Şimdi Ara

FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz (200. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.277
Cevap
32
Favori
202.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pro atc oyuna uçak trafiği ekliyor mu? Ayrıca satın almak istediğim zaman kart bilgileri girilen yerde Türkiye yi göremiyorum. Crackli versiyonunu indirdim denemek için onda da atatürk havalimanı falan yoktu daha doğrusu türkiyede ki hiç bi havalimanı yoktu. Bu konuda beni özelden bilgilendirirseniz çok sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • phorever ve erzi hocam sorunu hallettim.

Önce bilgisayarın sistem tarihini ekranda görülen 15/10/2017 tarihinden daha önceye aldım herşey çalıştı. Ama dedim her seferinde bununla uğraşılmaz... Gittim eczaneden yeni bir antibiyotik aldım her derde deva oldu
  • Bu arada QW 787 hakkındaki görüşlerimi de yazmak istedim.

Uçak gerçekten harika modellenmiş. Dış model, kokpit harika olmuş. Beklediğimize değmiş doğrusu. Uçuş dinamiği de mükemmel, uçağın tepkileri harika. Uçuş bilgisayarı sistemleri mükemmel çalışıyor.

Eğer heavy sınıfı uçaklara alışkınsanız (777, 747 vb) uçağa hemen adapte olabiliyorsunuz. Hiçbir doküman okumadan mükemmel bir Ankara-İstanbul IFR yaptım, autoland'i denedim, sistemler mükemmel çalışıyor. Bazı büyük havalimanlarının haritaları mevcut, 5 milden düşüğe ayarlayınca ND ekranda harita çıkıyor (pistler, terminal binaları, taksi yolları vb).

Uçağın hem içi hem dışı çok modern bir görüntüsü var. Bu uçaktan sonra PMDG filan gözüme "çöp" gibi gözüküyor. "Kestane kabuğundan çıkmış kabuğunu beğenmemiş" derler ya benimki de o misal, ama yüklerseniz siz de bana hak vereceksiniz.

Livery'ler sadece default olanlar geliyor. QW'nin sitesinden istediğiniz livery'i indiriyorsunuz. Başta indirip yüklemekte biraz çekindim (bilen bilir malum PMDG MD11 de kendi sitesinden indirtiyordu, ama kürekli yazılım olup olmadığını kontrol edip tüm FS'yi siliyordu, bu faciayı yaşayan bir PMDG zede olarak açıkçası biraz çekindim ama sorun olmadı, korkmadan indirebilirsiniz )

Uçağın tek kötü yanı bütün FSX arşivimi çöp haline getirdi, herhalde artık hiçbiriyle tekrar uçmam

Tek dileğim QW bir de A350'ye el atsa muhteşem olur diye düşünüyorum. Umarım A350'yi de yaparlar

• hannschneiderr kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam. 787' de ND ekranda harita çıkıyor demişsiniz. Mesela hangi meydanlar da denk geldiniz? merak ettim bende bakmak istiyorum :)
    teşekkürler.
  • Hocam öncelikle büyük havalimanlarını yapmışlar. Örneğin Denver (KDEN) hava limanı gibi. Şu an hangi klasördü hatırlamıyorum ama yüklerken oluşan klasörlerin birinde haritası olan havalimanları belli. Ben de oradan bakıp denemiştim.

Uçuş planını hazırlayıp ND ekranda 5 mil'in altına range edince otomatik haritaya dönüyor görüntü. Keşke hepsini yapsalarmış. Pist başına kadar çok kolay taksi yapabiliyorsunuz.
  • pmdg 747'de 2D cockpit var mı?
  • 747'de 2D panel yok hocam.

Hatta Avsim forumda da gündeme gelmişti.
    777'de de yok çok sıkıcı bir hal alıyor bir süre sonra. 50 kere de gündeme gelse kolay kolay yapacaklarını sanmıyorum. Heavy uçaklara ceza resmen :)
  • X plane de herhangi bir uçak ile uçarken burnu hep havaya yükseliş gösteriyor.Trust gtx 555 ile uçuyorum.Diğer simlerde sorun yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    P3D v4'de çalışıyor mu 787 ? P3D'de özeliikle
  • Akın737 kullanıcısına yanıt
    Sadece FSX versiyonu var hocam. P3D daha sonra.
  •  FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz

FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz

• fslab a320 setup içine malware yerleştirmiş, chrome şifrelerini çalıyorlar eğer kara listedeki key kullanılmışsa.
    bi firma kendi ayağına nasıl sıkar görmüş olduk. sebebi ne olursa olsun güvenilir imzalı dosyanın içine malware koyarsan oyarlar adamı.

https://www.reddit.com/r/flightsim/comments/7yh4zu/fslabs_a320_installer_seems_to_include_a_chrome/

https://www.virustotal.com/#/file/60641eef00a7498a62ac7686e656dad6e8f700cb4803a8a149707b2c4a3a09c9/detection

• FSX - Qw B787 (Bazı sitelerde Prepar3d v3.4 ve önceki versiyonlarda çalıştığı yazılmış)

FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz

• BBlackman kullanıcısına yanıt
    Hazır rota indirsem qw 787'de çalışır mı denediniz mi? yoksa programlamak şart mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hazır rota denemedim. (Her yapımcı firmanın formatı farklı oluyor.) Zaten rota hazırlamak çok kolay. Rota için şu adresi kullanabilirsiniz.
    http://rfinder.asalink.net/free/

• quote:

Orijinalden alıntı: phorever

Hazır rota indirsem qw 787'de çalışır mı denediniz mi? yoksa programlamak şart mı?

http://qwsim.flight1.net/forums/flight-plan-import_topic8073.html
    https://www.simbrief.com/home/index.php

• İstanbul RW23 yaklaşma

• FSX QW 787

FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz  FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz  FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz  FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BBlackman -- 12 Mart 2018; 13:8:30 >

• FSX QW 787-900
     FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz  FS 2004 - FSX, X-Plane ve Prepar3d' deki Deneyimleriniz

• 
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.