Şimdi Ara

fujitsu siemens amilo ui 3520 inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
7.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba. bugün aldığım netbook umu kendimce tanıtmaya çalışacağım. önce özelliklerine bakalım:
    Processor Intel Atom (N270 1.60 GHz, 533 MHz FSB, 512 KB L2 cache)
    Operating System Windows XP® Home
    RAM 1024 MB DDR2 533MHz SDRAM
    Hard Drive 60GB
    Screen 8.9 (WSVGA TFT LCD, 1024 x 600)
    Graphics Integrated (128MB Shared ATI Mobility Radeon HD3450 Discrete Display Card)
    Chipset Intel 945GSE + ICH7M
    Bluetooth Bluetooth 2.0 Included
    Ethernet 10/100
    Wireless LAN 802.11a/g/n
    USB Ports 3
    Webcam 0.3Mp Integrated CrystalEye
    Battery 6 Cell - Upto 8 Hour Battery Life
    Weight 1.45kg
    Card Reader 2-in-1 card reader (SD™, MMC)
    Other 3 Audio Ports (Microphone, Line in & Out,)

ciddi anlamda çok araştırıp kafayı sıyırdım okumadığım yorum kalmadı vatan bilgisayardaki görevlileri resmen ahiret sorularımla saatlerce bunalttım.sonuçta tüm iyi özellikler bir netbook ta asla toplanmıyor. nihayetinde bu netbook u aldım. düşünenlere yardımcı olabilirsem ne mutlu bana:)ilk olarak kutu içeriği zayıf diyerek kötüden başlayalım. sadece netbook(tabi ki)+şarj aleti+ cd ve manuel+bir de değişiklik isterseniz diye konmuş vişne çürüğü renginde bir üst kapak çıkıyor. temizleme bezi ya da çanta beklemeyin.ben aldığım gibi kaspersky antivirus yükledim içinde deneme sürümü olarak norton bulunmuyor ki bu bir artıdır.kaspersky kesinlikle kasmadı aleti.ekranı sağ sol kaydırmanıza gerek yok site tamamen ekrana sığıyor.ekran parlak değil ki bu bir artı gene çünkü göz yormuyor.ram yükseltme işine gelince bunu vatan bilgisayarda başka makinaya gözüm önünde denediler bütün aleti sökerek anakartı kaldırıp yapmak gerekiyor ki külfet! ama hız güzel bence sonuçta yapacaklarınız internete girmek office kullanmak ve film fotoğraf müzik... sesi bana çok yeterli geldi.pili sadece 3 saat gidiyor bunu özellikle belirtmeliyim.
    makine 1kg. şekli güzel ve herşeyden önemlisi ucuz! benim alma nedenm de bu çünkü bütün netbooklarda yapabilecekleriniz aynıyken daha fazla para vermeye gerek yok.596 tl ye aldım ben.ısınma konusunda hiç sorun yokki ben hp pavillion kullanıyordum.ondan sonra bu buzdolabı gibi geldi bana.iki adet usb girişi var ki daha fazla olabilirdi bence... şarj aleti ufacık ve hafif! tuş takımı ufak gelsde beyaz olması bana artı çünkü bakarak yazıyorum ve emin olun anında alışılıyor.ben orta düzey bir kullanıcıyım o yüzden çok fazla olmayan beklentilerimi ( hafiflik şıklık performans vb.) karşılıyor. oyun denemedim ama fazla bir performansı olamayacağını biliyorum sonuçta bu bir netbook. hafif bir cızırtı sesi var aletin çok rahatsız etmese de sessiz değil yani. kulağımı klavyeye yaklaştırınca duyuyorum ancak. hafıza kapasitesi 60 gb ki halihazırda 50 si boş olarak geliyor tabii... bence yeterli çünkü bende zaten 1tb lık harici disk mevcut.aletin alt tarafındaki kapaktan sadece hard diski değiştirebilirsiniz. kamerası güzel görüntü veriyor. bt gayet kullanışlı. touchpad in şekli sizi korkutmasın bana inanılmaz kullanışlı geldi. tuşların yanlarda olması büyük rahatlık ve böylece pad daha büyük tutulmuş bence.resim koyamadım makinem bozuldu internetten koyuyorum. iyi bir inceleme yapamadım belki ama kendimce umarım yardımcı olabilmişimdir. tavsiye ederim!

