019 15:05:20

Ben de uygun fiyatlı olduğu için almıştım. Sorunlu olabileceği benim de aklıma gelmişti açıkçası ama sonuçta garantili diye risk almaya değer dedim. Şimdilik iyi gibi ama ilerde ne olur bilemem tabi...
      |
      |
      GUERRA kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3478 Mesaj
      21 Şubat 2019 15:19:36

Neyse en azından 1.500 TL verip aynı sorunu yaşamamışsınız. Giden 500 TL olur en kötü.
      Ben de o fiyattan yeşilli olanı almadığım için çok pişmanım.
      Şimdi GD-120 kamuflajlıya daha fazlasını verip almayı planlıyorum. Sensör falan da yok tabi
      |
      |

• Yüzbaşı
      581 Mesaj
      28 Şubat 2019 16:16:11
      mrb arkadaşlar
      https://www.casio-intl.com/tr/tr/wat/watch_detail/GA-700-1A/

bu modeli beğendim yaklaşık 450 lira almayı düşünüyorum
      nasıl bir saat tavsiye eder misiniz? (bunun siyah ve lacivert kordonlusu var sanırım ben siyah düşünüyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yabancı34 -- 28 Şubat 2019; 16:17:23 >
      |
      |

ne oldum deme ne olacagim de!
    • Yüzbaşı
      429 Mesaj
      02 Mart 2019 10:47:00
      3. G-Shock saatimide almış bulunmaktayım.

Neon Illuminator gerçekten çok hoş.

Saati kırmızı seçme sebebim diğer modellerin siyah olması.

Pusula, termometre, dünya saatleri, 200 metre suya dayanıklılık, analog ve dijital saat.

Herkese tavsiye edebileceğim bir saattir.

Ga-1000-4br

|
      |

• Microsoft Sidewinder Gaming Mouse || Steelseries 5Hv2 Gaming Headset  Qck Medium Mouse Pad || Razer Hammerhead Pro || Sennheiser Cx-200-II
    • Tag Heuer Monaco LSGrand Carrera || Casio Edifice 550D-1AV540D-1AVDF || Casio G-Shock GD-350-1BGX-56-1B
    • Hp Pavilion Dv6-1241ET || Seagate Expansion 2TB  1.5TB || Western Digital 2.5" 500GB || Sandisk 32GB UltraFit
    • Pentel SmashGraph 1000GraphGear 1000 || Lamy Safari Matte Black
    • ■Samsung 55" 3D LED Smart Tv || Samsung S7 Black
    • Teğmen
      126 Mesaj
      09 Mart 2019 10:18:22

Bileği ince olanlara kesinlikle tavsiye ederim.

söylesem tesiri yok sussam gönül razı değil ..
    • Yarbay
      2793 Mesaj
      09 Mart 2019 20:52:59
      bende gst b100 moseli ile g shock kervanina katılmış bulunmaktayım.bir sonraki saatimde otomatik olacak

TRABZONSPOR
    Hızlı Cevap

Reklamlar
web tasarım
nice türkiye
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.