Şimdi Ara

Fringe (2008 - 2013) [BİTTİ] (114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.413
Cevap
55
Favori
390.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tenement Funster

İki evrenin dengede kalması için birşey alındığında aynı dengedeki başka birşey yollanıyor, Walter Peter'ı getirdiğinde, şu an yaşadıkları evrende Peter ölü olduğu için dengeyi sağlamak için bir kişi alternatif evrene gitmiş olmalı, ileride görürüz belki.Bazı arkadaşlar söylemiş William Bell ile mi takas etti diye, aynı özellikleri taşıması gerektiği için onun gittiğini düşünmüyorum.Paralel evrene kapı açan bir alet vardı, William Bell onunla gitmiş olabilir.Yalnız anlamadığım şey William Bell alternatif evrene gittiğinde, oradaki William Bell'e ne olduğu..

belki william bell başından beri diğer evrende idi. sadece deneyler için vs walter ın evrenine gelmiş olabilir geçici bir süre. o evrene teknolojik açıdan yardım etmek için...

bir de anlamadığım şu: paralel evren teorisine göre sınırsız sayıda paralel evren var, fakat bütün olaylar belli iki evren arasında cereyan ediyor... diğer evrenlerdekilerin elleri armut mu topluyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: MetaLX

quote:

İki evrenin dengede kalması için birşey alındığında aynı dengedeki başka birşey yollanıyor, Walter Peter'ı getirdiğinde, şu an yaşadıkları evrende Peter ölü olduğu için dengeyi sağlamak için bir kişi alternatif evrene gitmiş olmalı, ileride görürüz belki.Bazı arkadaşlar söylemiş William Bell ile mi takas etti diye, aynı özellikleri taşıması gerektiği için onun gittiğini düşünmüyorum.Paralel evrene kapı açan bir alet vardı, William Bell onunla gitmiş olabilir.Yalnız anlamadığım şey William Bell alternatif evrene gittiğinde, oradaki William Bell'e ne olduğu..

belki william bell başından beri diğer evrende idi. sadece deneyler için vs walter ın evrenine gelmiş olabilir geçici bir süre. o evrene teknolojik açıdan yardım etmek için...

bir de anlamadığım şu: paralel evren teorisine göre sınırsız sayıda paralel evren var, fakat bütün olaylar belli iki evren arasında cereyan ediyor... diğer evrenlerdekilerin elleri armut mu topluyor ?

William Bell farklı bir yol bulmuşta olabilir, solunum cihazı kullanması o yüzden olabilir.Walter yanlış hatırlamıyorsam, sayısız paralel evren olduğunu fakat 2sinin birbiriyle aynı olduğu gibi birşeyler söylemişti.1.Sezonda alternatif evrenleri açıkladığı bölümdü sanırım tekrar izlemek lazım o bölümü.

• 15. bölüm çok heyecanlı olacak.

bu arada:

şimdi bizim oğlan diğer taraftan irtikal etti ya buraya, öteki evrende yaşadığı çocukluğunda pederin kötü 1i olma ihtimali var mı? ama aslında walter'ın normalde dünyada gayet iyi baba olma olasılığı yani? hani peter hep kötüydün şöyleydin böyledin diyordu ya ondan dedim.

çocukluk dönemi ayrı/gençlik dönemi ayrı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reis-i Eagles -- 7 Şubat 2010; 12:03:37 >

• bence her iki paralel everende bir tane william bell var 1 tanede walter var muhtemelen alternatif dünyadaki eşlerini haklamışlardır. walter her iki evrendeki peter'a ayrı babalık etmiş olabilir. Belki bizim zamanımızdakine iyi diğerindekine kötü.
    gerçi yazıyorum ama tamamen sıkış LOST gibi teoriden ibaret
  • promo ya da sneek peek yok mu
  • Süper bölümdü. Ana konuya dönülünce diziler bir başka oluyor

Olivia da anladı Peter'ın diğer taraftan geldiğini. İşler karıştı

Nasıl beklenir şimdi yeni bölüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Midlake -- 8 Şubat 2010; 12:16:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetaLX

quote:

demek ki diğer evrenleri gelecek sezon ele alacaklar, bu sayede sayısız bölüm olacak

• http://www.youtube.com/watch?v=EZ1FyEfy4MY

ahada Philip Broyles in güldüğü saniyeler,dizide bi gülümsemezmi bu adam :)

daha önce verildiyse kusura bakmayın
  • @tilsimonline

Video için teşekkürler.. Anna Torv'un "Danger! Danger" demesi çok hoşuma gitti.. Şarkı filan mı?
  • agent broyles gülüyor aman tanrım başımıza taş yağacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: tilsimonline

http://www.youtube.com/watch?v=EZ1FyEfy4MY

John Noble çok iyi.
    Anna'nın da şu berbat gülüşünü halledersek o da iyi sayılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: PHI

quote:

Orijinalden alıntı: tilsimonline

http://www.youtube.com/watch?v=EZ1FyEfy4MY

John Noble çok iyi.
    Anna'nın da şu berbat gülüşünü halledersek o da iyi sayılır.

Walter repliği unutup devam etse bile dizi devam edebilir.

• olivia nın peter ı kıskandığı sahne ve peter ın gevrek gevrek gülmesi:
    http://www.youtube.com/watch?v=VD-wkkX7z0A&feature=related
  • Of ya bekle 1 nisan'ı şimdi..Cuma akşamlarının vazgeçilmezi oldu fringe..

Bu arada 1.sezon için dvd cover yaptım isteyen alıp kullanabilir..

Fringe (2008 - 2013) [BİTTİ]

http://rapid-share.com/files/344250758/Fringe_Season1.rar.html ( aradaki - işaretini kaldırın)

• çok güzel bitti bakalım ne olacak ilerki böülmlerde o kadının kocası kim nerden çıktı?
  • 1 nisan şakası oldu bu
  • Bu dizi ben sarmadı.
  • Yalnız 1. sezon dvd kapağında bile dizinin diğer şeyiyle(şeey... anladınız :D) bir bağlantısı var, hoşuma gitti bayağı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheNorth

Of ya bekle 1 nisan'ı şimdi..Cuma akşamlarının vazgeçilmezi oldu fringe..

Bu arada 1.sezon için dvd cover yaptım isteyen alıp kullanabilir..

Fringe (2008 - 2013) [BİTTİ]

http://rapid-share.com/files/344250758/Fringe_Season1.rar.html ( aradaki - işaretini kaldırın)

Çok güzel olmuş

• of 1 nisana kadar ara mı verilir ya bundan sonra ne heroes ne supernatural ne de fringei günü gününe izlicem yazın hepsini zlerim sürekli ara veriyolar
  • 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.