• hayirlisi olsun normalde 13.3 inch kullaniyorum ancak tasimasi yine de zor geliyor o nedenle bende bakiniyorum, en uygunu gercekten bu alet gibi duruyor, diye netbooklar 1.2 kg civari ve 3 cell'li, BT yok. F/P olarak oldukca basarili bir alete benziyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^Biotech^

hayirlisi olsun normalde 13.3 inch kullaniyorum ancak tasimasi yine de zor geliyor o nedenle bende bakiniyorum, en uygunu gercekten bu alet gibi duruyor, diye netbooklar 1.2 kg civari ve 3 cell'li, BT yok. F/P olarak oldukca basarili bir alete benziyor.
    Aslında ilk düşündüğüm modellerden birisiydi, nihayetinde işlemci, ram ve ekran kartı aynı olan ve 1000 YTL'yi aşan modellere para vermektense Amilo Mini çok daha iyi bir tercih gibi görünüyordu. HDD'si 4000 devir olunca biraz canım sıkılmıştı ama zaten yakın bir zamanda SSD ile değiştirmeyi düşündüğümden sorun olmayacaktı, ta ki HDD'nin PATA arabirimi ile anakarta bağlandığını öğreninceye dek. Böylesi iyi bir ürüne hangi akla mantığa uyup da PATA arabirim takarlar gerçekten inanamıyorum, yani 30 lira daha pahalı olsun ama SATA arabirim kullanın yahu, mecburen vazgeçtim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Father Torque

Aslında ilk düşündüğüm modellerden birisiydi, nihayetinde işlemci, ram ve ekran kartı aynı olan ve 1000 YTL'yi aşan modellere para vermektense Amilo Mini çok daha iyi bir tercih gibi görünüyordu. HDD'si 4000 devir olunca biraz canım sıkılmıştı ama zaten yakın bir zamanda SSD ile değiştirmeyi düşündüğümden sorun olmayacaktı, ta ki HDD'nin PATA arabirimi ile anakarta bağlandığını öğreninceye dek. Böylesi iyi bir ürüne hangi akla mantığa uyup da PATA arabirim takarlar gerçekten inanamıyorum, yani 30 lira daha pahalı olsun ama SATA arabirim kullanın yahu, mecburen vazgeçtim.

Alıntıları Göster
    valla bu fiyata SATA bulamadim ve hazir dolarda dusmusken bir tane ismarladim. hayirlisi artik..

• quote:

valla bu fiyata SATA bulamadim ve hazir dolarda dusmusken bir tane ismarladim. hayirlisi artik..

Alıntıları Göster
    Yanlış anlamayın, alet bu haliyle bile harika. Sadece bilgisayarları aldığı gibi tutmaktan hoşlanmayan, devamlı güncellemeyi seven biri olduğumdan bende biraz hayal kırıklığı yarattı, o kadar. Yoksa aldığı haliyle beni götürebildiği kadar idare etsin diyenlerdenseniz hiçbir sorun çıkarmayacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Father Torque

Yanlış anlamayın, alet bu haliyle bile harika. Sadece bilgisayarları aldığı gibi tutmaktan hoşlanmayan, devamlı güncellemeyi seven biri olduğumdan bende biraz hayal kırıklığı yarattı, o kadar. Yoksa aldığı haliyle beni götürebildiği kadar idare etsin diyenlerdenseniz hiçbir sorun çıkarmayacaktır.

Alıntıları Göster
    valla keske yurtdisinda satilan kadar model cesitliligi olsa da tabir yerindeyse kotunun iyisini aramak zorunda kalmasak. birincil cihaz olmayacagi icin idare ederim diye dusunuyorum artik.

• quote:

valla keske yurtdisinda satilan kadar model cesitliligi olsa da tabir yerindeyse kotunun iyisini aramak zorunda kalmasak. birincil cihaz olmayacagi icin idare ederim diye dusunuyorum artik.

