Şimdi Ara

Futbolcu Olmak İçin Ne Yapmalıyım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
37.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kesinlikle yaş geçmiş..En fazla amatör liglerde bişeyler yapabilirsiniz,daha üst seviyelere gelmeniz için birilerinin topriliyle farkedilip biyerlere gelebilirsiniz..Çok üstün yeteneğiniz varsa birilerinin görmesi lazım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: danterdi

quote:

Orijinalden alıntı: PreQue*

Yaşın Geçmiş. Çok İyi Yeneteğin Varsa Bir Yere Tutunup Devam Edebilirsin.. Ama Yokki Okul Takımında Keşvedilmedın.. 90 DK Boyunca Kalabilmen Güzel Ama Okul Takımıyla Ligler Ayrı Kondisyonun Şuan 0 Çok Çalışman Gerekiyor Bu Seneki Liglere Yetişmen İmkansiz Seneyede 19 Olucaksın Biraz Zor Gibi Gözukuyor..

Aslında kondisyonum iyi bu aralar maç yapmıyorum ama her akşam 1.5 - 2 saat bisiklet sürüyorum.

Keşke Onun Yerine 2 Saat Aynı Tempoyla Koşu Yapsaydın.. Şuan Topa Vurmayı Bilmeyenlerin Yedeğiyim. Birisi Başkanın Oglu Birisi Hocanın Oglu Yok Yegeni Vs.. Anlıcagın Azimin Varsa Birazda Torpilin Varsa Olur Bu İş.. Ama Tanıdıgın Yoksa Çok Zor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: danterdi

quote:

Yaşın Geçmiş. Çok İyi Yeneteğin Varsa Bir Yere Tutunup Devam Edebilirsin.. Ama Yokki Okul Takımında Keşvedilmedın.. 90 DK Boyunca Kalabilmen Güzel Ama Okul Takımıyla Ligler Ayrı Kondisyonun Şuan 0 Çok Çalışman Gerekiyor Bu Seneki Liglere Yetişmen İmkansiz Seneyede 19 Olucaksın Biraz Zor Gibi Gözukuyor..

Aslında kondisyonum iyi bu aralar maç yapmıyorum ama her akşam 1.5 - 2 saat bisiklet sürüyorum.

Keşke Onun Yerine 2 Saat Aynı Tempoyla Koşu Yapsaydın.. Şuan Topa Vurmayı Bilmeyenlerin Yedeğiyim. Birisi Başkanın Oglu Birisi Hocanın Oglu Yok Yegeni Vs.. Anlıcagın Azimin Varsa Birazda Torpilin Varsa Olur Bu İş.. Ama Tanıdıgın Yoksa Çok Zor.

Yaşadığım yerde koşucak alan yok zaten buranın halkı bilgisiz bisiklet sürürken bile uzaylı görmüş gibi tip tip bakıp laf atanlar oluyor.Malesef bu işlerde hiçbir tanıdığım yok.Torpil ile olan işden hayır gelmez zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eRdi-91 -- 19 Aralık 2009; 15:06:39 >

• keşfedilmeyi bekle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ras0

keşfedilmeyi bekle

Bu arada nerede oturuyorsan mutlaka bir spor kulübü vardır oranın oraya git yetenekliysen gerisi çorap söküğü gibi gelir zati
  • Klübe git hocaya kendime güveniyorum bir antremana çıkabilir miyim de muhtemelen kabul eder genellikle libero gibi başlatır yeni geleni hoca bi dener eğer gelecek görürse devam ettirir klüpte bir dene şansını
  • Bu ülkede futbolcu olacaksan teknikten çok öküz olmaya gayret et. Gerisi gelir zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: synaX:Lecter

11 yaşımda bende bi klüpte oynuyordum. Tam ortada oynuyordum Gerrad'ın mevki Aslında takımn en zor mevki orasıdır çünkü takım ordan kontrol edilir yani takımın beyni odur. Geride olduğum için gelen toplara gelişine wururdum kaleyi tutturma şansım %80'lerdeydi tutanlarında %60'ı gol olurdu Kışın başka bi klüple maç yapmıştık, saha çamır, bana foul yaptılar o çamurn içine düştüm yüzüm gözüm hatta ağızımn içne kadaar bulaştı, sol dizim şişti, çok sinirlenmiştim bi daha gitmem diyordum.

Ama şimdi çok pişmanım şuan 18 yaşındaym devametsem kendimi manyak bi derecede geliştirirdim. Garrad'ı izliyorum öyle bi heyecanlanıyorumki ahh ahh çekiyorum

Ama bide Sabri'yi izliyorum "m4l m4l" çekiyorum 30 şuttan 29'u dışarı. Keşke yerinde ben olsam keşke.. o kadar para alıyor, kaç senedir oynuyor, idmanlarda çalışmıyormu bu? niye hala stadyumun dışına atıyor? analamıyorum. Ya bu kaleyi niye tutturamıyorlar onu bü türlü anlayamıyorum.

Sen Sabriye kurban ol uzaktan mükemmel golleri var sabrinin sürekli kaleyi tutacak diye bişey yok dünyanın en iyi futbolcusu bile bazen dışarı atabilir

• Krede Onujoulouh'ta 26 yaşında futbola başladı.
  • Ne saçma bir konu madem iyisin git bir kulübe alırlar seni. Yok bence sen gittin almadılar başka şeyler denemek istiyorsun kulüp hocaları yavşaktırlar genelleme yapmıyorum ama bir çoğu öyle. Çok olmak istiyorsan çok çabalaman lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH.Dogpro

Krede Onujoulouh'ta 26 yaşında futbola başladı.

kaç yaşında bıraktı 55 filan mı?
  •  Futbolcu Olmak İçin Ne Yapmalıyım

ONUN GİBİ OLMALISIN !

• quote:

Orijinalden alıntı: wildsould

quote:

Orijinalden alıntı: ysff_srdr

Grafite'de 21 yaşında futbola başlamıştı.

ama o brezilyalı

hayır o zenci
  • Hemen git bir futbol klubune hocam ben oynamak istiyorum. Biraz bana zaman tanıyın. Eğer iyi olmadığımı düşünürseniz geri gönderirsiniz ben iyi olmadığımı görürsem kendim çıkarım zaten takımdan de. Eminim bu sözler sana bir fırsat tanımasını sağlayacaktır

Spor faliyetleri iyi olan bir üniversiteye gir. Sonra üniversiteninde futbol takımına gir. Maçları izlemeye gelen yetkililer olur genelde. Gelen olmasa bile eğer iyiysen seni daha iyi bir takım ister zaten

Eğer bu ikisini yapıpta oyuncu olamıyorsan bence hiç devam etme bu işe

• arkdaşlar ben 16 yaşındayım Gemlik Körfezspor da sol açık oynuyorum hedefim ise FC Seul e gitmek nasıl başarabilirm yardımcı olur msunuz ??

• 18 yaş aslında için tabi ki geç.Yapacağın şey çevrende bir amatör futbol kulübü bulmak ve mümkünse bir tanıdıkla kulübe gidip denenmeyi istemek.Eğer gerçekten yetenekliysen kulüpte oynatırlar seni.Çok yetenekliysen de üst liglere mutlaka bir tavsiye olacaktır.Amatör liglerle ilgiliyim soruların olursa cevaplayabilirim.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.