Şimdi Ara

Futbolcuya Allah'ın hırsızı demek serbestmiş ?! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
1.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Robert Downey Jr. kullanıcısına yanıt
    cezalık bir durum yok ki doğruları demek ne zaman suç oldu
  • Herkes tepki göstermek adına Allahın hırsızı RevivaL yazsın o zaman.
  • Ben Allah'ın yalancısı dedim diye 4 gün ceza aldım. Eğer bu hakarete giriyorsa eyvallah , demek ki cezayı hak etmişim.

Ama sen Allah'ın hırsızı diyene , bunda hakaret yok diyorsan o zaman objektifliğini kaybetmişsin demektir.
  • mal kelimesini görünce yanında da adamlar görünce mesajı okumadan ceza vermişler.
  • Besiktas bolumunde mahmut uslu ile ilgili bir konuya "konuya bak, salya sumuk. Aglama duvarina donmus burasi" yazdim, 1 hafta besiktas bolumunden uzaklastirildim. Eyvallah anlarim taraf olabiliyor herkes ama simdi asil konu; Cezada besiktas bolumune 1 hafta mesaj atamama fakat ben diger bolumlerede mesaj atamiyordum. Forum destek kismina konu ile ilgili bir mesaj biraktim ve tam 4 gun sonra bana gelen mesaj aynen soyle; "yasakli kelime kullanimi"

Ya arkadas, sen kimsin. Bana muhtar gibi cevap verecek admin istemiyorum burada. Forum destek kismina yardim almak icin yaziyoruz, adamlarin burnu bir havalardaki sormayin. Onceden ilgilenen zatin kullanici adi yazardi, simdi onu bile saklamislar. Kiminle muhattap oldugumuz asikar. 48 saat icinde geri donulur yazilmis oraya, neredeyse 1 haftalik ceza bitecek hala cevap yazan yok, yazanda baska alemlerde. Sanki yardim dileniyoruz. Yazarimda yazarim ya neyse. O gun, o konuda insanlar neler neler yazmisti ben cok iyi hatirliyorum ama bakin aglamak kelimesine 1 haftayi cakiveriyor beyfendi, ustune bide forum destekde iplemeyen tavirlar/mesajlar yapiliyor. Cileden cikariyosunuz harbiden insanlari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bana 2 defa 1 aylık bölüm yasağı verdiler Bjk konularında 2 defa forumdestek iptal etti. Şaka gibiler hakikaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: potur

Aynı şey senin içinde geçerli. iptv adı altında aylık ücret alarak kaçak yayın satıyorsun millete. Kendinle uğraştırma beni , bak dalgana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: potur

Şike yapanlara şikeci deyince niye suç oluyor o zaman?
  • Bir futbol yazarina gerizekali dedim diye 4 gun yedim ben de ban. Halbuki ulkemin meclisinde bu lafi cok duydugum icin masum bi kelime sanmistim.

• quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

mal kelimesini görünce yanında da adamlar görünce mesajı okumadan ceza vermişler.

Bu daha kötü. Hadi taraflı olmayı anlarım da daha okuduğunu anlamaktan aciz mod ve adminlerin eline kaldıysak vay ki ne vay...

• "Ceza verilecek bir durum değil benim açımdan" demiş ya arkadaşın açısını çok merak ettim. 180 falan olması lazım adamına göre muamele yaptıklarına göre.
  • uzaklaştırmam şimdi açıldı bu konuyu yeni gördüm
    ben necip için,sanırım fb maçıydı,demiştim "acaba necip kaç para aldı" diye bana 1 ay uzaklaştırma verdiler
    şimdi anladım neden yediğimi meğer cezalar yönetici keyfine ruh haline veya takımına göre imiş,sanırım bana ceza verende o gün keyfi öyle istemiş,bende zannediyordum cezalar kurallara göre veriliyor
    asıl beni çilden çıkaran,arkadasında bir kısım yönetici olan üyeler,adamlar her konuda trollük yapıyor,sadece mesajları siliniyor ne uyarı nede uzaklaştırma alıyorlar.
    sövme ve ban yeme korkum yönecilerden değil,forumdaki geçmiş saygımdan,yoksa bende çok iyi söverim
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemtas

quote:

Orijinalden alıntı: Bugraloji

buraktan alâ futbol hırsızımı var, keita vardı gitti

Konu beşiktaş veya fenerbahçe olunca nedense her yerde el ele, kol kolasınız.

Beşiktaş Fener fark etmiyor benim için, hala Burak yılmaz dümencisini savunuyorsunuz ya ben bir şey demiyorum sizin takım sever böyle adamları arifiydi keitasıydı ebouesiydi neyse bu vakitte hiç yormayacağım hafızamı

• quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

mal kelimesini görünce yanında da adamlar görünce mesajı okumadan ceza vermişler.

mallik yapmişlar .

ben dicemi derum ceza umrumda degil habire banliyorlar ben yenisini açiyorum.

• Allah'ın hırsızı revival.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erdemtas

quote:

buraktan alâ futbol hırsızımı var, keita vardı gitti

Konu beşiktaş veya fenerbahçe olunca nedense her yerde el ele, kol kolasınız.

Beşiktaş Fener fark etmiyor benim için, hala Burak yılmaz dümencisini savunuyorsunuz ya ben bir şey demiyorum sizin takım sever böyle adamları arifiydi keitasıydı ebouesiydi neyse bu vakitte hiç yormayacağım hafızamı

Burak yılmazı gerekirse eleştiririm. Lakin son dönemler eski yaptığı düşmeleri,atmaları yapmıyor. Hatta gerçekten faul olsa bile penaltı verilmiyor. İnsanın adı çıkacağına canı çıksın derler ya. Burak için bu geçerli. Her takımda böyle oyuncular var. Boşuna bu durumu Burak'la sınırlamayın. Aynı hareketleri sizde yapsa bağrınıza basardınız. Ne yani geçmişi yüzünden bu adama sırtımızı mı dönelim?

• Serbest ise Allahın hırsızı Revival.
  • Bu konudaki mesajlarınızı şikayet olarak alıyorum arkadaşlar, değerlendirelim gerekeni yaparız.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.