Şimdi Ara

FSP Aurum PRO 850 Watt ve FSP Aurum Xilenser 400 Watt Güç kaynağı kutu açılımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar FSP Aurum PRO 850 Watt 80 plus Gold güç kaynağı ve FSP Aurum Xilenser 400 Watt 80 Plus Gold güç kaynağının kutu açılım videolarını çektim. başrolde ben varım Biraz aceleye geldi videolar ama umarım beğenirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

• Çok iyi olmuş eline sağlık , FSP nin ne zamandır yüksek modellerini görmüyorduk PSU dünyasına renk getirecekler ayrıca özellikle sessiz pc toplayanlar için fansız seçenek gayet hoşuma gitti gold sertifikalı oluşuda gayet güzel bir artısı olmuş
  • Eline sağlık, şimdi sen o fsp850 nin kutusunu açtın fiyatı düştü, %50 indirim olursa alabilirim hemen
  • Abi vitrin ürünü onlar ya

@delicevat77 Teşekkürler üstadım
  • güzel inceleme olmuş 850 watt lık olan video'nuzu izledim her şeyi detaylı olarak anlatmışsınız tek eksinizi çekim kalitesinizin 720p olmayışı

her şeyi çok düzgün bir şekilde anlatımı gerçekleştirmişsiniz Tebrik ederim bilmeyenler için iyi bir refarans olucaktır
  • Aslında çekim 720p ama daha kolay yüklenmesi için 480p yükledim birdahaki videolarda 720p yüklemeye dikkat edeceğim
  • Mrb 400 watlığı yeni sistem için düşünüyorum
    Ekran kartı sonra alıcam fakat merak ettiğim soru suppy yeni 3770 düz modelde rantımın sağlarmı teşekkürler.
    Yeni sistemlere uygunmudur ayrıca max 150 wait çeken ekran kartını da sonraya bırakcam.
    Over clock yapılmayacak fakat stabil ve sağlam bir z77 tavsiye ederseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emregök -- 28 Ocak 2013; 0:58:14 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emregök

Mrb 400 watlığı yeni sistem için düşünüyorum
    Ekran kartı sonra alıcam fakat merak ettiğim soru suppy yeni 3770 düz modelde rantımın sağlarmı teşekkürler.
    Yeni sistemlere uygunmudur ayrıca max 150 wait çeken ekran kartını da sonraya bırakcam.
    Over clock yapılmayacak fakat stabil ve sağlam bir z77 tavsiye ederseniz sevinirim.

PSU 12V kanalından 396 Watt çıkış sağlıyor yani orta üst bir sistem rahatlıkla kurulabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.