Alıntıları Göster
    bir sorum olacak.ben de bu netbooktan almayı düşünüyorum.acaba ekranı eski tip laptop ekranlarından mı?
    bu yeni cam gibi olanlardan değilmi?çünkü ekran özelliklerinde wsvga yazıyo.yeni tip laptoplarda ekran wxga.ayrıca ekranı 8.9 inç.sizce 10 inç daha mı cazip ve kullanışlı?

• quote:

Orijinalden alıntı: bege

bir sorum olacak.ben de bu netbooktan almayı düşünüyorum.acaba ekranı eski tip laptop ekranlarından mı?
    bu yeni cam gibi olanlardan değilmi?çünkü ekran özelliklerinde wsvga yazıyo.yeni tip laptoplarda ekran wxga.ayrıca ekranı 8.9 inç.sizce 10 inç daha mı cazip ve kullanışlı?

Alıntıları Göster
    ekranı mat. parlak ekranları kastediyorsun galiba cam gibi diyerek. ama bu daha az göz yoruyor bence. 10 inç ekran olup olmaması tamamen sana kalmış.10 inç ekran biraz daha büyük netbook demek.ama amacın önemli burada,ben bundan önce ram ini 2gb a yükselttiğim hp pavillion dv6362ea kullanıyordum. yüksek çözünrlük 15 inç ekran. ve şimdi inan ki ona bakınca amilo dan sonra ekran inanılmaz büyük geliyo bana! 9 inç gayet yetiyor yani,yetti.sonuçta bunun amacı taşınabilirlik. ekranın küçük olması her şekilde iyi aslında bi nevi.bu arada kullanımla birlikte size bir kaç şey daha söylemek istiyorum; hafızayı dolu tutarsanız eğer bilgisayar yavaşlıyor. yani 1gb ram yetersiz gelirse diye söylüyorum.yükseltmek bir dert,incelememde söylemiştim. ayrıca 2gb tek slotlu ramlari destekleyip desteklemediğin bilmiyorum. görüyor,ama kullanmıyor galiba.50 gb doluyken bir kaç programı aynı anda açarsanız (mesela itunes,wmp,explorer vs) kasabiliyor.6 hücreli pil mağazalardaki modellerde yok.sadece dağıtıcısı siparişle getiriyor.sordum;150 lira gibi bir maliyeti ve biraz uzunca süre sipariş bekleme derdi var.2-3 hafta gibi. 3 hücreli pil rahatça 3 saat gidiyor.ısınma derdi hala yok:)bazı siteler dışında ekrana tam oturuyor görüntü.mesela donanımhaber tam sığıyor. sağ sol yapmanıza gerek yok. hürriyet com tr sığıyor vb. bağlantısı çok başarılı(nazar değmesin). klavye kullanımı rahat.şuanda 25gb dolu ve de chrome da 10 tab açık.kaspersky antivirüs çalışıyor ve canavar gibi. bence netbook lara büyük paralar vermeyin.gerek yok. isterseniz üst seviye modellerin çıkmasını bekleyin,ya da benim gibi sabırsızsanız bunu tavsiye ederim.çok memnunum.iyi günler.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaanyilmaz

