Şimdi Ara

FSX VFR Uçacak Arkadaş Arıyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

FSX'e başlayalı 1 ay oldu, FSX'in kendi 737'sini ögrendikten sonra PMDG'ye geçtim.Hem öğrenmek hemde uçuşları keyifli hâle getirmek amacıyla bir yoldaş arıyorum.Tecrübem az, hem tecrübelerinizden faydalanmak hemde bi nevi eğitim olması için faydalı olacağını düşünüyorum.

Kullandığım eklentiler;

UTX

GEX

REX

PMDG 737

iFly 737

Aerosoft Airbus X

FSPassengers

CLS 767

Accu-Feel

Hem görsel şölene ortak olacak hemde bana yardımda bulunabilecek bir arkadaş arıyorum...

Kırımsız uçuşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AC328C9C2 -- 17 Mart 2013; 22:23:06 >

• ben skype ile katılmak isterim lakin oyun mevcut amma joystick şuan yanımda degil
    twitchten yayın yaparsan olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: enreka_tr

ben skype ile katılmak isterim lakin oyun mevcut amma joystick şuan yanımda degil

Hocam ben su an için mouse ile uçuyorum ileriki vakitlerde alacağım bir joystick.twitch işi güzel olur ama 0.60 up hızıyla stream yapabileceğimi hiç sanmıyorum.Yinede uçmak istiyorsanız yollayın skype kullanıcı adınızı ekleyeyim konusalım
  • nickim ile aynı
    grş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

nickim ile aynı
    grş

Tamamdır hocam ekledim bu aksama konusalım detaylıca ben dedigim gibi yeniyim hem ögrenmem daha kolay olsun hemde tecrübe kazanmak için uçmak istiyorum.Sizin üyesi oldugunuz bir virtual airlane filosu varmı ? tecrübeniz ne kadar?
  • Hocam pmdg 738 ngx vc de kaç fps alıyorsun havaalanlarında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: daxtor55

Hocam pmdg 738 ngx vc de kaç fps alıyorsun havaalanlarında.

2 gb ram ile 20-30 fps alıyorum 30 fps kilitli.
  • Hocam benim sistem fazlasıyla yeterli olduğu halde 10 fps alıyorum.ne yapabilirim.senin sistemin ne peki.

• quote:

Orijinalden alıntı: daxtor55

Hocam benim sistem fazlasıyla yeterli olduğu halde 10 fps alıyorum.ne yapabilirim.senin sistemin ne peki.

2 GB RAM 800 Mhz HD6570 TF II E5200 2.5 Ghz
  • hocam benim sistemde aşağıda ama 10 fps alıyorum.
    İntel Core İ7 3610QM 3.3 ghz
    8 GB ram
    750 gb hdd
    NVİDİA gtx660m 2gb
  • Arkadaşlar bende pmdg 737-900 ile uçmaktayım. Yakın vakitte uçuşunuz varsa katılmak isterim.
  • Ben gelirim hocam istediğiniz zaman çağırabilirsiniz
  • 737 ve Kavil hocam, şu an veya bugün müsaitseniz gün içerisinde bana PM ile geri dönüş yaparsanız, sizlerle uçmaktan büyük zevk duyarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boeing737

Ben gelirim hocam istediğiniz zaman çağırabilirsiniz

Hocam konuşalım uygun bir vakitte uçuş yapalım bugun olabilirmi acaba pazar günü müsait olurmusunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kavil

http://forum.donanimhaber.com/m_63697560/mpage_1/f_/key_//tm.htm#63697560

Hocam bir konuşalım sizinlede tam denk gelmişiz
  • quote:

ben skype ile katılmak isterim lakin oyun mevcut amma joystick şuan yanımda degil

bende katılabilirim. her ne kadar fsxi bırakalı çok uzun bir süre olsada hala bir çok şeyi hatırlıyorum. okulum sebebiyle şehir dışındayım. joysticğim evde olduğu için uçacağımız kişilere ancak copilotluk yapabilirim. radyo navigasyon vs. öğretme kısmınada yapmayacağıma karar vermiştim ancak bu kararı bozacağım sanırım.

stream kısmındada dert etmeyin. itü yurdunda kalıyorum. 30-40 mbbit upload hızım var. problemsiz yayın yapabilirim. bahsettiğim eklentileri edinmem en yakın gelecek hafta mümkün. ancak bir sonraki haftada vizelerim sınavlarım falan olucak.

daha önceki mesajda attığım konudaki eklentileri edinmek için 2 hafta gibi bir süreniz var yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: madcuzbad

quote:

tecrübe durumunuzu bilmiyorum ancak acemi iseniz ben size FSX öğreteyim. sizde bana BF3 de adam akıllı jet kullanmayı öğretin

ne dersiniz güzel bir teklif bence

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: madcuzbad

quote:

tecrübe durumunuzu bilmiyorum ancak acemi iseniz ben size FSX öğreteyim. sizde bana BF3 de adam akıllı jet kullanmayı öğretin

ne dersiniz güzel bir teklif bence

Eğer ciddi iseniz teklifiniz mükemmel işe benim konumu okuyarak başlayın mobilde olduğum için link veremeyeceğim sağolsun boeing hocamda yardımcı olabileceğini söyledi geriye kalan şey birkac mod indirmek ve oyunu optimize etmek

• Uçuş var mı hocam bu akşam?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.