Şimdi Ara

FULL İSİM YAZILI OLTU-HEMATİT-OPAL TESPİHLER 19.99TLden BAŞLAYAN FİYATLAR// ÜCRETSİZ KARGO (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.747
Cevap
87
Favori
201.189
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zikir_taneleri

1.SINIF ÖZEL İŞÇİLİKLİ VE ÇİFT CİLALI ERZURUM OLTU TAŞI TESPİHİMİZİN 9,90TL FİYATLI KAMPANYALI FİYATI 15.01.2017 TARİHİNDE YÜKSELTİLECEKTİR.DAHA ÖNCE BU KAMPANYADAN YARARLANAN VEYA YARARLANMAK İSTEYEN MÜŞTERİLERİMİZ BU TARİHE KADAR AŞAĞIDAKİ LİNKLERDEN ALIMLARINI YAPABİLİRLER.(DAHA ÖNCE 12.01.2017 TARİHİNDE BİTİRİLECEĞİ BELİRTİLEN KAMPANYA YOĞUN İLGİ VE ÇOK SAYIDA TALEP ÜZERİNE MAAŞ GÜNÜ ALIM YAPMAK İSTEYEN MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN PAZAR GÜNÜNE KADAR UZATILMIŞTIR.AŞAĞIDAKİ ÜÇ LİNKTE BULUNAN ÜRÜNÜMÜZ BU TARİHTEN SONRA SON BULACAK,FİYATLARI YÜKSELECEKTİR!!!KESİNLİKLE TEKRAR UZATILMAYACAKTIR.)

9,90TL ye OLTU TAŞI TESPİH SON 1 GÜN İÇİN TIKLAYINIZ

OLTU TAŞI TESPİH ÜCRETSİZ KARGO 14,90TL SON 1 GÜN İÇİN TIKLAYINIZ

2 ADET OLTU TAŞI TESPİH ÜCRETSİZ KARGO 24,90TL SON 1 GÜN İÇİN TIKLAYINIZ

Gece belirtmiş olduğum gibi,birçok DH üyemizin talepleri doğrultusunda ve önerileriniz neticesinde alıntıda linkleri bulunan kampanyalarımızın süresini SON KEZ pazar gününe kadar uzatmak durumunda kaldım.

Son 1 haftalık süreçte 500 adet stok belirlememe rağmen 800 adet ürün tükenmiştir.Yoğun ilgiden ötürü çok teşekkür ediyorum.Henüz alışveriş yapmamış DH üyelerini de dükkanımıza bekliyorum.Alışverişlerinizi GG den yapabilir veya havale ile ödeme yaparak %10 indirimli sahip olabilirsiniz.

Ayrıca hediye dağıtmayı düşünen müşterilerimiz aşağıdaki linkteki tespih anahtarlık dizaynımıza ulaşabilirler.Bu ürünümüzde toplu alımlarda özel fiyat verilecektir.Özel mesaj ile fiyat alabilirsiniz.Saygılar sunarım.

http://urun.gittigidiyor.com/antika-sanat/sitede-ilk-minyatur-oltu-tasi-tespih-anahtarlik-260729197

• Daha Almak nasip olmadi.Takipteyim 3 tane almayi dusunuyorum.Harflilerde kampanya yaparsaniz cok cok daha iyi olur.
  • xxxjokerxxx kullanıcısına yanıt
    Merhaba,hocam harfliler de şuan kampanyadadır.Fiyatı çok uygundur.

Değerlendirmenizi öneririm.Sizede ürün göndermek isteriz.Saygılar sunarım
  • hocam merhaba. siparişim teslim edildi. çok teşekkür ederim. şimdi yorum da yapacagım.

memnun kaldım ürün gerçekten kaliteli.

yalnız tesbihi bıraktığımda fark ettim. baş parmak tırnak civarında kömür karası leke bırakmış ? bu tesbihlerin genel özelliği mi ? diğer arkadaşlarda da bu oluyor mu merak ettim doğrusu ?
  • beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    Hocam bu durum ilk kullanıldığı için bir süre devam edecektir.Zira ip yolları yeni açıldığı için oltu tozu kalmıştır.Bullandıkça bu toz ortadan kalkacaktır.

Güzel günlerde,sağlıkla kullanmanızı diliyorum.Yeni alışverişlerde de görüşmeyi dilerim.Saygılar sunarım.
  • bende dün iki adet aldım muhtemelen bugun ulaşır.ne zamandır kaybolan mercimek kesim oltumun yerine bir tesbih alacaktım stokta bir tane vardı ama oltu degil. birde oltu aldık bakalım. acaba mercimek kesiminde oltusu yok mu? yada bu taş oltudan çok farklı mı?
  • emrah9905 kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam,ilginiz için teşekkür ediyorum.Sanıyorum 1 adet oltu 1 adet siyah basık kesim katalin 1 adette misina almıştınız.

Yeni döküm siyah katalini en az oltu kadar beğeneceğinizi düşünüyorum.Özellikle bu tarz kesimi beğeniyor olmanız yeterlidir.Rengi itibari ile de birçok sokak satıcısı oltu olarak satmaktadır.Bizzat şahit olduğum için belirtmem gerekiyor.

Şimdiden sağlıkla kullanmanızı diliyorum.

