Şimdi Ara

Fujifilm@ F serisi (Ana Başlık) (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.246
Cevap
5
Favori
160.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • walla aslında çokta,fotograf makinesi olayını tamamen bitirmek istiyorum,o yüzden bi kere alayımda kurtulayım
  • hafıza kartı olayına güzel bi açıklama buldum

Fujifilm F200EXR hafıza özellikleri
    Yeni tanıttığı FinePix dijital fotoğraf makineleriyle birlikte Fujifilm'in artık xD Picture hafıza kartlarına veda ettiği görülüyor. Fujifilm FinePix F200EXR dijital fotoğraf makinesinin yanı sıra diğer iki yeni FinePix kameranın da SD / SDHC hafıza kartı yuvasına sahip olmaları maksimum 32GB veri depolama kapasitesine kapı açıyor. Fujifilm'in jest niteliğindeki bu hareketi fotoğraf makinesi sektöründeki bu çalkantılı dönemde önemli bir adımdır
  • makinem geldi şükürrrr,akşam eve gidince iyce bi kurcalarım size yolculuğunuda paylaşmak istedim

Salı, Mayıs 26, 2009 Time
    Adana - Turkey
    Gönderi kurye ile dağıtıma çıktı 08:56
    Adana - Turkey
    Gönderi son hizmet merkezine ulaştı Adana - Turkey08:43
    Adana - Turkey
    Pazartesi, Mayıs 25, 2009

Konteyner çıkış noktasından ayrıldı Istanbul - Turkey11:59
    Istanbul - Turkey
    Gönderi bir sonraki operasyonel işlem için yönlendirildi Istanbul - Turkey11:59
    Istanbul - Turkey
    Gümrük çekim işlemleri tamamlandı Istanbul - Turkey10:32
    Istanbul - Turkey
    Konteyner varış noktasında Istanbul - Turkey09:03
    Istanbul - Turkey
    Konteyner çıkış noktasından ayrıldı Leipzig - Germany02:23
    Leipzig - Germany
    Pazar, Mayıs 24, 2009

Gönderi bir sonraki operasyonel işlem için yönlendirildi Leipzig - Germany12:54
    Leipzig - Germany
    Konteyner varış noktasında Leipzig - Germany11:16
    Leipzig - Germany
    Cumartesi, Mayıs 23, 2009

Konteyner çıkış noktasından ayrıldı Hong Kong - Hub - Hong Kong05:34
    Hong Kong - Hub - Hong Kong
    Gönderi bir sonraki operasyonel işlem için yönlendirildi Hong Kong - Hub - Hong Kong05:08
    Cuma, Mayıs 22, 2009

Konteyner varış noktasında Hong Kong - Hub - Hong Kong21:09
    Konteyner çıkış noktasından ayrıldı Hong Kong - Hong Kong19:45
    Hong Kong - Hong Kong
    Gönderi bir sonraki operasyonel işlem için yönlendirildi Hong Kong - Hong Kong19:24
    Hong Kong - Hong Kong
    Gönderi, DHL tarafından teslim alındı 17:41
    Hong Kong - Hong Kong

• cemil27
    makinana kavuştun hayırlı olsun iyi günlerde kullan çektiğin fotolardan bizlerle paylaşırsın artık.
  • fujiF100FD

Fujifilm@ F serisi (Ana Başlık)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gece_yolcusu -- 26 Mayıs 2009; 19:41:57 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: gece_yolcusu

f100fd

gece_yolcusu
    ilk sayfada üyeliğe eklenmişin
    sizden f100'den foto çekimleri eklemenizi bekleriz.

yüklemede sorun var herhalde
    f100

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netün -- 26 Mayıs 2009; 19:42:38 >

• benimde bir sorum var bir yerde okudum belki de burada yani forumda fotoğraf makinalarında adaptörlü kullanmak sorunlu oluyormuş böyle birşey varmı?
    Kullanırsak makinaya zara mı verir. Ben 4 gb mini sd aldım ama adaptörlü oyle kullanamam mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: conspirator23

benimde bir sorum var bir yerde okudum belki de burada yani forumda fotoğraf makinalarında adaptörlü kullanmak sorunlu oluyormuş böyle birşey varmı?
    Kullanırsak makinaya zara mı verir. Ben 4 gb mini sd aldım ama adaptörlü oyle kullanamam mı?

f50'den bahsediyorsanız makinanın usb girişi varda ben adaptör girişi göremedim kullanmak için.
  • yanlış anlattım galiba Hafıza kartı nı adaptörlü kullanmaktan bahsediyorumm

edit : makinaya zarar vermez değilmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Hopeless -- 26 Mayıs 2009; 21:26:37 >
  • quote:

yanlış anlattım galiba Hafıza kartı nı adaptörlü kullanmaktan bahsediyorumm

anladım mikrokart falan kullanmak için takın deneyin makina yerine uyuyorsa ve tanıyorsa birde batarya kapağı kapanıyorsa sorun yok .
    edit -niyeversinki sonucu bizede yazın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netün -- 26 Mayıs 2009; 21:32:12 >
  • quote:

yanlış anlattım galiba Hafıza kartı nı adaptörlü kullanmaktan bahsediyorumm

edit : makinaya zarar vermez değilmi?

