Şimdi Ara

FULL İSİM YAZILI OLTU-HEMATİT-OPAL TESPİHLER 19.99TLden BAŞLAYAN FİYATLAR// ÜCRETSİZ KARGO (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.747
Cevap
87
Favori
201.197
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam merhaba,Lastik misina satışımız sadece şeffaf beyaz renk mevcuttur.Bunun dışında bir renk elimde malesef mevcut değil.
    İlginiz içim teşekkür eder,saygılar sunarım.
  • Cok tesekkurler 6 adet oltu tespih aldik cok kaliteli ve ozenle paketlenmisti hediye icinde ayriyetten tesekkurler. Baska alisverislerde gorusmek dilegiyle. Bol kazanclar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mesutuz kullanıcısına yanıt
    İlginiz için ben teşekkür ediyorum.Yeni alışverişlerde görüşmeyi diler,saygılar sunarım
  • roadstar82 R kullanıcısına yanıt
    YENİ KAMPANYALARIMIZ BAŞLAMIŞTIR.AŞAĞIDAKİ LİNKLERDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.SINIRLI SAYIDA ÖZEL FIRSAT OLARAK LİSTELENMİŞTİR.Saygılar sunarım

OLTU-KEHRİBAR-GÜL 3Ü BİR ARADA ÖZEL SET 34,90TL İÇİN TIKLAYINIZ ÖZEL FIRSAT!!!

OLTU-SEDEF-HEMATİT 3Ü BİR ARADA ÖZEL SET 34,90TL İÇİN TIKLAYINIZ ÖZEL FIRSAT!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: zikir_taneleri

YENİ KAMPANYALARIMIZ BAŞLAMIŞTIR.AŞAĞIDAKİ LİNKLERDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.SINIRLI SAYIDA ÖZEL FIRSAT OLARAK LİSTELENMİŞTİR.Saygılar sunarım

OLTU-KEHRİBAR-GÜL 3Ü BİR ARADA ÖZEL SET 34,90TL İÇİN TIKLAYINIZ ÖZEL FIRSAT!!!

OLTU-SEDEF-HEMATİT 3Ü BİR ARADA ÖZEL SET 34,90TL İÇİN TIKLAYINIZ ÖZEL FIRSAT!!!

Hocam bu pres kehribar kokulu mu?
    Bir de oltu+sedef+firuze üçlüsünün fiyatı ne olur?

• ar-te A kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba,pres kehribarımızın kendine has mükemmel bir kokusu vardır.Geçici değil,kalıcı bir kokudur.Isıttıkça artmaktadır.

Saygılar sunarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zikir_taneleri -- 20 Kasım 2016; 15:44:48 >
  • Hocam,mesaj ile sormuşsunuz.Fakat om kapalı gözüküyor.Bu nedenle mesajı yanıtlayamıyorum.Buradan bilgi vereyim.Yurtiçi kargo ile çalışıyoruz.Saygılar sunarım
  • newrophat kullanıcısına yanıt
    http://urun.gittigidiyor.com/antika-sanat/basik-kesim-orjinal-ates-kehribar-tespih-8x11mm-242241832

bunu aldık bakalım:)Tavsiye için teşekkür ettim...

Kadir ustam diğer toptan ürünler içinde mesaj attım.Bugün yetişirse sevinirim.Hayırlı işler.
  • roadstar82 R kullanıcısına yanıt
    Hocam paketiniz hazır.Bugün kargolanacaktır.Saygılar sunuyorum

ÖNEMLİ NOT:9,90tl sade oltumuz ve 14,90tl kargo dahil oltumuzun stoku 300 adet kalmıştır.Sonrasında 3lü+4lü kampanyalarımız sürecek olup sade oltumuzun fiyatı artırılacaktır.Tüm müşterilerimizin bilgisine.Ayrıca GG dışı havale ile alışveriş yapan müşterilerimiz %10 indirimli olarak sahip olabilmektedir.Saygılar sunarım.
  • Gümüş işlemeli oltu tesbih elime ulaştı. Çok güzel bir işlemesi var. Hızlı kargo ve ilgi için Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SmH51 -- 21 Kasım 2016; 19:40:11 >
  • hocam kolay gelsin. geçenlerde senin konunu gördügümden beri tesbih sevgim yeniden canlandı ve bende deneme amaçlı "dh özel ayyıldız puskullu" tesbihden aldım.. gerçekten cok memnun kaldım. her şeyden önce kesinlikle haddime değil ama guzel karakterli bi insansın benim icinde önemli olan budur.. allah senin gibi insanlardan alışveris yaptırsın

şimdi tekrar tesbih almak istiyorum ama dh özel oltu tesbihden biraz daha kücük ve kısa tesbih tavsiyelerini paylasırsan çok sevinirim...

• SmH51 kullanıcısına yanıt
    Hocam, güzel günlerde, sağlıkla kullanmanızı dilerim.Yeni alışverişlerde görüşmek üzere, saygılar sunuyorum
  • Hocam güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ediyorum.Yeni tespih konusunda özelden ulaştım.Görüşmek üzere,saygılar sunuyorum
  • Hocam n11'de mağazanız var mı acaba?
  • Hocam dh özel dizaynın eklemeli püskülü sürekli çıkıyor. Birde düğüm gizleme kararma yaptı. Püskül icin bir çözüm varmıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okanclskn -- 22 Kasım 2016; 0:50:46 >
  • okanclskn kullanıcısına yanıt
    Hocam püskülü kısaltmıştınız bu işlemi yaparken muhtemelen halka gevşemiştir.Özelden bilgi veriyorum.Saygılar sunarım
  • leblebi82 L kullanıcısına yanıt
    N11.com un kategorimizdeki komisyonunun %20 olması sebebi ile size GG deki gibi avantajlı fiyat sunamadığımız için mağazamızı kullanmıyoruz.GG den veya havale yöntemi ile ürünlerimize sahip olabilirsiniz.

Havale ile ödemede %10 GG Komisyonu tutarı iskonto yapılmaktadır.Saygılar

• Mitrovic kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba,hematit tespih ağır olur.Bu nedenle sallanması zordur.Genç işi hem sallamalık hem çekmelik bileklik boy tespihleri öneririm.Aşağıdaki linklerdeki ürünleri değerlendirebilirsiniz.Ayrıca farklı olsun ve daha iyisi olsun derseniz gönderdiğiniz ilk linkteki pelesenk tespihte olabilir.Kehribarların ucuna ayyıldız takabilirim.Ayrıca hematit tespihi isterseniz ona da ekleme yaparız.

http://urun.gittigidiyor.com/antika-sanat/bileklik-boy-koyu-hardal-renk-pres-kehribar-tespih-5x7mm-249438331

http://urun.gittigidiyor.com/antika-sanat/bileklik-boy-hareli-sari-renk-pres-kehribar-tespih-5x7mm-249438423

http://urun.gittigidiyor.com/antika-sanat/bileklik-boy-seffaf-sari-renk-pres-kehribar-tespih-5x7mm-249438369

http://urun.gittigidiyor.com/antika-sanat/renk-suzmesi-minik-kehribar-tesbih-5x7mm-250907575

• zikir_taneleri kullanıcısına yanıt
    Hocam bunları model olarak beğendim fakat renk olarak uymadı. Siyah olması tercihim. Hem kendime hem de asker bir arkadaşıma hatıra alacağım.
  • 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.