Şimdi Ara

__| Fujifilm Finepix s1xxx ve S2xxx Kulübü |__ [-187 Kişiyiz!] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.090
Cevap
30
Favori
617.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende siparişimi veriyorum yarın :D beni de ekleyin
  • Thin Lizzy; yorumların için teşekkürler daha çok fotoğraf eklemek istiyorum ama bakalım şu vizeler bi geçsin...

tonymontana88; Hayırlı olsun...Güle güle kullan

batuhanoyun ; İkinci fotoğrafın çok hoşuma gitti..

Bu arada imzamda sakıncalı bi durum yok değil mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi browser90 -- 2 Kasım 2009; 22:58:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhanoyun

Sonunda üşengeçliğimi yendim. Ama, Flickr'e 10 mp olarak upload ediyorum, 1024x768 vb. çozünürlüğe düşüyorlar. Bazı kişilerin 10 mp fotoğrafları olduğunu gördüm. Niye acaba bilen varmı?

__| Fujifilm Finepix s1xxx ve S2xxx Kulübü |__ [-187 Kişiyiz!]

@batuhan

fluu ışıklı fotoların da hoşuma gitti ama bu foroğrafını 1 numara seçtim. çamaşır makinası olduğunu biraz zor anladım gerçi o yüzden çok yaratıcı buldum tebrikler

• merhaba arkadaşlar,

s1500 almayı düşünüyorum 1-2 gün içinde ama tek tereddütüm pillerle ilgili. 4 tane kalem pil kullanıyor, peki bir takım pil ile kaç foto çekebiliyorsunuz ortalama? pil harcama durumu nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: etacarinae32

merhaba arkadaşlar,

s1500 almayı düşünüyorum 1-2 gün içinde ama tek tereddütüm pillerle ilgili. 4 tane kalem pil kullanıyor, peki bir takım pil ile kaç foto çekebiliyorsunuz ortalama? pil harcama durumu nedir?

bu makineden bende yok ama bir tecrübemi paylaşıyım. Lityum bataryalı bir pil olsa ve yedeği de yoksa yarı yolda bırakma ihtimali yüksek hele ki özel bir günse makinayı atasın gelir. 2 kalem pille çalışan bir makine olunca da flashın geç dolması gibi sorun çıkabiliyor. 4 tane kalem pil olduğu zaman 2 kalem pile göre daha hızlı flash dolma süresi olur. 4 pille çektiğin foto sayısı ile 2 pille çektiğin foto sayısında da pek bir fark olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: etacarinae32

merhaba arkadaşlar,

2500'lük Varta ile 400+ çektim. Ve daha ilk defa şarj edildiği için tam performansını göstermez piller. 2100'lük Infinium'lar kendinden şarjlı çıktı. Yaklaşık 200 fotoğraf da onlarla çektim. Henüz bitmediler...
    -------
    Bu akşam Efes Blues Fest'e gideceğim, sahne önünden yer kapabilirsek bol bol çekim yaparım. Güzel kareler çıkar umarım.

• teşekkürler arkadaşlar. bugün alıyorum makineyi o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhanoyun

Sonunda üşengeçliğimi yendim. Ama, Flickr'e 10 mp olarak upload ediyorum, 1024x768 vb. çozünürlüğe düşüyorlar. Bazı kişilerin 10 mp fotoğrafları olduğunu gördüm. Niye acaba bilen varmı?

diğerleride güzel ama bu fotoyu beyendim. birde exif bilgileri olsaydı iyi olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: drakin

quote:

bu gg da satılanların çoğu garantili uluslararası başlamamış olarka gözüküyor.makinede bir arıza olduğunda fuji türkiye servisi yardım sağlamıyormu acaba ?

ding

dong...
  • İlk HDR denemem...Nasıl olmuş

[simage][/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi browser90 -- 3 Mayıs 2015; 23:15:22 >
  • @browser İlke Göre iyi. Bendede tripod olsa da salonu hdrlemekten kurtulsam Ve ayrıca imzanda aykırı bir durum göremedim

@phm bilmiyordum, saol.