yaw iyi akıl etmişin bende tl mikro kart ve adaptörü vardı denedim sonuç okey çalışıyor.
  • Yaklaşık 2 haftadır formu takip ediyorum.Bu f200 hakkında söylenenler ve çekilen fotoğraflar bu makinayı almamı sağladı.Ben gg den aldım.Ekstra pil ve 8gb sdhc kartla birlikte 620 tl ye geldi.5 gün içinde makinama kavuştum (25 i sabah ). Makina 8gb kartı desteklemeke aklınızda soru işareti kalmasın.Bencemil ve netün hocanın anlattıkları bilgilerle 100 e yakın çekim yaptım.Hakikaten hakkını veren bir cihaz.İş fotoğrafı çekende bitiyor aslında .Pek başarılı olduğum söylenemez şimdilik.Finallerden sonra çektiğim güzel resimleri sizlerle paylaşacağım.Ama öncelikle makinayı tanınam gerek.Amatör ötesiyim şu anda

• ya açıkcası bende sorun olmaz diye biliyordum tahmin ediyordum en azından fakat bir yerde öyle okuyunca işkillendim.
    O yüzden normal SD kart alıcaktım yoktu bende Mini SD aldım adaptörüyle beraber.

Biraz önce taktım bir sorun çıkmadı, ins bundan sonrada olmaz
  • Biraz araştırdım fakat bulamadım f200 ün kullanım kılavuzunu nereden edine bilirim ? Bildiğiniz bir link varsa paylaşırsanız çok memnun olurum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: muzzoo07

Yaklaşık 2 haftadır formu takip ediyorum.Bu f200 hakkında söylenenler ve çekilen fotoğraflar bu makinayı almamı sağladı.Ben gg den aldım.Ekstra pil ve 8gb sdhc kartla birlikte 620 tl ye geldi.5 gün içinde makinama kavuştum (25 i sabah ). Makina 8gb kartı desteklemeke aklınızda soru işareti kalmasın.Bencemil ve netün hocanın anlattıkları bilgilerle 100 e yakın çekim yaptım.Hakikaten hakkını veren bir cihaz.İş fotoğrafı çekende bitiyor aslında .Pek başarılı olduğum söylenemez şimdilik.Finallerden sonra çektiğim güzel resimleri sizlerle paylaşacağım.Ama öncelikle makinayı tanınam gerek.Amatör ötesiyim şu anda

muzzoo07
    hoşgeldin makinan hayırlı olsun
    hemen üyeliğe ekliyorum fotoğraf ve bilgi paylaşımı için burdayız

• quote:

Orjinalden alıntı: netün

quote:

Orjinalden alıntı: muzzoo07

Yaklaşık 2 haftadır formu takip ediyorum.Bu f200 hakkında söylenenler ve çekilen fotoğraflar bu makinayı almamı sağladı.Ben gg den aldım.Ekstra pil ve 8gb sdhc kartla birlikte 620 tl ye geldi.5 gün içinde makinama kavuştum (25 i sabah ). Makina 8gb kartı desteklemeke aklınızda soru işareti kalmasın.Bencemil ve netün hocanın anlattıkları bilgilerle 100 e yakın çekim yaptım.Hakikaten hakkını veren bir cihaz.İş fotoğrafı çekende bitiyor aslında .Pek başarılı olduğum söylenemez şimdilik.Finallerden sonra çektiğim güzel resimleri sizlerle paylaşacağım.Ama öncelikle makinayı tanınam gerek.Amatör ötesiyim şu anda

muzzoo07
    hoşgeldin makinan hayırlı olsun
    hemen üyeliğe ekliyorum fotoğraf ve bilgi paylaşımı için burdayız

Hoş bulduk hocam.Ne yalan söyleyeyim makinayı sizin sayenizde aldım desem doğru olur İyiki de almışım diyorum.En kısa sürede paylaşımlara başlayacağım...

• muzzoo07
    f200 kullanma klavuzu burda var ama tr değil
    http://tr.diplodocs.com/kullamin-kilavuzu-kilavuzlar/FUJIFILM/FINEPIX%20F200%20EXR-_E
  • arkadaşlar hafıza kartı aldım ve çekimlere başladım.

gerçi daha çok amatörüm yanlış yazdığım söylediğim şeyler var ise şimdiden özür dilerim. ilk çekimlerimde oda da ışık kapalıyken flas ile sanki ışık varmış gibi çok iyi çekiyor. tam iyi falan derken pencereden bahçeyi çekeyim dedim neredeyse simsiyah çekti. acaba bu benden mi makineden mi yoksa ayarlardanmı ?
  •  Fujifilm@ F serisi (Ana Başlık)

8 saniye ilk denemem.İso 400 olması lazım.Flaşsız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muzzoo07 -- 26 Mayıs 2009; 23:27:28 >
  •  Fujifilm@ F serisi (Ana Başlık)

buda zifiri karanlık Flaşsız çekim.Ben pek anlamadığım için öylesine denedim.Elbet vardır bununda ince ayarları.Yavaş yavaş öğreneceğiz artık.Şimdilik idare edin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muzzoo07 -- 26 Mayıs 2009; 23:28:00 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.