Şimdi Ara

__| Fujifilm Finepix s1xxx ve S2xxx Kulübü |__ [-187 Kişiyiz!] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.090
Cevap
30
Favori
617.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jasonu

quote:

Orijinalden alıntı: satinezgi

merhaba arkadaşlar..
    gittigidiyor da s1500 günün fırsatında 337,90TL.
    iyi mi fiyatı sizce?

Fiyatı görünce ben de heveslendim ancak ilan bilgilerinde "Durumu :Yenilenmiş, Sıfırlanmış" yazıyor. Yani sanırım "refurbished" ürün. Şahsen refurbished almam ben.

Refurbished olduğunu görmedim eğer öyleyse ben de almam...
  • Refurbished olması mutlaka problem çıkacağı anlamına gelir mi arkadaşlar . ben de bu makinadan almayı düşünüyorum da . bu şekilde alıp da sorun yaşayan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: manoth

Teşekkürler phm. Çektiğim fotoğrafları orijinal çözünürlüklerinde ve bedava olarak yayınlayabileceğim en iyi site hangisidir? Önerilerinizi bekliyorum. Bu şekilde yayınlayarak kulübe de katkıda bulunmak istiyorum...

Orijinal çözünürlükte devianart'ta yayınlanılabiliyor sanıyorum. Ama hesabım olmadığı için bilmiyorum. Ben Flickr kullanıyorum ama orijinal çözünürlükler için pro hesap almak gerekiyor.

quote:

Orijinalden alıntı: ugurcan.

Merhaba arkadaşlar ben de S2000HD sahibiyim yakın bir zamanda makinem için çanta almak istiyorum. Sizler s1500 kullanıcıları olarak hangi marka ve model çantaları kullanıyorsunuz?

Önceki sayfada da yazmıştım, yine yazayım. S1500'üm le Lowepro Edit 110 kullanıyorum.
     __| Fujifilm Finepix s1xxx ve S2xxx Kulübü |__ [-187 Kişiyiz!]

Yerel bir dükkânda kelepir fiyata görüp aldım. Su geçirip geçirmediğini bilmiyorum ama memnunum. Çok daha büyük ebatlarda bi makineniz olmadığı sürece yeter de artar bile.

• bende s5800 kullanıcısıyım edit120 kullanıyorum. makinem dışında parosoley close up lensler ve polarize filtreyi kendi kutularında saklıyrum aynı zamanda 2 set yedek pili yanımda taşıyorum(2*4=8adet kalem pil) eğer tercih edersem telefonumu sigara paketimi ve gözlüğümüde sığdırabiliyorum. ayrıca su geçirmiyor yağmurda kullandım. kesinlikle tavsiye ediyorum. teknosan çok cüzzi bir fiyata almıştım.
  • Arkadaş atm'den otlanırken... Anlık çektim ama hoşuma gitti.

Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri çerçevesinde; Çanakkale, Fener Alayı. Esteik olduğu söylenemez ama hareket hâlinde daha iyisini çekmeyi başaramadım. Meşalelerin dumanı, insanlar falan hoşuma gitti yine de.

Yine bayram kutlamalarından... İlk kez havai fişek çekiyorum, bunlar iyi olanlar.

• yarın ya da sonraki gün bu makinanın siparişini geçeceğim,
    inş. burda gördüğüm kaliteli fotoğrafları ben de çekebilirim.
    bazı fotoğraflar kötü çekimde, bazıları neredeyse profesyonel görüntü kalitesinde,

yurtdışı satışlarından sipariş ediyorum, bu yolla daha önce sipariş eden arkadaşları okumuştum burda, bu şekilde alışı TAVSİYE ETMEYEN varsa mesaj atsın...

FUYAT 329 TL KAPIDA ÖDEME ŞEKLİNDE SİPARİŞ TALEBİME +20 TL EKLENİR DEDİLER KABUL ETTİM, KAPIDA KONTROL EDELİM İNCELEYELİM SONRA ÖDEYELİM :)
  • Fiyat baya uygun. Kapıda kontrol etmek mantıklı. Şimdiden hayırlı olsun.

Taze çıktı bunlar... Soğuk falan ama değdi. Çanakkale / Kordon.

Bu bilerek böyle çekildi. Alan derinliği elde etmeye çalışırken.

Hepsi manuel mod, diğer detaylar için EXIF bilgilerine bakınız.

