Şimdi Ara

Full HD 10.1' tablet 50 lira. (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
815
Cevap
32
Favori
35.192
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emrgun

quote:

Orijinalden alıntı: ayhan526

Eee bu da fena değil. Fiyata bak ulen dolandırıcılar mı bastı e-bay i http://www.ebay.com/itm/E-Ceros-Revolution-Android-4-4-KitKat-Tablet-8000mAh-2048x1536-IPS-Retina-/231339452174?pt=AU_PocketBikes&hash=item35dce7e70e

Birer tanede bundan alalım birini arabaya diğerini eve.Değiş tokuş kullanırız

Asıl bunu almak lazımmış

• paranıza, zamanınıza ve sinirlerinize yazık.
  • quote:

Eee bu da fena değil. Fiyata bak ulen dolandırıcılar mı bastı e-bay i http://www.ebay.com/itm/E-Ceros-Revolution-Android-4-4-KitKat-Tablet-8000mAh-2048x1536-IPS-Retina-/231339452174?pt=AU_PocketBikes&hash=item35dce7e70e

Bundan da 8 adet satılmış, doğru söyleyin kim aldı bunu forum dan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Zeki ve bilgili adamsın vesselam.Sayende almadım.
  • gelmez gelsede içinden cıvata somun filan çıkar hakda idda etmeniz çok zor olur zira kargo teslim edilmiş görücekler sıkıntılı bence satıcıda hiç güvenilir degil
  • Lasvegaswings kullanıcısına yanıt
    bu daha çok çalışmış büyük gün gelmiş 2011 den beri 800 feedback kasmış sattığı ürünler 3-5 dolarlık ıvır zıvır,
    sonra bir gün nereden bulmuşsa 18 dolara ücretsiz kargoyla lenovo s 930 telefon satmaya başlamış,
  • Patron çıldırdı fiyatlar böyle oldu. Boşuna kasmayın gelmeyecek:)

• 11 tane satıldı o tablette sabaha kadar 50 tane satar DH sağolsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lasvegaswings

bir başka table 16$

http://www.ebay.com/itm/AINOL-AX10-10-1-IPS-16GB-Quad-Core-Android-4-2-Phone-Tablet-PC-2G-3G-Dual-SIM-/231339456471?pt=AU_PocketBikes&hash=item35dce7f7d7

bu arkadaşta çinli

Bu üründe satış 21 adet oldu bir anda yarısını bizim forum aldı kesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: publicengineer

satıcı üyeli AU ebay den açmış, yaşadığı yer yollanacak yer olarak çin belirtmiş
    çinden bir ürün Türkiye'ye Au post ile ücretsiz nasıl gelebilir?
    satıcın Au ebay e üye olması satıcı kısıtlamalarının muhtemelen ebay.com a göre daha hafif olmasından

Çinli satıcılardan AuPost ile daha önce kargo teslim aldım.
    Nasıl yaptıklarını bilemem
  • quote:

Orijinalden alıntı: derniere

quote:

8 taneyi bilmem ama ben 10. Yu aldım ikisinden biri gelse kâfi.İkiside gelmezse bidaha tuvneraya gram güvenmem:)
    tuvnera kalbimizdesin şaka bir yana bundanda aldım baya hoşuma gitti.biri beyaz biri siyah oldun ekran ikisindede retina :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gelmiyecek 1
    Boş yere zaman kaybedeceksiniz 2
    Kargo bilgisi girerse 2 ay kadar para iadesi için uğraşacaksınız (boş kutu vs yolluyabilir yani) 3

kolay gelsin.
  • Ürünler hep go karts kategorisinde. Neden acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi l.a.c.i.w.e.r.t -- 23 Eylül 2014; 0:09:59 >
  • Daha önce defalarca bedavaya veya komik rakamlara ürünler aldığım için her şey mümkündür diye bakıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrgun

quote:

Orijinalden alıntı: derniere

quote:

8 taneyi bilmem ama ben 10. Yu aldım ikisinden biri gelse kâfi.İkiside gelmezse bidaha tuvneraya gram güvenmem:)
    tuvnera kalbimizdesin şaka bir yana bundanda aldım baya hoşuma gitti.biri beyaz biri siyah oldun ekran ikisindede retina :))

Aldin mi helal olsun iyi cesaret, 100 lira falan olsa direk alacagim ama 50 lira çok düşük fiyat, aslında bizim ikinci el satanlara bu linki yollayacaksin, burada 50 lira sende neden 200 lira.

• Ya guven konusu belirsiz elbette risk isi ama gelirse eger gumrukte 3g li diye takilma yasarmi acaba bu tabletler???

• E ceros-pipo- ainol bu 3unden hangisi alinir arkadaslar?

• quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Daha önce defalarca bedavaya veya komik rakamlara ürünler aldığım için her şey mümkündür diye bakıyorum...

Senin geri görüş kameraları iptal oldumu sen 2 tane Alınca bende 2 tane aldım sonra baktım sen 6 tane daha almışsın. 6 tane daha Alayım dedim ilan pasifti :(

• adam 98767 ürün satmış olsa hadi alın derim de.

3 ay bekleyin artık noldu diye
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.