Fotoğraflarımı beğenen arkaaşlara teşekkür ederim. Yaratıcılık değil, Dergide gördüm

Ve ayrıyeten, dang

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crimson -- 4 Kasım 2009; 16:39:23 >
  • Akşam sahne önünden yer bulduk, coştuk, eğlendik.

400 ISO, Manuelde çektim. Detaylar EXIF'te.

İşin ilginci, Panasonic pillerimi taktığım ilk zamandan beri düşük pil uyarısı veriyor. Oysa sırf dün gece 366 fotoğraf çekmişim. Daha önce de yaklaşık 200 çektiğimi yazmıştım. Sanıyorum pillerin farklı yapısından dolayı makine düşük pil olarak görüyor. Ayrıca menüden, pil tipi olarak NiMH seçili.

• quote:

Orijinalden alıntı: ank-06

380 diyo sıfırmış garantide varmışş...güzel fırsat bence

http://www.sahibinden.com/fujifilm_finepix_s1500_fd_sifir_kargo_bedava-29WQQaXQQ12689076WQQpXQQdisplayitem?keyword=fujifilm%20s1500

hocam önemli olan garantinin yurt içinde geçip geçmediği vede bunda geçmiyor yurt içinde.gg den alıp sorun yaşayan oldumu arıza falan iyice kafaya koydum yurt dışı garantili s1500 almaya ama elimde patlar diye yusuf atmıyo da değilim :)

• quote:

hocam önemli olan garantinin yurt içinde geçip geçmediği vede bunda geçmiyor yurt içinde.gg den alıp sorun yaşayan oldumu arıza falan iyice kafaya koydum yurt dışı garantili s1500 almaya ama elimde patlar diye yusuf atmıyo da değilim :)

Benim makine Hong Kong'tan geldi. Garantisi var mı yok mu, bilmiyorum bile, inan bana. Düzgün kullanıldığında sorun çıkacağını sanmıyorum.
    Ben de herşeyde pimpirikli davranırım normalde, ama bu sefer boşverdim. Pişman olmanı istemem, yanlış yönlendirme olmasın.

Ding dong'a da bu yüzden cevap vermedim, okumadan geçmiyorum aslında.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ank-06

380 diyo sıfırmış garantide varmışş...güzel fırsat bence

http://www.sahibinden.com/fujifilm_finepix_s1500_fd_sifir_kargo_bedava-29WQQaXQQ12689076WQQpXQQdisplayitem?keyword=fujifilm%20s1500

aynen:D

• quote:

Orijinalden alıntı: phm

quote:

Benim makine Hong Kong'tan geldi. Garantisi var mı yok mu, bilmiyorum bile, inan bana. Düzgün kullanıldığında sorun çıkacağını sanmıyorum.
    Ben de herşeyde pimpirikli davranırım normalde, ama bu sefer boşverdim. Pişman olmanı istemem, yanlış yönlendirme olmasın.

Ding dong'a da bu yüzden cevap vermedim, okumadan geçmiyorum aslında.

p.m ayriyetten teşekkürler cevap için :)

• ben gg den star2218 isimli kullanıcıdan aldım. 8 iş gününde teslim aldım. satıcı çok ilgiliydi. cihaz belirttiği gibi içerik vs olarak hiçbir sorun yok. arıza yaparsa vereceğim adrese kargo ücretini kendin ödeyerek kargolarsan garanti sürecini işletiriz dedi...

ben de zaten iyi bakıldıktan sonra, yani çarpma düşme olmadıktan sonra garantinin o kadar da mühim bir konu olmadığını düşünüyorum. zaten düşürdükten sonra Türkiye'deki garantide de garanti dışı kalır. Hani 1000 TL civarında bir alet olsa anlarım ama, Türkiye'de 550 TL ben aldım gg den 370 TL gibi bir paraya.

düşünülmesi gereken şey, temiz kullanılırsa sorun çıkarmayıp 180 TL cebinizde kalabilir...
  • Ben de star2218'den aldım, PM'den yazdım, yine yazayım.
  • Cevaplar vede p.m için tekrar teşekkürler.Son olarak bu makineye lens takabilme şansımız varmı ?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.