Ayrıca, neden başka kimse fotoğraf eklemiyor?

• son güvercin çok şık olmuş tebrikler. bende merak ediyorum bu forumda neden foto eklenmiyor diye:) bu arada phm havayi fişek çekimleri elde yapılmaz tripod şart ve güzel bir kare için alttan değil yüksek bir yerden çekmek lazım. uzun pozlama şart:) elinize sağlık arkadaşlar.
  • Havai fişekler karambole denk geldi açıkcası. Normalde tripodum var ama, ben sırf fener alayı için dışarı çıkmıştım. Elde çekince de bu kadar oldu. Bir dahaki sefere tavsiylerini denerim., teşekkürler yorumun için.
  • @browser90,hemen yorumluyorum,1.fotoğraf genel olarak güzel,ama o uyarı levhası'nın çıkmayacağı bir açıdan çekseydin daha güzel olurdu.
    2.fotoğrafta sol yanda görünen o sokak veya bahçe lambası her neyse ya tam olsaydı yada olmasaydı,ve ağaçın üstü olsaydı daha güzel olurdu.
    3.fotograftada yine ağacı fena halde traşlamışssın üstten sağ yandan.
    fotoğraflarda o model olmasaydı ve biraz daha üzerinde çalışılsaydı açı olarak güzel olurda.
    Genel olarak güzel fotoğraflar,çalışmaya devam
  • başlık açmıştım ama pek ilgi görmedi burdan sorayım birde.arkadaşlar slr like 400-450 ytl bütçeli bir makine almak istiyorum fuji s1500 öneren çok oldu acaba başka tavsiyeleriniz varmı daha yeniyim foto konusunda samsung s730 kullanıyordum.tavsiyelerini bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drakin

başlık açmıştım ama pek ilgi görmedi burdan sorayım birde.arkadaşlar slr like 400-450 ytl bütçeli bir makine almak istiyorum fuji s1500 öneren çok oldu acaba başka tavsiyeleriniz varmı daha yeniyim foto konusunda samsung s730 kullanıyordum.tavsiyelerini bekliyorum.

Hocam 400,450 TL'ye s1500 bulduysan durma al derim.
  • @Thin Lizzy

üstad gittigidyorda 400 ytl nin altında bile bulunabiliyor ?
  • @drakin, ben 410 liraya gg'den aldım. Sorunsuz.
    Thin, belki mağazada falan bulduysan al demek istemiştir, ama bu fiyat aralığında çok çok uygun bir makine.
    Garanti felan iyi hoş da, fazladan alakasız vergiler ve dükkânların kendi kârı ile uçuyor fiyatlar. Yakacak kadar çok param olsun, teknosa'dan 680 liraya almam bu makineyi...

Düzeltme: yazım hatası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noktvrn -- 2 Kasım 2009; 8:09:54 >
  • bu gg da satılanların çoğu garantili uluslararası başlamamış olarka gözüküyor.makinede bir arıza olduğunda fuji türkiye servisi yardım sağlamıyormu acaba ?
  • Fotoğraflar süper. Coşmuşsunuz yine. Ben çok pasif kaldım

Ve Benim fotoğraflarıma Burdan Bakabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crimson -- 2 Kasım 2009; 13:19:04 >
  • Sonunda üşengeçliğimi yendim. Ama, Flickr'e 10 mp olarak upload ediyorum, 1024x768 vb. çozünürlüğe düşüyorlar. Bazı kişilerin 10 mp fotoğrafları olduğunu gördüm. Niye acaba bilen varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: batuhanoyun

Sonunda üşengeçliğimi yendim. Ama, Flickr'e 10 mp olarak upload ediyorum, 1024x768 vb. çozünürlüğe düşüyorlar. Bazı kişilerin 10 mp fotoğrafları olduğunu gördüm. Niye acaba bilen varmı?

...

Pro hesap sahipleri orijinal çözünürlükte saklayabiliyorlar ancak. Yılda $24.95.
  • quote:

@Thin Lizzy

üstad gittigidyorda 400 ytl nin altında bile bulunabiliyor ?

Haklısın ben mağaza ve garantili fiyatlarına bakmıştım.
  • quote:

bu gg da satılanların çoğu garantili uluslararası başlamamış olarka gözüküyor.makinede bir arıza olduğunda fuji türkiye servisi yardım sağlamıyormu acaba ?

ding
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.