Şimdi Ara

Fujifilm@ F serisi (Ana Başlık) (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.245
Cevap
5
Favori
160.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Orijinalden alıntı: arandur

quote:

Orijinalden alıntı: xweser

arkadaşlar elimde etiketi üzerinde, makineye eldeğmemiş f47fd var..

kendim kullanmak için almıştım ama nokia 808 sipariş ettiğim için satmaya niyetli gibiyim.

sizce kaça gider..

ya da satmamalı mıyım..

Nokia 808, F47FD kalitesinde nasıl çeksin ki? Sonuçta cep telefonu.

Hocam sensör anlamında nokia 808 çok daha iyi.

f47fd 1/1.6 sensörken, 808 1/1.2 sensör.

Oo pardon, sıradan bir cep telefonu sandım ben onu. O zaman satmayın, hediye edin diyeyim

• arkadaşlar şarj aleti alacağım..hangisini alayım..50 çeşit şarj aleti var..model f500..
    http://www.gittigidiyor.com/dijital-makine-aksesuar/batarya-sarj-cihazi?b=sarj_cihazi&mb=fuji_film&s-b=sarj_cihazi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasan000083 -- 14 Haziran 2014; 21:00:41 >
  • Herkese merhaba . . Geçtiğimiz günlerde ben de bir adet F50FD alarak cepte ufak bir makine taşımaya karar verdim . F47 efsanesini uzun süre incelemiş biri olarak tereddütsüz aldım F50FD'yi . Bugün biraz dolaştım , keşke manzarada birazcık daha geniş olabilse ama bu hali bile çok memnun edici

• merhaba
    f80 modeli makinem var. Bu makine en fazla kaç gb lık hafıza kartını destekliyor?
    Bilgisi olan cvp verirse sevinirim.
  • slm uzun zamandır konunun durması şaşırtı beni f50 hala duruyor bende kullanıyorum.
    fuji yine ana konu devam ediyor.

Musab kunu 5 ay felan olmuş ama 8 ve 16 gb takılır. microda olur. adaptörle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netün -- 25 Haziran 2016; 23:14:43 >
  • 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.