Şimdi Ara

FSX için 'Real Environment Extreme' (Çıktı) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
212
Cevap
1
Favori
37.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Neden acaba bunu rex in forumunda da inceledim.Hatta bir fransız kullanıcının başına gelmiş ama adamlar bir çözüm bulamadı.Adamda yazmış 30euro para veriyorum teknik destek alamıyorum diye.Ama illaki bir sebebi var bunun yok mu arkadaşlar bu işin çözümü :(
  • Bu eklentiyi kurup ta daha önce "X Graphics" kullanmış olan varmı acaba aralarında performans yada görüntü kalitesi arasında farklılıklar varmı?

ikisini de deneyenler hangisini tavsiye edersiniz?
  • Arkadaslar bu FSXi klavye üzeriden oynayabilirmiyim. Yani zor olur mu oynamasi, bir joysticke göre ?

ikinci sorumda, bu sistem üzernde oyun calisir mi ?

Islemci : AMD Turion 64 x2 MT TL-58 1.9Ghz

Ekran Karti : NVIDIA GeForce 8400M G 128Mb Turbocache

Hafiza : 2GB DDR2

Ekran : 154" WXGA LCD CrystalBrite

Sabit Disk : 160GB HDD
  • quote:

Orjinalden alıntı: eDDiè

Arkadaslar bu FSXi klavye üzeriden oynayabilirmiyim. Yani zor olur mu oynamasi, bir joysticke göre ?

ikinci sorumda, bu sistem üzernde oyun calisir mi ?

Islemci : AMD Turion 64 x2 MT TL-58 1.9Ghz

Ekran Karti : NVIDIA GeForce 8400M G 128Mb Turbocache

Hafiza : 2GB DDR2

Ekran : 154" WXGA LCD CrystalBrite

Sabit Disk : 160GB HDD

Çalışır, ama efekleri hiç açmaman gerekiyor, minimum ayarlarda oynayabilirsin.
  • hocam ben çalıştıramadım fsx.cfg complete fsx folderde completed fakat step 2 - backup file not completed dior sistem vista home premium 4 gb ram 1 gb ekran kartı 1.73 dual işlemci yardım pls
  • hocam ben çalıştıramadım fsx.cfg complete fsx folderde completed fakat step 2 - backup file not completed dior sistem vista home premium 4 gb ram 1 gb ekran kartı 1.73 dual işlemci yardım pls
  • hocam bi yardım edin kurdum ilk adımı yani fsx.cfg nin yerini gösterdim 1. completed oldu sonra fsx folder locationun olduğu yere geldim ve oradada oyunun kurulu olduğu yeri gösterdim, ardından step 2 backup filese geliyorum create diyorum backupfile_20090115 oluo fakat altta not completed yazıyor save diyorum real enviroment extreme is about to start a command prompt application to back up your flight simulator textures yazıyor OK diyorum ve birşeyler geçior ondada real enviroment xtreme is running the process to create your backup file yazıyo bekliyorum bitiyor fakat completed olmuyo yardım edin ALLAH RIZASI İÇİ hani derler ya yardım edene sonsuz rep
  • Arkadaşlar FSX'i ve tüm zımbırtılarıyla birlikte orjinal almayı planlıyorum.Sistemim 4 sene önce topladığım eski bir sistem.Yüklesem belki zor oynayacağım.Ama benim isteğim, tüm ayarlarını açarak hiç canımı sıkmadan ve kasmadan oynamak.Bunun için bir sistem önerirseniz sevinirim.Tabi sistem ile birlikte sistemin fiyatını da yazarsanız sevinirim.Bütçe olarak belirli bir miktar belirtmiyorum.Eğer yaptığınız öneri kafama yatacak birşey olursa bütçeyi ona göre genişletebilirim.

