Şimdi Ara

Fujifilm@ F serisi (Ana Başlık) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.245
Cevap
5
Favori
160.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

adımı yazmaya çalıştım ama olmadı :)
  • bende dün f200mü iyce bi kurcaladım hakkten helal olsun adamlar yapmış yaw.kalite heryeri hediyesiz almama rağmen,ekran koruyucu,yedek batarya,lens mercek temizleme kiti ve ufakta bi tripod çıktı içinden sevindim walla yalnız 2 bataryayıda sarj ettim,dün kurcalamaktan 2side bitti
    artık öğrenicez manuel ayarlara girmedim daha henüz kendi özel çekim modlarını anlamaya çalışıyorum.gece modunda hangisi daha iyi çeker acaba yardımcı olsanız.
    bide ard arda çekim gibi bişey bulamadım varmı?
    son olarakta resimleri buraya nasıl atacağım bi yardım etseniz. başka derdim yok şimdilik arkadaşlar

• quote:

Orjinalden alıntı: cemil27

bende dün f200mü iyce bi kurcaladım hakkten helal olsun adamlar yapmış yaw.kalite heryeri hediyesiz almama rağmen,ekran koruyucu,yedek batarya,lens mercek temizleme kiti ve ufakta bi tripod çıktı içinden sevindim walla yalnız 2 bataryayıda sarj ettim,dün kurcalamaktan 2side bitti
    artık öğrenicez manuel ayarlara girmedim daha henüz kendi özel çekim modlarını anlamaya çalışıyorum.gece modunda hangisi daha iyi çeker acaba yardımcı olsanız.
    bide ard arda çekim gibi bişey bulamadım varmı?
    son olarakta resimleri buraya nasıl atacağım bi yardım etseniz. başka derdim yok şimdilik arkadaşlar

f200 olan arkadaşlar sana bilgi verir

foto yüklemek için

http://rapid share.de/files/47314988/ImageResizerPowertoySetup.rar.html
    ...............d s birleştir.
    verdiğim images tolbar bilgisayarında kur. internet explorerde amplemi çıkacak ordan fotoyu hangi ebatta yükleyeceksen' resize' bölümünden seç
    sonra bilgisayarında herhangi fotonun üstüne gelip mausu sağ tıkla
    upload file to imageshack tıkla
    çıkan linkten ' Direct link to image' yazan karşısındaki linki kopyala ve' [simage]yapıştır[/simage] ' ortasına yapıştır tamam'de.
    bilmem anlatabildimmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netün -- 27 Mayıs 2009; 11:59:06 >

• cemil27 makineniz hayırlı olsun bende de f50fd var, fakat gözüm f200 de takip ediyorum. bir şey soracağım makineyi kaç paraya aldın, ayrıca kargo parası ödedinmi nekadar bilgi verirseniz memnun olurum.tşk
  • sulterzi hocam makineyi gittigidiyordan star2218 isimli arkadaştan aldım,geçen hafta perşembe günü sabah siparişi geçtim dün sabah aldım.zaten DHL kargoyla geldiği için takip edebiliyorsun hongkongdan memlekete kadar yani olaylar hızlı.
    orjinal kutusunun içinede hediyeleri falan koymuşlar tıkış tukuş değildi güzelde paketleyip göndermişler.türkiyeye göre fiş aparatını bile koymuşlar şarj aleti için.
    tek çekim 560 tl idi ben 12 taksit aldığım için 725tl çıktı gittigidiyor sayesinde!
    amma velakin kutusundan çıkarıp eline aldınmı hiç gözüne gelmiyor ben kaliteyim die bağırıyor resmen
    şimdilik modlarını kurcalıyorum harika olaylar var içinde. manuel çekime hele allah büyük

• cemil bey ayrıca kagro parası ödedin mi?
  • pardon hocam ya yazmayı unutmuşum.yok kargoda içindeydi para vermedim yani
  • f50
     Fujifilm@ F serisi (Ana Başlık)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netün -- 27 Mayıs 2009; 21:26:10 >

• UP!
  • hocam bızı neden dısladınız ya.. gecen hafta aldıgım F30 ıle evın balkonundan cektıgım bır kare..lutfen eksıklerımı soylermısınız yenı basladım daha..

• quote:

Orjinalden alıntı: faruxxx

hocam bızı neden dısladınız ya.. gecen hafta aldıgım F30 ıle evın balkonundan cektıgım bır kare..lutfen eksıklerımı soylermısınız yenı basladım daha..

faruxxx
    dışlamak olurmu yaww
    hemde fuji konpağın dedesi ve kralı f30
    hemen üyeliğe ekliyorum.
    f30'dan muhakkak fotolar bekliyoruz.

Hirotaro'ya kalırsak f31'den hiç foto göremiyeceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netün -- 28 Mayıs 2009; 10:25:11 >

• arkadaşlar bende de f50fd var fotokritikte yayınlanmış fotoğraflarım da var. yanlızben photoshop elements 6.0 türkçe olan programı arıyorum elinde olan varsa bana yardımcı olmasını istgirham ediyorum. dijital makinesi ve bilgisayarı olanlar için olmazsa olmaz denilecek kadar mükemmel bir program.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sulterzi

arkadaşlar bende de f50fd var fotokritikte yayınlanmış fotoğraflarım da var. yanlızben photoshop elements 6.0 türkçe olan programı arıyorum elinde olan varsa bana yardımcı olmasını istgirham ediyorum. dijital makinesi ve bilgisayarı olanlar için olmazsa olmaz denilecek kadar mükemmel bir program.

http://rapid share.de/files/47329241/pohotoshop_6.0.rar.htm
    ----------d s birleştirin burdan indirebilirsiniz

üyeliğe ekliyorum foto ve bilgi paylaşımı için bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netün -- 28 Mayıs 2009; 14:36:07 >

•  Fujifilm@ F serisi (Ana Başlık)

Geçen gün yolda rastladık.Allah kimsenin başına vermesin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: nanaka9

Geçen gün yolda rastladık.Allah kimsenin başına vermesin.

nanaka9
    haber muhabiri gibisin
    nersi burası?

• Makina 24 saat yanımda.Mekan gebze organize sanayi civarı.
  • arkadaşlar ben bu F50 de nasıl fotoğraf çekilir, hangi ayarda hangi çekim daha iyi olur ( mesela gece çekimi ) nerden öğrenebilrim?
  • quote:

Orjinalden alıntı: conspirator23

arkadaşlar ben bu F50 de nasıl fotoğraf çekilir, hangi ayarda hangi çekim daha iyi olur ( mesela gece çekimi ) nerden öğrenebilrim?

gece çekimi için kendi ayarlarında otomatik ,düğün,portre modunu deneyin
    birde senaryo seç--gece modunda tripod kullanarak veya makinayı biryere sabitleyerek enstanteneyi ortam ışığına göre 8.0 kadar ayar yaparak çekimler yapabilirsinİz.yalnız bu çekimde hareketli şeyler çekilmez bulanık çıkar.
    f50

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netün -- 29 Mayıs 2009; 11:11:14 >

• f50
    buda kıştan kalma bir foto.
    bu fotolarda küçültmeden başka hiç oynama yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netün -- 29 Mayıs 2009; 20:49:14 >

• f100 ile yaklaşık 10 metreden çekilmiş okul müsameresi fotosu

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.