Şimdi Ara

Full Body kaplama kolay deforme oluyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
3.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba herkese iyi forumlar diliyorum iPhone 6s gold rengi cihazım var henüz çok yeni ve ben baya titiz kullanıyorum fakat kılıf kullanmaktan çok sıkıldım cihaza full body jelatin kaplatıp kılıfsız kullanmayı düşünüyorum sizce nasıl olur kolayca deforme olur mu ? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• +1

• Ayni durumdayız hocam benimde 7 aylık kılıftan sikildim eğer internetten alirsaniz link ve deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim şimdiden güle güle kullanın

• Çok cebinize koyup çıkartırsanız kolay deforme oluyor. Ayrıca dikkatli olmanız gerek çünkü bu tarz kaplamalar darbelere karşı koruyucu değiller. Sadece çiziklere karşı koruma sağlarlar

• Kullandınız mi hocam siz

• Ben tahtakelede yaptırdım 40 tlye fakat çok kolay deforme oldu ayrıca ekran hissi de kötüydü

• Yaptırdık bakalım şu anlık bir sorun gözükmüyor gayet güzel bir kaplama oldu kaliteli bir marka kullandık maliyeti 50 tl oldu .

• En güzel şekilde yapıştırılanları bile yukarda arkadaşında dedıgı gibi kot cebi dar oldugu için gire çıka deforme olup 1 ay anca dayanıyor ama siz güzel şekilde jelatini yapıştırırsanız veya yaptırırsanız ve onu ceket cebi gibi yerde muhafaza edicekseniz hiç birşey olmadan kullanabılırsınız. kendim kullanıyordum ben kot cebi tercih ettigim için dün itibariyle söküp atmak zorunda kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bekirin

En güzel şekilde yapıştırılanları bile yukarda arkadaşında dedıgı gibi kot cebi dar oldugu için gire çıka deforme olup 1 ay anca dayanıyor ama siz güzel şekilde jelatini yapıştırırsanız veya yaptırırsanız ve onu ceket cebi gibi yerde muhafaza edicekseniz hiç birşey olmadan kullanabılırsınız. kendim kullanıyordum ben kot cebi tercih ettigim için dün itibariyle söküp atmak zorunda kaldım.
    Haklısınız hocam şu anda iyi olabilir fakat dediğiniz gibi ilerde ne olur bilemeyiz sizin cihazın markası ne idi Hocam .

• marjinal7140 kullanıcısına yanıt
    iphone x dostum
  • Arkadaslar ekrana iyi bir koruyucu takip devam edin kasaya en fazla ne olabilir ki aluminyum yapmislar zaten. Dikkatliyseniz ekran koruyucusuna da gerek yok cok bozuyor kullanim hissini. Son seriyi ayri tutuyorum cama geri donduler orda kilif mecbur gibi.

• X den önce iPhone 8 kullandım bir süre onu kaplatmıştım fakat açıkçası bu telefonda pek cesaret edemiyorum. Çünkü telefonun çerçevesi çizilmeye çok müsait kaplandığında da illa ki açık yerleri kalıyor ve düştüğünde korumuyor. Tanıdığım kaplattı ve kılıfsız kullanıyordu şuan X’inin ekranı kırık vaziyette. Ama ekrana cam korucuyu yapılıp arkası jelatin kaplanırsa bir tık daha iyi olabilir. Eğer düşünüyorsanız kaplatmayı kesinlikle full ekran koruyucu taktırın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Köşelerden belli bi süre sonra kalkar yada kir pislik yapışır cebe sok çıkar tavsiye etmem çok ince kılıflar var onları kullanabilirsin oda sadece çiziği önler darbelerde sıkıntı

• Evet çok sorun oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.