Şimdi Ara

.: FUJIFILM X-S10 [ANA KONU] :. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
8.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    f/3,2
    1/160
    ISO 160
    .: FUJIFILM X-S10 [ANA KONU] :.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fujifilm X-S10 + Fujinon XF 16-80

80 mm

f/9.0

1/7500

ISO 640

• @soğuknefes; çok güzel olmuş. Makinenin potansiyelini ortaya çıkarmışsınız 👏👏

• .: FUJIFILM X-S10 [ANA KONU] :.

X-S10+ viltrox 85mm
    F/1.8
    1/799s
    ISO 320

• 16Kırmızı kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam, 500 fotoğraf çekersem 1 tane böyle çıkabiliyor :) Gerçekten hakkını verebilsek bu makine inanılmaz fotoğraflar çıkarır gerçekten.

• Fujifilm X-S10 35mm
    f/2
    1/320
    ISO 350

X-S10 VİLTROX 85MM
    F/3.2
    1/639S
    ISO 320

• goldweb kullanıcısına yanıt

Hocam inanılmaz huzurlu, dingin bir fotoğraf olmuş. .: FUJIFILM X-S10 [ANA KONU] :. 

• SoğukNefes kullanıcısına yanıt

çok teşekkürler hocam .: FUJIFILM X-S10 [ANA KONU] :.  viltrox lensi merak ettiğiniz için onla çekimler yapmaya çalışıyorum genelde :)

• Fujifilm X-S10 + Fujinon XF 16-80

34.2 mm

f/11

1/1400 s

ISO 640

Capture One ile düzenlenmiştir.

Hocam alan derinliği güzel, ama keskinlik beni daha çok etkiledi. Keskinlik takıntım var sanırım .: FUJIFILM X-S10 [ANA KONU] :. 

• SoğukNefes kullanıcısına yanıt

bende çok beğendim hocam :D fiyatı da uygun fujiye göre

Fujifilm X-S10 + Fujinon XF 16-80

80mm

F/4

1/180

iso/2000

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Fujifilm X-S10 35mm
    f/3,2
    1/320
    ISO 1200

• Fujifilm X-S10 35mm
    f/4,5
    1/320
    ISO 320

Fujifilm X-S10 35mm
    f/9
    1/20
    ISO 320

• Fujifilm X-S10 35mm
    f/2,5
    1/5400
    ISO 320

• Herkese selamlar. Fujifilm X-S10 + XF 16-80 + Sigma 30 mm ile 1 yılı doldurdum. Bu süreçte Fuji'nin diğer APS-C makinelerinden orta formatına, Canon APS-C'den R5'e, Sony A7 serisine kadar çok kısa da olsa çeşitli makineleri deneyimleme fırsatım oldu. Elbette hepsnin artısı eksisi ayrı, ama X-S10 sokakta gerçekten keyif veren bir makine. Ve kesinlikle Fuji modelleri arasında tasarımı, ergonomisi en iyi olan model. Bu açıdan, hiçbir zaman "Acaba Fuji'nin şu gövdesini mi alsam?" diye bir soru sormadım kendime. Sadece X-S20 geldiğinde, yeni sensör avantajı ile belki ona geçebilirim diye düşünüyordum eğer X-S10'daki tasarım dili devam ederse. Fakat bundan ayrı olarak, makineden herhangi bir hoşnutsuzluğum olmamasına rağmen, sadece en azından kısa - orta dönem bir FF sistem deneyimlemek istiyorum. Zira fotoğraf uzun, ömür boyu bir yolculuk ve tam olarak bir sisteme yatırım yapmadan önce farklı sistemleri imkanlar dahilinde deneyimlemek istiyorum. Bu yüzden mevcut setimi satıyorum. Ne kozmetik ne fonksiyonel olarak hiçbir ekipmanımda bir kusur yoktur. İlgilenen forumdaş olursa konuşabiliriz. İlan linklerini bırakıyorum:

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-fotograf-kamera-dijital-fotograf-makinesi-fujifilm-x-s10-plus-xf-16-80-plus-sigma-30mm-ekstrali-komple-set-1090852099/detay?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

https://forum.donanimhaber.com/fujifilm-x-s10-xf-16-80-sigma-30mm-f-1-4-ekstrali-komple-set--155507702

• arkadaşlar merhaba,

Fotoğrafçılık alanında kendimi ilerletmek istiyorum bu vesileyle ismek kursuna gidiyorum. Stüdyo çekimi için hocanın arkadaşının stüdyosuna gittik. Oradakiler X-S10 niye aldın 5d Mark III alsaydın bu makine para kazandırmaz vs. dediler. Biraz canım sıkıldı. 2012 model bir cihaz sonuçta ve DSLR. Bu saatten sonra DSLR almak mantıksız diye düşündüm ve Fujifilm'i oldum olası severim. Zaten sınıfta bir tek ben de fujifilm var diğer herkeste 2.el canon. Çekim olarak aslında benim cihaz tokatlıyor ama tecrübeli diye üşündüğüm insanlar bu şekilde makineye yaklaşınca biraz canım sıkıldı açıkçası. Değerli düşüncelerinizi bekliyorum. İyi forumlar.

• adihasret kullanıcısına yanıt
    Hocam selamlar. 5D Mark 3'ü neden X-S10'a tercih edelim? Rasyonel bir sebepleri var mıymış? Her FF makine APS-C'den iyidir gibi saçma bir düşünce olamaz. Her iki cihaz da iyidir, her iki cihaz da canavar gibi fotoğraf çeker. Her iki cihaz da para kazandırır. Ben profesyonel çekim yapıp para da kazandım. Ama şu zamanda gidip de 2012 yılında üretilen 1 kg'lık bir cihazı sırf FF diye almak saçmalık bana göre. İçiniz rahat olsun. Elinizdeki makine güncel FF cihazları kovalayan bir makine. Hem yeni, hem çok daha hafif, hem Fuji ekosisteminde güzel bir yere sahip. Siz makinenizi sevin, bol bol fotoğraf çekin; bakarsınız onlar da X-S10'a geçer :)

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.