ekranı mat. parlak ekranları kastediyorsun galiba cam gibi diyerek. ama bu daha az göz yoruyor bence. 10 inç ekran olup olmaması tamamen sana kalmış.10 inç ekran biraz daha büyük netbook demek.ama amacın önemli burada,ben bundan önce ram ini 2gb a yükselttiğim hp pavillion dv6362ea kullanıyordum. yüksek çözünrlük 15 inç ekran. ve şimdi inan ki ona bakınca amilo dan sonra ekran inanılmaz büyük geliyo bana! 9 inç gayet yetiyor yani,yetti.sonuçta bunun amacı taşınabilirlik. ekranın küçük olması her şekilde iyi aslında bi nevi.bu arada kullanımla birlikte size bir kaç şey daha söylemek istiyorum; hafızayı dolu tutarsanız eğer bilgisayar yavaşlıyor. yani 1gb ram yetersiz gelirse diye söylüyorum.yükseltmek bir dert,incelememde söylemiştim. ayrıca 2gb tek slotlu ramlari destekleyip desteklemediğin bilmiyorum. görüyor,ama kullanmıyor galiba.50 gb doluyken bir kaç programı aynı anda açarsanız (mesela itunes,wmp,explorer vs) kasabiliyor.6 hücreli pil mağazalardaki modellerde yok.sadece dağıtıcısı siparişle getiriyor.sordum;150 lira gibi bir maliyeti ve biraz uzunca süre sipariş bekleme derdi var.2-3 hafta gibi. 3 hücreli pil rahatça 3 saat gidiyor.ısınma derdi hala yok:)bazı siteler dışında ekrana tam oturuyor görüntü.mesela donanımhaber tam sığıyor. sağ sol yapmanıza gerek yok. hürriyet com tr sığıyor vb. bağlantısı çok başarılı(nazar değmesin). klavye kullanımı rahat.şuanda 25gb dolu ve de chrome da 10 tab açık.kaspersky antivirüs çalışıyor ve canavar gibi. bence netbook lara büyük paralar vermeyin.gerek yok. isterseniz üst seviye modellerin çıkmasını bekleyin,ya da benim gibi sabırsızsanız bunu tavsiye ederim.çok memnunum.iyi günler.

Alıntıları Göster
    bende bu cihazdan aldım
    benim için bulunmaz nimet oldu
    çunki hemen hemen 2 yıldan fazladır tüm internet işlerimi smartphone pda veya normal cep telefonları ile yapıyordum

saydığım cihazların ekran boyutlarını düşünürsek bunun ekranı haliyle devasa geldi

şarj süresi fena sayılmaz az önce test ettim bt açık nete bağlı iken arada muzik biraz spider solitare ile 2.50 saatde %10 low bat uyarısı verdi

belki wlan açıkken süre az daha kısalabilir ama ortalama 2.30 saat gideceğini düşünüyorum

hız iyi sayılır zaten şu ana kadar kasacak bi işlem yapmadım

diğer markaların başlığında bazı pro lar ile o c yapmanın mümkün olduğunu okudum acaba bu cihazda da yapmak mümkünmüdür

kullanan arkadaşlar çoğalsada tecrübelerimizi paylaşsak

kaan kardeş sen oyun yükledin mi hiç

çalıştırabildiği oyunlar hakkında bilgi varmı
    arada da olsa insanın caanı istemiyor değil

bu arada ekran kartı 128mb acaba bunu artırmak mümkün mü neticede diger netbooklar da hemen hemen aynı chipsetini kullanıyor ve bazıları 224mb ye kadar çıkabiliyor

ram ilavesi konusu hakkında bişeyler yazmışsın

şimdi bunda tek slot mu var acaba
    yoksa 1gb onboard da 1 tane de boş slot mu var
    tek slot varsa 2gb ram taksakdurum ne olur acaba

şimdilik yazacak ve soracaklarım bunlar

kolay gelsin iyi pazarlar

• quote:

Orijinalden alıntı: yogun54

bende bu cihazdan aldım
    benim için bulunmaz nimet oldu
    çunki hemen hemen 2 yıldan fazladır tüm internet işlerimi smartphone pda veya normal cep telefonları ile yapıyordum

saydığım cihazların ekran boyutlarını düşünürsek bunun ekranı haliyle devasa geldi