Şimdiden teşekkürler.
  • kardeş salla kafayı sıyırtır bu fsx malesef acı tecrübemden söylüyorum hastanelik oldum ve belli süre destek aldım
  • @girlmania kardeşim son söylediğin hatayla bende karşılaştım. Çözümü şöyle.
    Öncelikle tüm programı uninstall et. Daha sonra da programın kurulu olduğu klasörü de tamamen sil. Son olarak da Vista kullanıyorsan C:\Users\kullanıcı adı\AppData\Local dizininde, XP kullanmıyorum ama sanırım o da F:\Documents and Settings\kullanıcı adı\Application Data gibi bir dizinde bulunan Real_Environment_Xtreme klasörünü de sil. Daha sonra da programı tekrar kur. Ben aynı problemi bu şekilde çözdüm.
  • Sağol kardeşim dün akşam hallettim çok şükür.Fakat şimdi şöyle bişey var sceiner varya yer havalimanı değilde normal yer yine aynı onu nasıl real yapabilirim şimdiden çook sağol
  • quote:

Orjinalden alıntı: MA Lin

Arkadaşlar FSX'i ve tüm zımbırtılarıyla birlikte orjinal almayı planlıyorum.Sistemim 4 sene önce topladığım eski bir sistem.Yüklesem belki zor oynayacağım.Ama benim isteğim, tüm ayarlarını açarak hiç canımı sıkmadan ve kasmadan oynamak.Bunun için bir sistem önerirseniz sevinirim.Tabi sistem ile birlikte sistemin fiyatını da yazarsanız sevinirim.Bütçe olarak belirli bir miktar belirtmiyorum.Eğer yaptığınız öneri kafama yatacak birşey olursa bütçeyi ona göre genişletebilirim.

Şimdiden teşekkürler.

p c2d 2,8 civarımda bir işlemci 512 mb lık bi ekran kartı( iyisini sen araştırıp bulcaksın) 4 gb ram(kingston tavsiyemdir.)ddr 2 li bi anakart (boş yere ddr3 e para yatırma bence) işlerini sorunsuz görmene yardımcı olacaktır diye düşünüyorum. tahminende toplyacağın bilgisayar 1,600 civarında olacaktır.

• ekran kartinda 64 bit unutma hataliysam affola
  • dostum nasil hallettin ben hala yapamadım
  • REX'i nerden indirdiniz.Aradım rapidlerdeki linkler çalışmıyor.
  • Arkadaşlar ben de bu rexi yukledim.Fsx'i bununla birlikte oynamak icin konfigurasyon yarlarından haric ne yapacgız.Rex altta calısıyor olup biz fsx'e mi girecegiz yoksa oyunu baska bir yerlerden mi çalşıtracagız.Zira ben bu paketi yukledim pek bi fark goremedim.Oyunda aktif edemedim sanıyorsam.

Diğer bir sorunum da I want play dedigimde aouto loadları yapıyor fakat loading weatheer diyen yerde hata veriyor.sorunun cözümü var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufuks -- 28 Şubat 2009; 18:09:16 >
  • arkadaşlar bir sorum olacak benim bilgisayarın sitemleri bu oyunu kaldırırmı almayı düşünüyorumda:

-intel pentium 4 CPU 3.00GHz

-1 gb ram

-80 gb hdd

-atı readon x1650 512 mb
  • quote:

Orjinalden alıntı: o-z-a-n kaptan

arkadaşlar bir sorum olacak benim bilgisayarın sitemleri bu oyunu kaldırırmı almayı düşünüyorumda:

-intel pentium 4 CPU 3.00GHz

-1 gb ram

-80 gb hdd

-atı readon x1650 512 mb

Çoğu görselden (Autogen ve düşük AI) vazgeçersen uçabilirsin ama ne kadar zevk verir bilemiyorum.
  • Bu videoda F16 ile real environment xtreme kuruluyken uçuyor çok güzel görüntü HD olanı da var...

Müthiş bir şarkı ve F16

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venomtrk -- 5 Mart 2009; 22:20:28 >
  • Şarkı da video da çok güzeldi. Ancak REX'i formattan sonra kurmak istediğimde bende cab hatası veriyordu. İki kere indirmeme rağmen aynı hatayı alıyordum. Ancak öncesinde böyle bir sorunla karşılaşmamıştım. Çözümü nedir acaba?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.