Şimdi Ara

★★★ G Flex KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.169
Cevap
28
Favori
67.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bende almayı düşünüyorum ama hala karar veremedim:( ekran güneş altında görünümü nasıl sıkıntı varmı fotoğraf kalitesi g2 den +- nasıldır cevap verirseniz sevinirim...
  • bugün teknosada 2500 TL ye lg flex gördüm bu 1500 lira olanla ne farkı var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Penryn

paralel ithalatta ondan :)

hepsiburada paralel ithalat ürünü satmıyor diye biliyorum..
  • arkadaşlar merak ettiğim bu g flexdeki akıllı özellikler g2 de de varmı.olmayan ozellikler nelerdir.mesela ekranı ikiye bölme ozelliği g2 de varmı? bu iki telefon arasında kaldım..
  • Arkadaslar madem bu kadar merak ediyorsunuz kararsız kaldınız en basından oturup okuyun hersey defalarca sorulmuş. Okumak istemiyorsanız bile ilk sayfadaki videoları izleyin her sorunuza cevap olacaktır. Konu sahibi sagolsun çok güzel hazırlamış. Teşekkür etmek lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullandığım süre içerisinde odaklanma sorunu yaşamadım. Kamerasıyla da idare ediyordum...

• Bu telefonu alanlar şirket sahibi falan mı? Gelipte iki kelam yazmıyorlar sayfaya, vakitleri yok herhalde:)

Bence sorgusuz sualsiz alınabilecek bir telefon forumlarda vakit kaybetmek yerine fiyatları kollamak daha mantıklı..

Firmaların bu tür prestij ürünleri daha sorunsuz oluyor bence..fiyatıysa şaka gibi, hem ilk fiyatı hem güncel olanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ten_don -- 14 Haziran 2014; 12:48:47 >
  • ten_don T kullanıcısına yanıt
    Distribütör fiyatında bir değişiklik yok: 2599. Paraleldeki düşük fiyatı düşüyor sadece

• quote:

Orijinalden alıntı: User Friend

Distribütör fiyatında bir değişiklik yok: 2599. Paraleldeki düşük fiyatı düşüyor sadece

Z2 için toplananlara söyle sen onu:) distribütör ve paralel fiyatları aynı neredeyse yazık lan adamlara

Apple dışındaki tüm garantiler yalan ve apple dışında hiç bir telefon çıktığı gün alınmaz ne yazık ki..
  • ten_don T kullanıcısına yanıt
    Ama ben ilk g flex'imi tasarımdaki/kasadaki ufacık/zor görünen bir çıkıntıdan dolayı yenisiyle değiştirmiştim kısa sürede, bu anlamda servis konusunda lg türkiye ile ilgili bir sıkıntı yaşamadığımı söylemeliyim.

• Hocam ekle beni de s4 ten geldim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtyg -- 14 Haziran 2014; 13:43:16 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bu ürünü kullanan arkadaşlar cevap verirlerse memnun olurum. LG G2'de ki gibi kamerada odaklama sorunu, fps düşüşü tarzı bir sorun var mı? Özellikle gece çekimleri LG G2'de tam bir işkence..

• quote:

Orijinalden alıntı: rockyy

kılıfım sonunda kore'den geldi :)

★★★ G Flex KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

Hocam kılıfı nereden aldınız linkini yazabilirmisin
    sipariş süreci nasıl geçti falan bilgilendirirsen sevinirim....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senbonzaku®a

Bu ürünü kullanan arkadaşlar cevap verirlerse memnun olurum. LG G2'de ki gibi kamerada odaklama sorunu, fps düşüşü tarzı bir sorun var mı? Özellikle gece çekimleri LG G2'de tam bir işkence..

Ben dediğiniz sorunlarla karşılaşmadım. Android sürümüm 4.4.2

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teli almis olan arkadaslar hayırlı olsun,güzel günlerde kullanin, alacak olanlara bi tavsiye, Bence hic distrubutor icin 1000 tl fazla vermeye gerek yok,paralel ithalat alin kullanin doya doya,zaten 2 sene sonra telefon eskimis olacak ve yenisini almak isteyeceksiniz :)

Bu arada benim IND romuna guncelleme gelmedi henuz :( ilk firsatta TUR romuna gecis yapmak lazim...

