Şimdi Ara

FULL İSİM YAZILI OLTU-HEMATİT-OPAL TESPİHLER 19.99TLden BAŞLAYAN FİYATLAR// ÜCRETSİZ KARGO (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.748
Cevap
87
Favori
201.188
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oooo gümüş işlemeli oltular gerçekten harika. Yıllar önce almıştım, 2005 de sanırım. Hala gumusleri pırıl pırıl.
    Biraz daha az sade olacak şekilde gümüş eklenerek fiyat aşağı inerse, daha güzel olacaktır. Alım gücü için:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hardday kullanıcısına yanıt
    Hocam daha az işlemeli ve gümüş aksesuarları olmadan geçen hafta 5 adet getirdim.Kısa sürede tükendi.Bunları özel çok değerli bir ustamıza sipariş vermiştim.Daha yeni tamamlandı.Bu ürünler kupon ürünlerdir.Sadece püsküller 30-40tl arası tutmaktadır.Listelediğimde buradan bilgi vereceğim.

Belirttiğiniz gibi hafif işlemeli oltularda tekrar denk getirebilirsem getireceğim.İlgi ve alakanız için çok teşekkür ediyorum.Görüşmek üzere,saygılar sunarım

• Hocam malumunuz ben baya bi oltu sipariş etmiştim, kendime de 2 adet yedek oltu almış oldum. Şimdi sedef tespihi gördüm baya hoşuma gitti. Sedef, kördiken ve firuze toplam ne kadara gelir?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam merhabalar,
    Dükkanımdan 1 adet sedef +1 adet firuze alımı yaparsanız =kördikeni de hediye olarak ekleyerek gönderirim.Alımı yaptıktan sonra hatırlatma mesajı göndermenizi çok rica ederim.Selamlar
  • Bir adet de ben sipariş verdim. Yeni dizayn oltudan . bakalım heyecanla bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ottoman_hali O kullanıcısına yanıt
    Hocam almış olduğunuz tespihimiz kargolanmıştır.Saat 19.00 a kadar sisteme kargo bilgisi girilecektir.Saygılar sunuyorum
  • zikir_taneleri kullanıcısına yanıt
    Son siparişlerimde bugün elime geçti.Her zamanki gibi çok hızlı bir alışverişti.Kadir ustama teşekkür ediyorum

Düşünmeden alışveriş yapabilirsiniz...
  • roadstar82 R kullanıcısına yanıt
    Hocam ilginiz için ben teşekkür ederim.Yeni alışverişlerde görüşmek üzere,saygılar sunuyorum
  • Hocam onyx gelmeyecek mi? Onyx ile kınalı kuka satışa çıkarsa yanında firuze, gül ve birkaç oltu alacam ama beklemedeyim hala.
  • Rhodora R kullanıcısına yanıt
    Hocam merhabalar,onyx daha önce sattığım şekilde bulamadım malesef.Siparişim var ama bir türlü hazırlayamadılar.

Kınalı kuka konusunda da kuka işçiliklerini pek beğenmedim bu sefer o yüzden temiz ürün gelene kadar bekleyeceğim.Dilerseniz mevcut ihtiyaçları karşılayalım.Gelirse onyx ve kukayıda ilerleyen zamanda göndeririz.Şuan için zaman vermem malesef mümkün değil ama bu ay geleceğini pek sanmıyorum.
    GÜNEŞTE RENK DEĞİŞTİREN BUKALEMUN TESPİHİMİZ GELMİŞTİR.AŞAĞIDAKİ LİNKTEN ULAŞABİLİRSİNİZ.AYRICA ÜRÜN AÇIKLAMASI KISMINDAN VİDEOSUNU DA İZLEMENİZİ ÖNERİRİM.SAYGILAR SUNARIM
    http://urun.gittigidiyor.com/antika-sanat/renk-degistiren-bukalemun-tespih-8x11mm-kupon-urun-251026435

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zikir_taneleri -- 16 Kasım 2016; 11:40:6 >
    Kadir ustam bana 1 adet ayır lütfen bu tesbihten ilk siparişte ekleyelim.

Teşekkür ederim.
    Ayırdım hocam,saygılar sunarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: akabey_55

hatırlatma

http://urun.gittigidiyor.com/antika-sanat/fanatik-besiktaslilara-ozel-sedef-tasi-oltu-tasi-ozel-dizayn-249201502

herzamanki gibi ilgili satıcı, hızlı kargo GÜZEL ÜRÜN

teşekkürler kadir

• Abi güzel günlerde sağlıkla kullanmanızı dilerim.Güzel bir hatıra oldu.Yeni alışverişlerde görüşmek üzere,saygılar sunarım
    sağol ustam hayırlı işler.
    Teşekkür ediyorum hocam.Görüşmek üzere,saygılar sunarım
  • Merhaba.

http://urun.gittigidiyor.com/taki-saat/orjinal-saf-damla-kehribar-bileklik-firsat-urunu-39-90tl-249882638

Hocam yorumlara güvenerek bu ürünü almak istiyorum ama orjinal saf damla kehribar derken "reçine fosili" olan kehribardan bahsediyorsunuz değil mi? Çünkü bir çok yer gerçek kehribar diye sattıkları ürün farklı çıkınca "kehribar gibi", "kehribar ayarında", "sıkma kehribar" vs. cevaplar veriyor.

Cevabınızı bekliyorum. İyi günler.

• blacksandro B kullanıcısına yanıt
    Hocam merhabalar,ürün seneler öncesinde yurtdışından kolye olarak getirttiğim üründür.%100 ORJİNAL saf damla kehribardır.Yani doğadan çıkarılan saf haldeki kehribardır.Menşeili litvanyadır.Son kalan kolyemizi bileklik yaparak satmayı düşündük.

Alımınızı yapabilirsiniz.Saat 16.00 a kadar alımı yaparsanız bugün kargoya yetiştiririm.Saygılar sunuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zikir_taneleri -- 17 Kasım 2016; 15:34:41 >
  • 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.