Şimdi Ara

FULL İSİM YAZILI OLTU-HEMATİT-OPAL TESPİHLER 19.99TLden BAŞLAYAN FİYATLAR// ÜCRETSİZ KARGO (117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.748
Cevap
87
Favori
201.187
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ilginiz için teşekkür ederim.Bir müşterimizin önerisi sonucu bu ürünü ortaya çıkardık.Umarım verimli olacaktır.Yarın listenizi gönderirsiniz hemen hallederiz hocam.Görüşmek üzere iyi akşamlar diliyorum.
  • Bende Erzurumluyum ve en yakın arkadaşım Horasan'da tesbihci onunla iddiaya girdik, aldık, gördük ve arkadaşımın sattığı oltularla birebir aynı olduğunun canlı şahidiyim. Buradan aldığınız Oltu taşı bizzat Erzurum'da satılan tesbihler ile birebir aynıdır.
    Satıcıyı tanımam bilmem ama bu fiyata satıyor diye gereksiz yere haksızlık etmeyin arkadaşımın durumuna düşmeyin. (iddia sonucu 50tlyi ben kazandım:))))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muttalip84 M kullanıcısına yanıt
    Muttalip Bey,ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.Yeni alışverişlerde de görüşmeyi dilerim.Saygılar sunuyorum.
  • Tesbih çekmem çakallığına çekenide sevmem ama birine belki hediye ederim diye sipariş verdim Ürün resimdeki ebatta ve söylenildiği gibi orjinal olarak elime ulaştı,teşekkür ederim.
  • zikir_taneleri kullanıcısına yanıt
    Ürün hem güzel bir aksesuar hemde her zaman elinizin altında bulunan bir tesbih, gerçekten çok şık durmuş. Hayırlı Satışlar
  • SmH51 kullanıcısına yanıt
    Hocam ilgi ve alakanız için çok teşekkür ediyorum.Yeni alışverişlerde de görüşmeyi diliyorum.Saygılar sunarım.

NOT:Minyatür tespih anahtarlığımız gelmiştir.Aşağıdaki linkten tüm DH üyelerimiz ulaşabilir.

http://urun.gittigidiyor.com/antika-sanat/sitede-ilk-minyatur-oltu-tasi-tespih-anahtarlik-260729197FULL İSİM YAZILI OLTU-HEMATİT-OPAL TESPİHLER 19.99TLden BAŞLAYAN FİYATLAR// ÜCRETSİZ KARGO

• Dün 3 adet tesbih almıştım... Bugün ürünler elime ulaştı. Öncelikle ürünler %100 oltu. Bu fiyata ürünler ise resmen BEDAVA... Gerek paketleme, gerekse hız, ilgi alaka hepsi şahane zaten.

Teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9,90 TL lik oltular için farklı püskül seçenekleri mevcutmudur?

Daha önce tuğra ve ayyıldıza ileve birde yonca yaprağı püskülü vardı galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanbekir -- 10 Ocak 2017; 22:10:43 >
  • aslanbekir A kullanıcısına yanıt
    Hocam hoşgeldiniz.
    Sade püskül ucu tuğra, ayyıldız ve yaprak uç olarak seçim yapabilmektesiniz.Saygılar sunuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zikir_taneleri -- 10 Ocak 2017; 23:30:24 >
  • SmH51 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam,oltu ile başlayalım dedik.Ben kullanmaya başladım bile :)Görüşmek üzere,saygılar sunarım.
  • 2 adet için sipariş verildi ilgisi için teşekkür ederim
  • ofofyarim O kullanıcısına yanıt
    Hocam sparişiniz alındı bugün gönderilecektir.Saygılar sunarım.
  • 2 adet gg üzerinden sipariş verildi. beşiktaş maçlarını izlerken elimden düşürmeyeceğim bi aksesuar olucak kısmetse :)
  • appachii kullanıcısına yanıt
    Hocam beşiktaş maçlarına tespih dayanmıyor
  • Hocam hocam ŞU ürünü düşünüyorum fakat imamesi ne kaplama, paslanma vs gibi bir problem olur mu ileride?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bir Rind -- 11 Ocak 2017; 13:20:12 >
  • Bir Rind kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba,gümüş kaplama uygulanmıştır.Uzun vadede sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.Saygılar sunarım.
  • madem DH alıyor; bizde kervana katılalım...

İsme özel olandan ama 3 harfli istiyorum. ne yapabiliriz?

Saygılar
  • metehan_bera M kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba,özelden talebinizi iletirseniz sevinirim.Saygılar sunuyorum.
  • baytar_selo kullanıcısına yanıt
    Hocam çok haklısınız kendimden biliyorum :)
  • Çok özel imameli olan tespih bence gerçekten çok güzel,arkadaş çok ilgili ve dürüst..Tespihler için çok teşekkür ederim size..
  • 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.