• quote:

Orijinalden alıntı: SunShinE-Tr

Teli almis olan arkadaslar hayırlı olsun,güzel günlerde kullanin, alacak olanlara bi tavsiye, Bence hic distrubutor icin 1000 tl fazla vermeye gerek yok,paralel ithalat alin kullanin doya doya,zaten 2 sene sonra telefon eskimis olacak ve yenisini almak isteyeceksiniz :)

Bu arada benim IND romuna guncelleme gelmedi henuz :( ilk firsatta TUR romuna gecis yapmak lazim...

Kaca aldin hocam

• Turkiyeden almadim ben, Vietnamdan bayiden aldim(fiyati 14900000 VND) yalniz telefon india romlu,yani double paralel ithalat benim tel

• quote:

Orijinalden alıntı: ten_don

Bu telefonu alanlar şirket sahibi falan mı? Gelipte iki kelam yazmıyorlar sayfaya, vakitleri yok herhalde:)

Bence sorgusuz sualsiz alınabilecek bir telefon forumlarda vakit kaybetmek yerine fiyatları kollamak daha mantıklı..

Firmaların bu tür prestij ürünleri daha sorunsuz oluyor bence..fiyatıysa şaka gibi, hem ilk fiyatı hem güncel olanı

hocam yorumunu çok güzeldi :)
    ürün gerçekten prestij ürünü, hakkatten karizma tlf, iphoneymiş samsung note s5 vs bana göre bunun yanında sönük, prstijli bir ürün verdiği histe havasıda bir ayrı, tabi bu BENCE. tlf hemen fark ediliyor hemen dikkat çekiyor. büyük ekranda çalışmak çok daha kolay ve güzel. 2048 oyununa kapıldım ortalama 10 saat oynadım 3g full açık ve buna rağmen 45 saat batarya performansı aldım daha ne olsun. 1300-1400 sırf ram 3lük diye ekranda 1080p diye s4, g2 discovery elite vs almak yerine kafadan bu alınır, arkadaşın note 3 var, bu cihazı biraz kurcalayınca ve kavisli ekranın verdiği hissiyatı kavrayınca çok beğendi kendi tlf hanımına verip kendisine bunu almayı düşünüyor tabi bütçeyi toplayınca :-) aslına bu lg g flex elite adıyla çıksaymış ortalığı yakarmış, elma utancından kızarır samsunk :) şapka çıkartırmış yani:))

yazılmamasının sebebi ise bence şöyle; oto dan örnek vereyim ford focus foruma gir ortalık kaynıyor mondeo foruma gir pek yazan yok; veya golf jetta forumuna gir ortalık kaynıyor passat forumuna gir aynı bura gibi :) neden yazmıyorlar bende bilmiyorum anlayamıyorumda açıkçası :)

paralel ithalat ile fiyatların düşmesi sonucu satışları artmaya başladı ve hatta açıkçası yeni keşfediliyor daha cihaz, fanboylar keşfederse paralel fiyatı da geri tırmanmaya başlar. bu ürün 1400 e hakkatten şaka gibi.

tlf düşünen arkadaşlarada bir önerim, cihazı yarıms saat kullanım sonrası başka cihazın ekrana baktığınızda aldığınız his yüz gülümsetiyor (ekran kalitesi açısından demiyorum bunu, bu farklı bi olay anlatılmaz yaşanır), diğer tlf ekranı dışa bombeliymiş gibi tatlı bir his veriyor, video izlemeside gayet keyifli.

• ekran modunu neyde kullanıyorsunuz arkaşlat standart mı canlı mı

• quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

ekran modunu neyde kullanıyorsunuz arkaşlat standart mı canlı mı

canlı modu seçtim ve parlaklığıda en sonda kullanıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.