Şimdi Ara

Fury Warrior PVE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Çoğu kişi gibi ben de Legion ek paketi ile oyuna geri dönüp Azeroth diyarında gezmeye başladım.

Sıkıntım şu ki item levelim 840 olmasına rağmen yaptığım dps çoğu zaman tankların bile altında kalıyor.

Deneyimli warrior oyuncularından yardımlarını bekliyorum. Fury için dps rotasyonu ya da talent dizlimi önerisi olan varsa paylaşabilirler mi ?

Korkum şu ki legion paketi ile fury warriorun giderek " çöpleşmesi " olarak mı bakıyorsunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barshx -- 17 Eylül 2016; 22:51:24 >

• Warriorlar bu content Arms oynuyorlar. Fury için bi sonraki content bakıcaz artık. Fury'den vazgeçip Arms'a yönelmeni tavsiye ederim.
  • Güzelim spec ne hale geldi ya.
  • puanları fury silaha verdik napcaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloody Hell

puanları fury silaha verdik napcaz

zararın neresinden dönsen kârdır
  • Furry oyuncusu olarak yeni furry zevkli animasyonları güzel fakat gerisi boş.

24k ap e kadar geldim.1 haftadıur oylece duruor. artifact kasmıyorum. Bir spec bu kadar mı boşlanır ya. Hevesim kaçtı valla. arms a geçsem mi bilemiyorum.Furry zevkli geliyor arms ise sıkıcı animasyonları kotu :S OP oldugu için bi spec oynamak mı zevk verdigi için bi spec oynamak mı diye düşününce zevke kısmına bakıyorum.Tabi bu zevk dungeonda en ufak bi hatada teke gidince ve bg lerde 2sn de ölünce yerini sinire bırakıyor.Çileden çıkıyor insan. Her bg yapışımda pc i çöpe atasım geliyor ztn...

Tüm classlara oranla yüzde 30 fazla yiyen tek spec ve tüm classlara oranla st dps de sondan 5. :D aoe dersek ilk 5e girer.aoe si olmasa ztn partye almayacaklar. Leather giyen classlar bile daha dayanıklı furryden :) Raid öncesi denge yaması gelecek diyorlar. Onu bekleyecegim bakalım. Orda da furry nerfe devam ederlerse muhtemelen legion başlamadan biter benim için :)

• Classlara denge yaması çok saçma olur. Yani öle bir denge yaması yaparlarsa artifact puanları diğer silaha geçirme hakkı da vermeleri gerekiyor. Herkes iyi olan spece göre artifact kastı. Wod başındaki gibi canları isteyince gladiator speci aşağı çeker gibi armsı çekemezler çok küfür yerler..
  • Artifact Research Notes, şeysini yapmayı unutmayın, ileride rahat rahat ap kasmak istiyorsanız. konuyla alakası yok ama arms'a geçecekler için bu şart gibi, diğer türlü kasması çok zor olur.
  • Cata zamanında çok iyiydi. Keşke gurur yapmayıp eski haline getirseler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Legionda durum nasıl warriorlar için bilmiyorum ama partylerde pekde dps yapamıyormus gıbı geliyor ama efek olarak cidden sağlamlar...
  • aslında çok kötü değil dungeonlar da çok etkili iyi aoe si cleave olarak çok iyi ama single target damage i arms a göre düşük eğer boss figth yani raid olarak bakarsak evet arms daha iyi
    ama blizzard balance yapmamış pek fazla demon hunter lar hem aoe hem single da aşırı iyi yani beklenen birşeydi ama bu kadarda beklememiştik cidden çok op olması diğer class ları etkiliyor mesela retri pala gibi dg lerde 850 ilvl bile olsa
    tercih edilmiyor. hala survival hunter spec oynayan 1 kişiye rastlamadım mesela...

fury için söyleyebileceğim %18 haste ve %30 crit yapmadan gerçekten dps çıkmıyor bu rakamlara ulaştıktan sonra kabul edilir güzel dps i var ayrıca 1-2 bis trinket de lazım icy veins deki değerler bunlar bende oradan bakmıştım.
    bu seviyelere gelmek için biraz da craft item yaptım yoksa cidden zor yani. ama arms şu an cidden iyi bakalım ileride yine değitirebilir blizz göreceğiz.

