Şimdi Ara

★★★ G Flex KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.169
Cevap
28
Favori
67.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muhammet0178

quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

ekran modunu neyde kullanıyorsunuz arkaşlat standart mı canlı mı

canlı modu seçtim ve parlaklığıda en sonda kullanıyorum.

canlı modda full parlaklıkta olsa bile sanki üst bar vs de noiseli görübtü oluşabiliyor. birde canlı mpd renkleri canlandırmak yerine kontrast ı arttırıyor sanki klip vs de dahada garanlıklaşıypr ekran.

nasıl okdu bilmiyorum amaşu arkadaki sihirli tuşun sağ kısmında kılcal bir çizğim olmuş bile, nazar olsun zaten çok zor belli oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

canlı modda full parlaklıkta olsa bile sanki üst bar vs de noiseli görübtü oluşabiliyor. birde canlı mpd renkleri canlandırmak yerine kontrast ı arttırıyor sanki klip vs de dahada garanlıklaşıypr ekran.

nasıl okdu bilmiyorum amaşu arkadaki sihirli tuşun sağ kısmında kılcal bir çizğim olmuş bile, nazar olsun zaten çok zor belli oluyor

Aynen. Özellikle video izlerken noise çok rahatsız edici oluyor. Yok mu bir çözümü?

• quote:

Orijinalden alıntı: carman1tr

quote:

quote:

quote:

Aynen. Özellikle video izlerken noise çok rahatsız edici oluyor. Yok mu bir çözümü?

standart modda kullanın

• http://www.androidpit.com.tr/forum/586816/lg-g-flex-lg-g-flex-te-gecici-tuemsek-sorunu-cikti

Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu

• quote:

Orijinalden alıntı: Mavi_Yeleli

http://www.androidpit.com.tr/forum/586816/lg-g-flex-lg-g-flex-te-gecici-tuemsek-sorunu-cikti

hayır esnetirken b.... k.. nu çıkarmaya gerek yok

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mavi_Yeleli

http://www.androidpit.com.tr/forum/586816/lg-g-flex-lg-g-flex-te-gecici-tuemsek-sorunu-cikti

hayır esnetirken b.... k.. nu çıkarmaya gerek yok

"Korea Times'a konuşan bir satıcıya göre bu duruma sıkça rastlanıyor. Hatta satıcı, gördüğü tüm LG G Flex'lerde küçük baloncuklarla karşılaştığını söylüyor."

SSürekli olan birşeymis gibi anlatılmış o yüzden sordum
    Full şarjı ne kadar sürede tamamlayabiliyor

• Arkadaslar g flex ile glaxy gear 2 uyumlu mu acaba nete baktim fazla bilgi yok kullanan var mi?ya bu telefona alistiktan sonra baska telefonlarin ekrani disa kirik gibi duruyor sizde de oluyor mu

• virde arkadaşlar 4.4.2 ye güncelleyince sanki simgeler biraz pikselleşti. 4.2.2 hrm pil simgesi yeşildi hemde ekran daha netti sanki

• acaba 4.2.2 ye düşülür mü

• quote:

Orijinalden alıntı: c4eva

Arkadaslar g flex ile glaxy gear 2 uyumlu mu acaba nete baktim fazla bilgi yok kullanan var mi?ya bu telefona alistiktan sonra baska telefonlarin ekrani disa kirik gibi duruyor sizde de oluyor mu

aynen öyle oluyor diğer teller dışa bükeymiş gibi geliyo r

• 4.4 den 4.2 ye geri döndüm fark ettim ki 4.2 de ekran çok daha canlı çok daha net... Teknosa karşılaştırma yapınca anladım

• quote:

4.4 den 4.2 ye geri döndüm fark ettim ki 4.2 de ekran çok daha canlı çok daha net... Teknosa karşılaştırma yapınca anladım

İlginç. Aslında 4.4 daha iyi olmalı. Ben de sanki 4.2 daha netti diye hatırlıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: carman1tr

quote:

4.4 den 4.2 ye geri döndüm fark ettim ki 4.2 de ekran çok daha canlı çok daha net... Teknosa karşılaştırma yapınca anladım

İlginç. Aslında 4.4 daha iyi olmalı. Ben de sanki 4.2 daha netti diye hatırlıyorum.

Evet malesef puslanma ve 4.2 de yok denecek kadar az

• 4.2 ile 4.4 arasinda goruntu cok fark ediyor mu beyler, eger oyleyse hic ugrasmayayim 4.4 e gecmekle,4.2ye devam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SunShinE-Tr -- 18 Haziran 2014; 14:13:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SunShinE-Tr

4.2 ile 4.4 arasinda goruntu cok fark ediyor mu beyler, eger oyleyse hic ugrasmayayim 4.4 e gecmekle,4.2ye devam :)

fark ediyor ama o kadar çok değil biraz daha az, ayrıca kitkat ın batarya süresi ve kamera kalitesi 4.2.2. den kat ve kat iyi geri 4.4.2 ye dönüyorum
  • Arkadaşlar merhaba,beni de kulübe ekleyebilirsiniz, birde akıllı kılıfı nereden bulabilirim...

• 4.4.2 için root çıktı mı? Ben aradım bulamadım da.
    Ayrıca telefon recovery moda girmiyor herkeste öyle mi?

• Arkadaşlar Note3 ile Flexi karşılaştırdım. Ufak bir Med cezir bölümü ile :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carman1tr -- 19 Haziran 2014; 12:49:40 >
  • Bende de 4.4.2 ekran parlakligi az geldi gunesli havada sorun olabiliyor. bir de gunes ekrana vurunca knock on ile ekrani acamiyorum. 4.4.2 sorunlarim bunlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtyg

Bende de 4.4.2 ekran parlakligi az geldi gunesli havada sorun olabiliyor. bir de gunes ekrana vurunca knock on ile ekrani acamiyorum. 4.4.2 sorunlarim bunlar.

4.2.2. ye geri dönün ben döndüm şimdi çok memnunum 4.2.2 de ekran standart modda iken bile aşırı net ve parlak canlı, canlı modu açmaya biled gerek kalmıyor zaten
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.