Şimdi Ara

FULL KB10 ÜÇLEME

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
4.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kb10 hesabım var. klan savaşlarında karşıma gelen rakipten nasıl 3 yıldız veya 3 yıldıza çok yakın yüzdeler alabilirim. Askerlerim full sayılır. bana saldırı taktikleri verirmisiniz kb10 için

• 4şifacı gerisi valk düzene göre 4 deprem yada 2 atlama, düzene göre 5-10 duvar kırıcı eklenir kalene 3sv 5tane atıcı 1tane son sv dev al çift zehir kullan
    azcık atıcı kral kraliçe atlama öfke ile 1 hava savunması, kale ve kraliçe yok ediyosun kenarlara sapmamaları için bebek ejder,dalkavuk,okçu kullan, kaleyi,1hs yi kraliçeyi almaya bak yanında birde 2. hs ve cehennem, hava patlatıcı yok edersen çok işine yarar daha sonra kalene aldıgın tazı balonu sal hava savunmasına tazı giderken balonları savunma başına 2şer olarak sal hız büyüsünü pat pat atma dengeli koy 3 balon elinde tut örnegın balonlar büyücü kulesine gelirken elinde tuttuğun son 3 balonları büyücü kulesine atarsın zaten sahada olan balonlar bu arkadan konan tek balon sayesinde büyücü kulesinin hasarından kurtulur toplam olarak büyüler 1öfke 1atlama 1 zehir gerisi hız büyüsü, ordu ise kalene tazı balon al 5atıcı 25 balon 2 tazı sen bas duruma göre 1 bebek ejderha yada 1-2 dalkavuk yada 1-2 okçu boşluk kalırsa kampta atıcı ve balona ekleme yaparsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 45cagdas45 -- 25 Nisan 2017; 17:29:31 >

• herom en son 22 22 iken ks yapmıştım o günden beri kalkmadı. şu an kral 31 oluyor kraliçe 37 fulleyince deneyecem :)
  • youtube'da düzenlere göre taktikler var onlardan daha fazla örnek alabilirsin. herşey düzende ve asker seviyelerinde bitiyor.
    saldırı atarken adamın x yayları kara mı hava mı yoksa hem kara hem hava mı buna dikkat et. ksde x yayları kara ise kb10a yıldırım deprem ejder ve klan kalesine tazı ile büyük yıkım verilebiliyor hatta heroların biraz seviyeliyse üçlersin
  • Herolarım şu anda yatıyor kral 32 olacak kraliçe 38 olacak. ama 40 40 olana kadar kaldırmayı düşünmüyorum. dediğin taktikleri mücadelede deniycem bakalım işe yararsa kslerde de denerim
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.