Şimdi Ara

## Fujitsu-Siemens'den Yeni Dizüstü: Amilo Si 2636 ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Fujitsu-Siemens'den Yeni Dizüstü: Amilo Si 2636 ##

Dizüstü bilgisayar dünyasının önde gelen oyuncularından Fujitsu-Siemens,yeni bir modelin daha duyurusunu yaptı. Firmanın lans ettiği yeni modeli Amilo Si 2636, 13.3" ekranı ve renkli tasarımı ile özelliklere gençlere ve dinamik yaşamayı seven kullanıcılara yönelik olarak hazırladığı sinyallerini veren ve standart dizüstü bilgisayarlara nazaran çok daha taşınabilir olan yeni bir model.

Amilo Si 2636'ın teknik özelliklerine baktığımız zaman 13.3" (1280 x 800) ekrana sahip olan dizüstü bilgisayarın Core 2 Duo T7500 (2.2GHz) işlemci kullandığını görüyoruz. Güçlü bir işlemci ile gelen dizüsütü bilgisayar ayrıca 4GB'a kadar DDR-2 bellek desteği de sunmakta. Intel'in X3100 entegre grafik işlemcisiyle gelen dizüstü bilgisayar 250GB hard diske ve 8x kayıt yapabilen çift katman DVD yazıcıya sahip olması ile de dikkat çekiyor.

Genel kullanıma yönelik çoklu ortam özelliklerine göz gezdirdiğimiz Amilo Si 2636, 1.3mp dahili kamera, HDMI çıkışı, 4-1 kart okuyucu, 3xUSB portu ve e-SATA çıkışlarına sahipi olduğunu görüyoruz. Oval touchpad tasarımı ile de dikkat çeken Fujitsu-Siemens'in yeni dizüstü bilgisayarının firmaya göre 5 saate yakın pil ömrü var ve ağırlığı ise 2.3Kg. Fiyat konusunda şimdilik net bir bilgi bulunmuyor.

• Güzelmiş. Hoşuma da gitti. Fiyatı da uçuk olmaz inşallah.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yuppi

Güzelmiş. Hoşuma da gitti. Fiyatı da uçuk olmaz inşallah.

İnşallah. Özellikleri güzel. Laptop piyasası bayağı hareketli. Özellikle firmaların kataloglarının yarısını laptoplara ayırdığını düşünürsek.
  • fiyatının yağlı olacağından emin olabilirsin
  • kullanan arkadaşımız var mı?
  • Ben bu modeli Vatan Bilgisayarda görüp inceledim.
    Etkileyici bulduğumu söyleyebilirim.
    GAyet de sessiz çalışıyordu.
    Küçük ekranı, HDMI ve e-sata bağlantıları, 250 GB HD, vb... diğer özellikleri ve Alman yapımı olması beni cezbetti.

Klavyesi belki en zayıf gözüken bölgesi, ama benim eski notebookumu satarak almayı düşündüğüm bir model oldu...
  • http://forum.donanimhaber.com/m_20337690/tm.htm

Bir arkadaşımız almış. (başlıkta Pi 2636 yazıyor ama cihaz Si 2636)
  • 2008 de almıştım. klavye tuşlarının bazıları ve özellikle pil (yaklaşık 2 saat gidiyor) problem yarattı ama hala kullanıyorum. şu anda bu yorumu da Amilo'dan yazıyorum. :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.