Şimdi Ara

FRINGE'E DEVAM ETMELİ MİYİM?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Her bölüm ayrı olaylar, konu bütünlüğünün olmaması sıkıcı. Ama izleyenlerin büyük çoğunluğu diziyi çok seviyor. Fringe gibisi yok diyor. Acaba bu dizi Lost gibi sürükleyici mi? Her bölüm ayrı olaylar olduğu için bir sonraki bölümü merak etmiyorum açıkçası. Şu an 2. sezon 5. bölümdeyim 4.'yü izledim yani en son. Dizi nerden itibaren güzelleşmeye başlıyor, ne kadar daha izlemem lazım bağımlısı olmam için? Lost'taki gizemin, sürükleyiciliğin yerini doldurur mu? Şimdiden teşekkürler.

• up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konu bütünlüğü nasıl yok hocam
    konu bütünlüğü var, o ilk başlarda her bölüm olan olaylar sonra tekrar karşına çıkıcak
    hepsinin bi amacı var
    lost da izledim fringe de
    müthiş diziler
    valla 2. sezona gelip hala nerde güzelleşiyor diyorsanız belki de sevdiğiniz bir tarz değildir
  • Demek aynı şeylere dikkat ediyoruz.Ben bir ara sıkılmıştım.Zorla bitirebildim.İzleme bence boşver.Tam hatırlamıyorum ama 2 3 sezon her bölüm ayrı diye gidiyo.Sonradan bir büyük arc açılıyo diye hatırlıyorum.
  • dizide konu bütünlüğü var olaylar farklı olsa da bir çok bağlantı bulacaksınz aralarında hatta direkt birbiri için yaratılmış durumlar göreceksiniz ama 2. sezona kadar gelip bunu düşünüyorsanız belki size göre bir dizi değildir ben çok çok severek izledim ve bence benzeri olmayan bir dizi ama size kalmış tabii zevkinize hitap etmiyor olabilir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence efsane dizilerden biri ama herkes sevecek diye bir sey yok. Tarzi, konusu hosunuza gitmemistir.
  • hoşuna gitmediyse devam etme hocam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.