şarj süresi fena sayılmaz az önce test ettim bt açık nete bağlı iken arada muzik biraz spider solitare ile 2.50 saatde %10 low bat uyarısı verdi

belki wlan açıkken süre az daha kısalabilir ama ortalama 2.30 saat gideceğini düşünüyorum

hız iyi sayılır zaten şu ana kadar kasacak bi işlem yapmadım

diğer markaların başlığında bazı pro lar ile o c yapmanın mümkün olduğunu okudum acaba bu cihazda da yapmak mümkünmüdür

kullanan arkadaşlar çoğalsada tecrübelerimizi paylaşsak

kaan kardeş sen oyun yükledin mi hiç

çalıştırabildiği oyunlar hakkında bilgi varmı
    arada da olsa insanın caanı istemiyor değil

bu arada ekran kartı 128mb acaba bunu artırmak mümkün mü neticede diger netbooklar da hemen hemen aynı chipsetini kullanıyor ve bazıları 224mb ye kadar çıkabiliyor

ram ilavesi konusu hakkında bişeyler yazmışsın

şimdi bunda tek slot mu var acaba
    yoksa 1gb onboard da 1 tane de boş slot mu var
    tek slot varsa 2gb ram taksakdurum ne olur acaba

şimdilik yazacak ve soracaklarım bunlar

kolay gelsin iyi pazarlar

Alıntıları Göster
    bende ismarladim, hayirilsiyla yarin veya sali gunu gelecek. cok arastirdim yurtdisi forumlarini da, baska alinacak modeller de var, ama ulkemizde secenekler az. hem BT olmasi, hemde ekraninin cok iyi olmasi ve agirliginin dusuk olmasi tercih sebebim oldu. 10.1 inch almadim, cunku zaten suanda 13.3 inch kullaniyorum.

okudugum kadariyla ne yazikki max. 1 GB RAM olabiliyor ve o da zaten uzerinde mevcut. eksi yön olarak cesitli seyler yazmislar ama kilit takabilmek icin girisinin olmamasini da eklemisler, acikcasi sasirdim buna bile dikkat etmelerine. bir de klavye kucuk, mousepad'te kaydirma ozelligi yok demislerdi.

oyun yuklemeyi dusunmuyorum, ancak mcafee ve ofis2007 yukleyecegim.

• quote:

bende ismarladim, hayirilsiyla yarin veya sali gunu gelecek. cok arastirdim yurtdisi forumlarini da, baska alinacak modeller de var, ama ulkemizde secenekler az. hem BT olmasi, hemde ekraninin cok iyi olmasi ve agirliginin dusuk olmasi tercih sebebim oldu. 10.1 inch almadim, cunku zaten suanda 13.3 inch kullaniyorum.

okudugum kadariyla ne yazikki max. 1 GB RAM olabiliyor ve o da zaten uzerinde mevcut. eksi yön olarak cesitli seyler yazmislar ama kilit takabilmek icin girisinin olmamasini da eklemisler, acikcasi sasirdim buna bile dikkat etmelerine. bir de klavye kucuk, mousepad'te kaydirma ozelligi yok demislerdi.

oyun yuklemeyi dusunmuyorum, ancak mcafee ve ofis2007 yukleyecegim.

Alıntıları Göster
    bugün age of empires 2 yükledim:) canavar şekilde oynuyorum başka oyun zor zaten ama cod2 gibi oyun soruyorsan çok verim alınabileceğini sanmıyorum. gerçi düşük grafik çalışır bence. kusura bakmayın çok iyi bilen biri değilim elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyorum. pro/o c dediklerini anlamadım ama ekran kartı konusunda şunu sçyleyeyim;bios u güncelleyerek,değiştirerek ekran kartının öyle yapıldığını,yükseltildiğini okudum ama bios sürümü yasal olmayınca sorun çok çıkıyormuş,yani üreticilerce desteklenmemesi açısından. yok beklemeye almayın bilgisayarı sorun yaşarsınız vs gibi külfetleri var yani. ram slotu sadece 1 adet var o da 1gb takılı zaten.onu çıkarıp 2gb lık bir ram takılıyor ama kullanmıyo galiba yine 1 gb ını kullanıyor 2 olarak görse bile.boşta fazladan slot yok. çalıştırabildiği oyunların nette listesini görmüştüm sanki,var öyle. ararsan google da belki rastlayablirsin. vatan pc deki görevliler araba yarışı bile oynadık sesi çok güzel falan demişti(ki sesi cidden güzel.) ama hangi oyun hangi grafikte bilmiyorum.strateji oynamayı seviyorsan yeter bu tabii ki ama fps için bir şey söyleyemem.
    bir de klavye küçük ama benim gibi bakarak hızlı yazabilenlerdenseniz beyaz klavye bu açığı iyi kapıyor. alışıyorsunuz yani ki ben sürekli word deyim.alıştım bile. touchpad çok hassas değil,kaydırma yok ve tuşlar yanda.tuşlar zaten touchpad i kurtarıyor. bana inanılmaz kullanışlı geldi. iyi akşamlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaanyilmaz

bugün age of empires 2 yükledim:) canavar şekilde oynuyorum başka oyun zor zaten ama cod2 gibi oyun soruyorsan çok verim alınabileceğini sanmıyorum. gerçi düşük grafik çalışır bence. kusura bakmayın çok iyi bilen biri değilim elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyorum. pro/o c dediklerini anlamadım ama ekran kartı konusunda şunu sçyleyeyim;bios u güncelleyerek,değiştirerek ekran kartının öyle yapıldığını,yükseltildiğini okudum ama bios sürümü yasal olmayınca sorun çok çıkıyormuş,yani üreticilerce desteklenmemesi açısından. yok beklemeye almayın bilgisayarı sorun yaşarsınız vs gibi külfetleri var yani. ram slotu sadece 1 adet var o da 1gb takılı zaten.onu çıkarıp 2gb lık bir ram takılıyor ama kullanmıyo galiba yine 1 gb ını kullanıyor 2 olarak görse bile.boşta fazladan slot yok. çalıştırabildiği oyunların nette listesini görmüştüm sanki,var öyle. ararsan google da belki rastlayablirsin. vatan pc deki görevliler araba yarışı bile oynadık sesi çok güzel falan demişti(ki sesi cidden güzel.) ama hangi oyun hangi grafikte bilmiyorum.strateji oynamayı seviyorsan yeter bu tabii ki ama fps için bir şey söyleyemem.
    bir de klavye küçük ama benim gibi bakarak hızlı yazabilenlerdenseniz beyaz klavye bu açığı iyi kapıyor. alışıyorsunuz yani ki ben sürekli word deyim.alıştım bile. touchpad çok hassas değil,kaydırma yok ve tuşlar yanda.tuşlar zaten touchpad i kurtarıyor. bana inanılmaz kullanışlı geldi. iyi akşamlar.

Alıntıları Göster
    cihaz bugun elime gecti. genel olarak guzel bir cihaz. imkanim olsa Turkce disinda bir klavye isterdim (ingilizce veya almanca) cunku Turkce karakterler inanilmaz kucuk tutulmus, ben bakmadan yaziyorum ve bu sekilde olmasindansa uzerinde baska karakterler olsa da buyuk tuslu olmasini tercih ederdim.

touchpad'in sag tusu sol tusuna gore biraz iceriye gomuk geldi.

ekranin kenarlari cok bos birakilmis, herhalde 10 inch sigar bu boyutlara.

bu arada touchpad'de hem yukari-asagi hemde sag-sol kaydirma ozelligi var

• quote:

cihaz bugun elime gecti. genel olarak guzel bir cihaz. imkanim olsa Turkce disinda bir klavye isterdim (ingilizce veya almanca) cunku Turkce karakterler inanilmaz kucuk tutulmus, ben bakmadan yaziyorum ve bu sekilde olmasindansa uzerinde baska karakterler olsa da buyuk tuslu olmasini tercih ederdim.

touchpad'in sag tusu sol tusuna gore biraz iceriye gomuk geldi.

ekranin kenarlari cok bos birakilmis, herhalde 10 inch sigar bu boyutlara.

bu arada touchpad'de hem yukari-asagi hemde sag-sol kaydirma ozelligi var

Alıntıları Göster
    kaydırma özelliğini nasıl çalıştırdın

birde bios güncellemesi konusunda bilgi varmı

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: yolcux

bios guncellemesi yapmadim, garanti disi kaliyor telefonlar, bunda da olabilir diye.

