Şimdi Ara

FULL İSİM YAZILI OLTU-HEMATİT-OPAL TESPİHLER 19.99TLden BAŞLAYAN FİYATLAR// ÜCRETSİZ KARGO (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.748
Cevap
87
Favori
201.186
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkes iyi guzel yorum yapmis eyvallahta son siparisimde alisverisimi 100 tl ye tamamlamak icin misina iplik ekledim.ancak isime yaramiyordu satici para ustu gonderdi onun yerine 1 tl nin biri 2016 biri 2014 uretim tarihliydi hic yakistiramadim bi daha alisveris yapmayi dusunmuyorum !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rakipsiz89 -- 11 Ocak 2017; 18:39:13 >
  • rakipsiz89 kullanıcısına yanıt
    Hocam güzel trollemişsiniz vallahi :) Kusura bakmayın tarihleri eşitleyemedim :)) Selamlar
  • peacer kullanıcısına yanıt
    Hocam güzel günlerde sağlıkla kullanmanızı diliyor,saygılar sunuyorum.Yeni alışverişlerde görüşmek üzere.
  • zikir_taneleri kullanıcısına yanıt
    Konuya emin olmadan yorum yapanlar en olumsuz olayin bu sekilde cereyan ettigini bilsinler :) nazar degmesin hocam ticarette her zaman durustluk kazanir hayirli ve bol kazanclar
  • rakipsiz89 kullanıcısına yanıt
    Güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ediyorum.DH vasıtası ile sizlerle tanışmaktan büyük mutluluk duydum.Her zaman beklerim.Saygılarımı sunuyorum.
  • İki adet oltu tespihi aldım. Elime ulaştı.teşekkürler. yalnız yurtiçi kargo dan memnun kalmadım. Kargo poşetinde adresimizi doğru yazmışsınız. Arkadaş barkoda eksik adres girmiş. Bulunamadı diye haber de vermediler. Arayan soran olmadı. Şubeyi aradım. Oraya gidip teslim almak zorunda kaldım. Bilginiz olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • serhatcn kullanıcısına yanıt
    Hocam sağlıkla kullanmanızı diliyorum.

Tüm kargoların bazı şubelerinde çalışan bazı elemanlar malesef işlerini hakkı ile yapmamaktadır.Ürünleri aynı gün tam zamanında kargolamamıza rağmen nadirde olsa bazen bu tip sorunlara şahit oluyoruz.Kargocular adına biz aksaklıktan ötürü sizden özür dileriz

Yeni alışverişlerde de görüşmeyi diler,saygılar sunarım.
  • Kolay gelsin hocam. Tespih iyi hoş ama imame benim sevdiğin tarz değil. Değişme imkanınız var ise kısa çift uç içle değişmenizi rica edeceğim sipariş verirken
  • Indirimin bitmesine saatler kala siparişi verdik isme özel oltu tesbih için özel mesaj attım umarım yanlışlık olmaz harfler konusunda.
  • shkoksal kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba hoşgeldiniz.Malesef herhangi bir değişiklik yapılmamaktadır.Resimdeki şekilde gönderilmektedir.Saygılar sunuyorum
  • cihanda kullanıcısına yanıt
    Siparişiniz alınmıştır hiçbir sorun olmayacaktır.Kuşkunuz olmasın :)

Kampanyamızın 15ine (maaş sebebi ile) uzatılması birçok kullanıcı tarafından istenmiştir.Yarın bu konuda nihai karar verilecektir.Saygılar sunuyorum.
    Saygılar efendim, tekrar dizeceğiz madem öyle:))
  • shkoksal kullanıcısına yanıt
    Hocam,kısaltma oranını zevkinize göre yapmanız daha doğru olacaktır.İyi geceler diliyor,saygılar sunuyorum.
    1.SINIF ÖZEL İŞÇİLİKLİ VE ÇİFT CİLALI ERZURUM OLTU TAŞI TESPİHİMİZİN 9,90TL FİYATLI KAMPANYALI FİYATI 15.01.2017 TARİHİNDE YÜKSELTİLECEKTİR.DAHA ÖNCE BU KAMPANYADAN YARARLANAN VEYA YARARLANMAK İSTEYEN MÜŞTERİLERİMİZ BU TARİHE KADAR AŞAĞIDAKİ LİNKLERDEN ALIMLARINI YAPABİLİRLER.(DAHA ÖNCE 12.01.2017 TARİHİNDE BİTİRİLECEĞİ BELİRTİLEN KAMPANYA YOĞUN İLGİ VE ÇOK SAYIDA TALEP ÜZERİNE MAAŞ GÜNÜ ALIM YAPMAK İSTEYEN MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN PAZAR GÜNÜNE KADAR UZATILMIŞTIR.AŞAĞIDAKİ ÜÇ LİNKTE BULUNAN ÜRÜNÜMÜZ BU TARİHTEN SONRA SON BULACAK,FİYATLARI YÜKSELECEKTİR!!!KESİNLİKLE TEKRAR UZATILMAYACAKTIR.)

9,90TL ye OLTU TAŞI TESPİH SON 1 GÜN İÇİN TIKLAYINIZ

OLTU TAŞI TESPİH ÜCRETSİZ KARGO 14,90TL SON 1 GÜN İÇİN TIKLAYINIZ

2 ADET OLTU TAŞI TESPİH ÜCRETSİZ KARGO 24,90TL SON 1 GÜN İÇİN TIKLAYINIZ

• merhaba. mağazanız izmirde mi ? erzurumda sanıyordum.
  • beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam,İzmirden çalışmaktayım.Saygılar sunuyorum.
  • Merhabalar Kadir Bey dh özel oltunun ve 9.90 tl lik oltunun yan yana fotoğrafları var mı? Ve 9.90 tl ligin de püskülü kısaltılabiliyor mu?
  • okanclskn kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

dh dizayn oltu imameden 17cm
    9,90tl lik oltumuz imameden 18cm dir.

Arasında 1cm gibi bir fark mevcuttur.Püskül kısaltma konusunda ise,eğer kendiniz zevkinize göre kısaltırsanız daha doğru olacaktır.Ben kısalttığımda çok kısa veya yeteri kadar kısa olmaması gibi durumlar ortaya çıkabilecektir.

Saygılar sunuyorum.
    Siparişlerim geldi sorunsuz sıkıntısız teşekkür ederim.

Bu dh dizayn oltu hangisi baktım ama göremedim ?

Birde toz kehribar ve sıkma kehribar tam olarak nedir kısaca bilgilendirir misiniz ? Belki başka merak eden de vardır..
  • h4rml3ss kullanıcısına yanıt
    Hocam sağlıkla kullanmanızı diliyorum.Sorunuz hakkında detaylı bilgilendirmeyi en kısa zamanda yapacağım.

DH müşterilerimize özel olarak dizayn ettiğim oltum aşağıdaki linktedir.Sizede öneririm.

http://urun.gittigidiyor.com/antika-sanat/dh-ozel-dizayn-oltu-tasi-tespih-ayyildiz-imameli-253850355

Saygılar sunarım
  • 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.