Şimdi Ara

FX 6300 / GTX 770 DARBOGAZ! (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
312
Cevap
5
Favori
11.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
Giriş
    multi oynamazsan 770 hatta stock halde 760 ile kullanabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: enoes

multi oynamazsan 770 hatta stock halde 760 ile kullanabilirsin

Sorun orda multi oynayacağım :D peki gigabyte udp3 anakart ile kaç ghz olur oc yaparsak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pro Gamer55 P kullanıcısına yanıt
    ben 4,5 ghz falan yapmıştım msi g46 ile onunlada bundan aşağı olacağını sanmam ve yabancı bi forumda 4,6ghzde 8350 performansını verdiği söyleniyordu doğruysa nasıl oluyorda multide kasıyor anlamış değilim 8350 ile 780 testlerini hep beraber gördük nede olsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: enoes

ben 4,5 ghz falan yapmıştım msi g46 ile onunlada bundan aşağı olacağını sanmam ve yabancı bi forumda 4,6ghzde 8350 performansını verdiği söyleniyordu doğruysa nasıl oluyorda multide kasıyor anlamış değilim 8350 ile 780 testlerini hep beraber gördük nede olsa

Peki sizden rica etsem bana 2000 tlik monitörlü sistem toplar misiniz ?

• Pro Gamer55 P kullanıcısına yanıt
    amaç belliki oyun peki monitor nasıl bişe istiyosunuz
  • Arka sayfada kaynamış:

quote:

Orijinalden alıntı: false shepherd

BF4 Shanghai - Conquest Large'ı, 64 player çatışırken denedim.

- 3770K, HT kapalı ve 2.8 GHz iken.
    - Oc'li 780 Ti - 340.43 sürücüsü
    - Win8.1
    - 1080p Ultra vs..

Performans gayet iyiydi. Ortalarda yoğun çatışma varken(ve başlayalı zaman geçmişken. Yıkık dökük, çukurlu falan), merkezi bölgelerde dolaştım, gördüğüm en düşük fps 60-70 arasıydı. Base tarafına dönük caddelerde 80-100 fps'ler gördüğüm oldu. En düşük fps ise, B tarafında, üst köşeden merkeze bakarken oldu. Abartı bir senaryoydu, 45'lere kadar inebildi.
    Fps dalgalanması ve tekleme-takılma kesinlikle olmadı. Oyuna ilk girişte texture'lar netleşirken bile.
    (Shanghai'ın en zorlu harita olduğunu, diğerlerinde çok daha yüksek fps alınacağını söylememe gerek yok. Ayrıca, aynı haritada da, çatışmanın şekline göre, başka denemede fps daha yüksek olabilirdi.)

780 Ti'ın saat hızını düşürerek denemedim, belki fps artardı (pek sanmasam da).

Şimdi 2.8 GHz ve HT kapalıyken durum buyken, taş gibi oynanıyorken; 4.5 GHz FX 6300'ün yerlerde sürünmesi, 2.8-3.0 i5'in 4/1'i oranında fps'ler vermesi falan hiç mantıklı gelmiyor. Mimari farkı, değişken darboğaz etkileri oluşabilir desek bile, abartı bir durum.

Acaba sürücü ve güncellemeler ile düzelmiş midir? @Faradayy, 337.50 ve sonrasıyla deneme fırsatın olmuş muydu? Bu sürücü CPU konusunda baya gelişme sağlamıştı bildiğin gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 29 Haziran 2014; 22:32:26 >

• hort
  • höyttt : )))
  • Meşhur konu
  • Darboğaz yapsa iyiymiş bildiğin öldürmüş

• Bir yanda sürekli verimlilik arttırıp güç tüketimlerini düşüren 2 firma var diğer yanda AMD.
    AMD Help!
    Karaborsacıların eline bıraktın hepimizi.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.