• Armsta oynanacak gibi değil ya. 250k dps çıkartıyorum bosslarda ama sol baş parmağımda focused rage ve harmstring spamlamaktan garip bir kas ağrısı var 2 tane gcd olmayan skill biraz fazla geliyor.
  • Bence bu artifact olayı yüzünden tüm specleri eşitlemeleri gerekirlerdi en azından paket başları. Artifact knowledge maxlandığında herkes her artifactı fulleyebilecek rahatça zaten. Ama en azından başlarda her spec eşit olaydı da insanlar böyle ben ne yaptım yada keşke şu speci olmaydım vs demeseydi, zevk aldığını oynasaydı. Belli bi süre sonra daha farklı durumlara çekilebilirdi contente göre işte bi spec diğerlerine göre daha iyi olabilirdi. Ama öyle yapmamışlar :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IcyTea Lemon -- 18 Eylül 2016; 20:50:38 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Warrior pek anlamam. Range dps oynarım sadece. Donanımhaber dahil her türlü yabancı forumda bu konu dolaşıyor.

Bence bunun sebebi Fury warrior'un raid "BiS"leini topladıktan sonra dengelenecek olmasında. Dungeon gearları ile yeteri kadar enrage süresini tutturamıyor, boşlukta kalıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Norrec_

aslında çok kötü değil dungeonlar da çok etkili iyi aoe si cleave olarak çok iyi ama single target damage i arms a göre düşük eğer boss figth yani raid olarak bakarsak evet arms daha iyi
    ama blizzard balance yapmamış pek fazla demon hunter lar hem aoe hem single da aşırı iyi yani beklenen birşeydi ama bu kadarda beklememiştik cidden çok op olması diğer class ları etkiliyor mesela retri pala gibi dg lerde 850 ilvl bile olsa
    tercih edilmiyor. hala survival hunter spec oynayan 1 kişiye rastlamadım mesela...

fury için söyleyebileceğim %18 haste ve %30 crit yapmadan gerçekten dps çıkmıyor bu rakamlara ulaştıktan sonra kabul edilir güzel dps i var ayrıca 1-2 bis trinket de lazım icy veins deki değerler bunlar bende oradan bakmıştım.
    bu seviyelere gelmek için biraz da craft item yaptım yoksa cidden zor yani. ama arms şu an cidden iyi bakalım ileride yine değitirebilir blizz göreceğiz.

icy veins de ne dediğini bilmiyor. bugün değiştirmişler, %50'ye kadar haste kasın yazıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ChaosBreed

quote:

Orijinalden alıntı: Norrec_

aslında çok kötü değil dungeonlar da çok etkili iyi aoe si cleave olarak çok iyi ama single target damage i arms a göre düşük eğer boss figth yani raid olarak bakarsak evet arms daha iyi

icy veins de ne dediğini bilmiyor. bugün değiştirmişler, %50'ye kadar haste kasın yazıyor

abi bunlar uçmuş ya %50 yi hangi gear dan stat alıp yapabiliriz ki?

hani str stamina haste haste veren bi item varda ben mi görmedim saçmalık ya

off offf..

• Yine furyyiz,her zaman fury yüz Ben warrioru başka türlü düşünemiyorum,oynayamıyorum.Dps de hep birinci olsam ne olacak wow u bana mı verecekler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende enha shaman dan beklediğim performansı alamıyorum çoğu zaman. Nerde yanlış yapıyorum bilmiyorum. Yoksa shaman da mı çöp oluyor ?
  • Enha shamanın şu an tek sorunu çok dmg alıyor olması. Self heal bile çogu zaman yeterli olmuyor . Bunun dışında gayet iyi dps çıkartıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.