NOT:
    9,90TL ALICI ÖDER KARGO OLTU TAŞI TESPİH----14,90TL ÜCRETSİZ KARGO OLTU TAŞI TESPİH----24,90TL ÜCRETSİZ KARGO 2 ADET OLTU TAŞI TESPİH

KAMPANYALARIMIZI YOĞUN İLGİ VE TALEP NEDENİYLE 15.01.2017 SAAT 23.59 A KADAR UZATTIK.BU TARİHTEN SONRA KESİNLİKLE UZATILMAYACAK OLUP,DEĞERLENDİRMEK İSTEYEN ÜYELERİMİZİN KAMPANYAYI KAÇIRMAMASINI ÖNERİYORUM.
  • Konu sahibi arkadaş işini gerçekten çok iyi yapıyor. Kendisinden iki defa alışveriş yaptım gönderdiği ürünler, gösterdiği ilgi alaka gerçekten 10 numara. Sadece oltu değil dükkanında çok uygun fiyata çok kaliteli başka tesbihler de var. Kendisinden henüz alışveriş yapmamış olan varsa kesinlikle tavsiye ederim.
  • Saygıdeğer hocamdan iki adet tespih aldım. Baştan sona her şeyiyle ilgili bir abimiz, kendisine teşekkürlerimi sunuyorum. Ürünlerin orijinalliği hakkında hiçbir sıkıntı olmamalı çünkü ürünler orijinal hem de sonuna kadar. Saygılar, sevgiler hocam.
  • valla bende dayanamadım bi oltu bi gül ağacı aldım
  • Sıkma oltu taşı nedir? Bu tespihler sıkma oltu mudur? Bu konuda bizi aydınlatırsanız sevinirim.
  • brkAkgn B kullanıcısına yanıt
    Hocam aramıza hoşgeldiniz.
    Ürünleri elinize aldığınızda doğru tercih olduğunu göreceksiniz :)

Tekrar görüşmeyi diler,saygılar sunarım.
  • hsnunal kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,sıkma oltu oltu taşı tespihler yapıldıktan sonra kalan oltu parçalarını plastik ile karıştırarak yapılan tespihlerdir.Elimizde sıkma oltu da mevcuttur.Fakat işçiliği sıkma oltusu olması sebebi ile çok zayıf ayrıca defoludur.Dilerseniz onlardan da gönderebiliriz.

Oltu ile Sıkma oltu arasındaki farkı şu şekilde kolayca anlayabilirsiniz,mevcut oltu taşınızı (yedek habbe veya tespih taşı) ateşte yakınız.Oltu taşı kömür kokusu verecek is çıkararak yanacaktır.Sıkma oltu ise yakıldığında plastik kokusu verecektir.Saygılar sunarım.

NOT:Ürünlerimiz %100 orjinal tek parça oltu malzemeden torna edilmiş,1. sınıf işçilikli çift cila ile parlatılmış Erzurum Oltu taşıdır.
  • dradox kullanıcısına yanıt
    Güzel günlerde,sağlıkla kullanmanızı diliyorum.Yeni alışverişlerde de en iyi şekilde hizmet vermek için burada bekliyor olacağım.Saygılar sunuyorum.
  • confuest kullanıcısına yanıt
    Hocam ilgi ve alakanız için çok teşekkür ediyorum.Yeni alışverişlerde de görüşmeyi diliyorum.Saygılarımı sunarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

hocam merhaba. siparişim teslim edildi. çok teşekkür ederim. şimdi yorum da yapacagım.

memnun kaldım ürün gerçekten kaliteli.

yalnız tesbihi bıraktığımda fark ettim. baş parmak tırnak civarında kömür karası leke bırakmış ? bu tesbihlerin genel özelliği mi ? diğer arkadaşlarda da bu oluyor mu merak ettim doğrusu ?

Bugün ay-yıldız imameli oltu taşı tespihimi aldım. Kadir Bey'e teşekkür ederim çok beğendim.

İlk elime aldığımda benim de parmaklarımda kömür karası gibi bir leke oldu.

Ayrıca beyaz kağıtta deneme yaptım koyu kahverengi bir renk iz yaptı.Tavsiye ederim.

• öncelikle siparişimi aldım.

Tesbihin kalitesi zaten belli ediyor. Erzurumda askerlik yaptıgım zamanlardan kalma alamamışlık duygusunu böylece yokettim)))

Özellikle siparişimde isteğimi nazik bir şekilde yerine getirmesi nedeniyle teşekkür ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zikir_taneleri

Merhabalar,sıkma oltu oltu taşı tespihler yapıldıktan sonra kalan oltu parçalarını plastik ile karıştırarak yapılan tespihlerdir.Elimizde sıkma oltu da mevcuttur.Fakat işçiliği sıkma oltusu olması sebebi ile çok zayıf ayrıca defoludur.Dilerseniz onlardan da gönderebiliriz.

Oltu ile Sıkma oltu arasındaki farkı şu şekilde kolayca anlayabilirsiniz,mevcut oltu taşınızı (yedek habbe veya tespih taşı) ateşte yakınız.Oltu taşı kömür kokusu verecek is çıkararak yanacaktır.Sıkma oltu ise yakıldığında plastik kokusu verecektir.Saygılar sunarım.

NOT:Ürünlerimiz %100 orjinal tek parça oltu malzemeden torna edilmiş,1. sınıf işçilikli çift cila ile parlatılmış Erzurum Oltu taşıdır.

teşekkür ederim.
  • hayırlı bereketli satışlar... Rabbim helal kazançlar nasip etsin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tropeus77 -- 12 Ocak 2017; 20:7:38 >
  • alpbatu kullanıcısına yanıt
    Hocam güzel günlerde,sağlıkla kullanmanızı diliyorum.Yeni alışverişlerde de görüşmeyi diler,saygılar sunarım.
  • 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.