Şimdi Ara

FULL İSİM YAZILI OLTU-HEMATİT-OPAL TESPİHLER 19.99TLden BAŞLAYAN FİYATLAR// ÜCRETSİZ KARGO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
3.751
Cevap
95
Favori
190.482
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> FULL İSİM YAZILI OLTU-HEMATİT-OPAL TESPİHLER 19.99TLden BAŞLAYAN FİYATLAR// ÜCRETSİZ KARGO
Giriş
    2 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zikir_taneleri

GG de ilk yepyeni ürünümüz dükkanımıza eklenmiştir.Minyatür tespih anahtarlık için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.Tespih meraklıları ve koleksiyonerleri için özel üretimdir.

Fikir öncülüğü için smh_51 e çok teşekkür ederiz.

http://urun.gittigidiyor.com/antika-sanat/sitede-ilk-minyatur-oltu-tasi-tespih-anahtarlik-260729197

Ustam her zamanki gibi şaşırtmaya devam ediyorsunuz

Bunlardan bende istiyorum.Birde bunları deneyelim...9,90TL liklerden de yarın siparişim olacak.Bu fiyata olmazcıları vs. boşverin gitsin...Kendi adıma konuşmam gerekirse sizden aldığım her tespihi para kazanarak sattım.Aldığınız para helali hoş olsun.Müşterilerimin yanında oltuları test ediyorum.Hem onlar orjinalliğini görmüş oluyor hemde ben güven kazanıyorum.Almayan pişman olur.Kadir Ustam işini hakkıyla yapan ve her zaman ürününün arkasında duran bir esnaf kardeşimiz.Gençliğimde ERZURUMA çok gidip geldim.Oradan 20 Yıl önce aldığım gümüş işlemeli oltu var.Onun kalitesi neyse buradan aldığım oltularında kalitesi odur.Altına imzamı atarım.

• Hocam hoşgeldiniz,uzun zamandır görüşemedik.Bir istek olursa buradayım.Selam ve saygılar sunuyorum.
    |
    |
    55345534 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Hocam ilginiz için teşekkür ederim.Bir müşterimizin önerisi sonucu bu ürünü ortaya çıkardık.Umarım verimli olacaktır.Yarın listenizi gönderirsiniz hemen hallederiz hocam.Görüşmek üzere iyi akşamlar diliyorum.
    |
    |
    roadstar82 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bende Erzurumluyum ve en yakın arkadaşım Horasan'da tesbihci onunla iddiaya girdik, aldık, gördük ve arkadaşımın sattığı oltularla birebir aynı olduğunun canlı şahidiyim. Buradan aldığınız Oltu taşı bizzat Erzurum'da satılan tesbihler ile birebir aynıdır.
    Satıcıyı tanımam bilmem ama bu fiyata satıyor diye gereksiz yere haksızlık etmeyin arkadaşımın durumuna düşmeyin. (iddia sonucu 50tlyi ben kazandım:))))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Muttalip Bey,ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.Yeni alışverişlerde de görüşmeyi dilerim.Saygılar sunuyorum.
    |
    |
    Muttalip84 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Ürün hem güzel bir aksesuar hemde her zaman elinizin altında bulunan bir tesbih, gerçekten çok şık durmuş. Hayırlı Satışlar
    |
    |
    zikir_taneleri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Hocam ilgi ve alakanız için çok teşekkür ediyorum.Yeni alışverişlerde de görüşmeyi diliyorum.Saygılar sunarım.

NOT:Minyatür tespih anahtarlığımız gelmiştir.Aşağıdaki linkten tüm DH üyelerimiz ulaşabilir.

http://urun.gittigidiyor.com/antika-sanat/sitede-ilk-minyatur-oltu-tasi-tespih-anahtarlik-260729197
    |
    |
    SmH51 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    357 Mesaj
    Dün 3 adet tesbih almıştım... Bugün ürünler elime ulaştı. Öncelikle ürünler %100 oltu. Bu fiyata ürünler ise resmen BEDAVA... Gerek paketleme, gerekse hız, ilgi alaka hepsi şahane zaten.

Teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    9,90 TL lik oltular için farklı püskül seçenekleri mevcutmudur?

Daha önce tuğra ve ayyıldıza ileve birde yonca yaprağı püskülü vardı galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanbekir -- 10 Ocak 2017; 22:10:43 >

• Hocam hoşgeldiniz.
    Sade püskül ucu tuğra, ayyıldız ve yaprak uç olarak seçim yapabilmektesiniz.Saygılar sunuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zikir_taneleri -- 10 Ocak 2017; 23:30:24 >
    |
    |
    aslanbekir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çok teşekkür ederim hocam,oltu ile başlayalım dedik.Ben kullanmaya başladım bile :)Görüşmek üzere,saygılar sunarım.
    |
    |
    SmH51 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Hocam sparişiniz alındı bugün gönderilecektir.Saygılar sunarım.
    |
    |
    ofofyarim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    417 Mesaj

Hocam beşiktaş maçlarına tespih dayanmıyor
    |
    |
    appachii kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bir Rind -- 11 Ocak 2017; 13:20:12 >

• Hocam merhaba,gümüş kaplama uygulanmıştır.Uzun vadede sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.Saygılar sunarım.
    |
    |
    Bir Rind kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İsme özel olandan ama 3 harfli istiyorum. ne yapabiliriz?

Saygılar
    SEG 46&amp;#39;&amp;#39; 46125 LED TV

• Hocam merhaba,özelden talebinizi iletirseniz sevinirim.Saygılar sunuyorum.
    |
    |
    metehan_bera kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
SEO
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.