kaydirma ozelligi icin, saatin oradaki touchpad simgesine sag tus ile bas, ozelliklerini ac, gelen pencerede en sagdaki tab'i sec. oradan da ayarlari secip yeniden gelen pencerede (yardim penceresi gibi bir pencere) kaydirma ozelliklerine gelip hangisini istiyorsan onu aktive ediyorsun. islem tamamdir.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: yolcux

bios guncellemesi yapmadim, garanti disi kaliyor telefonlar, bunda da olabilir diye.

kaydirma ozelligi icin, saatin oradaki touchpad simgesine sag tus ile bas, ozelliklerini ac, gelen pencerede en sagdaki tab'i sec. oradan da ayarlari secip yeniden gelen pencerede (yardim penceresi gibi bir pencere) kaydirma ozelliklerine gelip hangisini istiyorsan onu aktive ediyorsun. islem tamamdir.

Alıntıları Göster
    fiyat gercekten cok uygun.merak ettigim pilinin 4 hucreli olması.acaba asuslardaki gibi ebay gibi sitelerde olan 6 hucreli piller bulabilirmiyiz.bazı modellerin buldum fakat amilo icin goremedim.bilgisi olan varsa paylasabilirmi.

• quote:

Orijinalden alıntı: chemucell

fiyat gercekten cok uygun.merak ettigim pilinin 4 hucreli olması.acaba asuslardaki gibi ebay gibi sitelerde olan 6 hucreli piller bulabilirmiyiz.bazı modellerin buldum fakat amilo icin goremedim.bilgisi olan varsa paylasabilirmi.

Alıntıları Göster
    pil için araştırma yapmadım ancak şu durumda takriben 3 saat civarı gidiyor

yeterli sayılabilir

belki servislerde bulunur araştırmak lazım
  • quote:

pil için araştırma yapmadım ancak şu durumda takriben 3 saat civarı gidiyor

yeterli sayılabilir

belki servislerde bulunur araştırmak lazım

Alıntıları Göster
    touchpad'in kaydirmasi calisiyor mu?

6 hucreli pil mevcut, ancak TR'ye kaca getiriyorlar bilemiyorum.
  • quote:

Alıntıları Göster
    link varmı acaba ben bulamadımda?eger 6 hucreli pil getirtebilirsem amiloyu tercih edecegim yoksa asus 1000h.
    buarada vatanda 515 tl +5taksit world card a bilginize.
    quote:

Orjinalden alıntı: ^Biotech^

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chemucell -- 7 Nisan 2009; 11:23:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: chemucell

link varmı acaba ben bulamadımda?eger 6 hucreli pil getirtebilirsem amiloyu tercih edecegim yoksa asus 1000h.
    buarada vatanda 515 tl +5taksit world card a bilginize.
    quote:

Orjinalden alıntı: ^Biotech^

Alıntıları Göster
    http://www.mercateo.com/p/128-077JV99/BATTERY_AMILO_MINI_UI_3520_6C.html

almanya satis fiyati vergi dahil 86,39 eu.

bu arada bende vatandan aldim, ancak world kampanyasi bitmis ve cihazi dolar bazinda ucuzlatmislar (20 dolar kadar), TL karsiligi da 518'e gelmis.

• quote:

http://www.mercateo.com/p/128-077JV99/BATTERY_AMILO_MINI_UI_3520_6C.html

almanya satis fiyati vergi dahil 86,39 eu.

bu arada bende vatandan aldim, ancak world kampanyasi bitmis ve cihazi dolar bazinda ucuzlatmislar (20 dolar kadar), TL karsiligi da 518'e gelmis.

Alıntıları Göster
    az önce sisoft sandra kurdum cihaza

anakart ı incelettim

ilginç bir sonuçla karşılaştım

2 tane boş ram slotu var diyor ve max 3gb ram desteklediğini belirtiyor

bildiğim kadarı ile sandra güvenilir bi program ve hata yapmaz

bence bu iyi haber 2gb yapsak ramı iyi olur

bu arada toucpad de kaydırmayı çalıştırdım gayet güzel oldu

sandra yı deneyen başka arkadaş varsa burada paylaşsın

aynı değerleri mi alacak ram konusunda

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.