Şimdi Ara

Fringe (2008 - 2013) [BİTTİ] (116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10.414
Cevap
55
Favori
390.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adamlar kafalarına esince ara veriyorlar ben de anlayamadım
  • Terbiyesizlik ve saçmalıktan başka bir hadise değil her canları istediğinde ara veriyorlar, daha kaç gün oldu dizinin başlayalıki,
  • quote:

Orijinalden alıntı: arseniCem

@TheNorth

Reis-i Eagles ında dediği gibi coverin harika. birkaç fringe figuru daha koyarsan daha süper olur

Teşekkürler.Figürleri label'larda kullanmayı tercih ettim :)

Fringe (2008 - 2013) [BİTTİ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheNorth -- 16 Şubat 2010; 9:32:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TheNorth

quote:

@TheNorth, Reis-i Eagles ında dediği gibi coverin harika. birkaç fringe figuru daha koyarsan daha süper olur

bunlar da güzel olmuş

• İzlemeye başladım , mükemmel bir dizi. 1-2 bölüm'ü izledim. Bütün sezonu çektim. En kısa zamanda size yetişicem.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cemu

quote:

Of ya bekle 1 nisan'ı şimdi..Cuma akşamlarının vazgeçilmezi oldu fringe..

Bu arada 1.sezon için dvd cover yaptım isteyen alıp kullanabilir..

http://rapid-share.com/files/344250758/Fringe_Season1.rar.html ( aradaki - işaretini kaldırın)

bu linkte 10 kereden fazla down edilemiyor hatası gösteriyor başka bir yere upload etme şansın varmı?

Tabiki
    Buyrun yeni link...

http://rapids-hare.com/files/350865707/Fringe_Season1.rar

teşekkür ederim cover'ı aldım ancak bunu bastırmak için hangi dvd kutusunu almam lazım bu konuda pek bilgili değilim de...
    biraz baktım nette 9-14-27-33 mm kapak resmi basıyorlar bu gönderdiğiniz hangisine uyar acaba yada baskıcılar bunu kutu boyutuna göre kendileri mi ayarlıyorlar?
    şuradaki kutu işimi görür mü?
    http://www.maxipaket.com/product_info.php?cPath=22_29&products_id=76

• quote:

quote:

@TheNorth

Reis-i Eagles ında dediği gibi coverin harika. birkaç fringe figuru daha koyarsan daha süper olur

Harika olmuş.

• yeni bölüm ne zaman
  • yeni bölüm tarihleri

4/01 - #215 - Peter (Spring Premiere)
    4/08 - #216
    4/15 - #217
    4/22 - #218
    4/29 - #219
    5/13 - #220
    5/20 - #221 - (Season Finale)
  • quote:

Orijinalden alıntı: juna1986

yeni bölüm tarihleri

4/01 - #215 - Peter (Spring Premiere)
    4/08 - #216
    4/15 - #217
    4/22 - #218
    4/29 - #219
    5/13 - #220
    5/20 - #221 - (Season Finale)

Mayısta bitiyormuş
  • Arkadaşlar artık bende bir , Fringe Fan'ıyım. Aranıza alırsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Foxxly~

Arkadaşlar artık bende bir , Fringe Fan'ıyım. Aranıza alırsanız sevinirim.

Ne demek hocam Hosgeldin
  • Ben dizi izlemek konusunda inanılmaz seçici bir insanım. Söz konusu yapımlar CNBC-e'nin milyon dolarlık yapımları falan olursa elbette daha toleranslı yaklaşıyorum fakat yine de şu anda düzenli olarak takip ettiğim bir dizi yok diyebilirim. LOST gibi birçok kişi tarafından kabul gören dizileri izlemek içinse şu an çok geç, adamlar bilmem kaçıncı sezondan bahsediyorlar.

Fakat birçok arkadaş 24'ü şiddetle tavsiye ediyor. Şöyle bi baktım, sanırım sadece 1 sezon var bundan önce. Öyleyse yetişebilirim. Peki siz ne düşünüyorsunuz, vakit ayırmaya değer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheRooB

Ben dizi izlemek konusunda inanılmaz seçici bir insanım. Söz konusu yapımlar CNBC-e'nin milyon dolarlık yapımları falan olursa elbette daha toleranslı yaklaşıyorum fakat yine de şu anda düzenli olarak takip ettiğim bir dizi yok diyebilirim. LOST gibi birçok kişi tarafından kabul gören dizileri izlemek içinse şu an çok geç, adamlar bilmem kaçıncı sezondan bahsediyorlar.

Fakat birçok arkadaş 24'ü şiddetle tavsiye ediyor. Şöyle bi baktım, sanırım sadece 1 sezon var bundan önce. Öyleyse yetişebilirim. Peki siz ne düşünüyorsunuz, vakit ayırmaya değer mi?

24 şu an 8.sezonda ve geçmişe göre bir hayli sönük başladı; Fringe ise 2.sezonda, 1.sezonun ortalarına kadar sabredip izlerseniz sonunda takip etmekten vazgeçemeyeceğiniz bir diziniz olacak.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Of ya bekle 1 nisan'ı şimdi..Cuma akşamlarının vazgeçilmezi oldu fringe..

Bu arada 1.sezon için dvd cover yaptım isteyen alıp kullanabilir..

http://rapid-share.com/files/344250758/Fringe_Season1.rar.html ( aradaki - işaretini kaldırın)

bu linkte 10 kereden fazla down edilemiyor hatası gösteriyor başka bir yere upload etme şansın varmı?

Tabiki
    Buyrun yeni link...

http://rapids-hare.com/files/350865707/Fringe_Season1.rar

teşekkür ederim cover'ı aldım ancak bunu bastırmak için hangi dvd kutusunu almam lazım bu konuda pek bilgili değilim de...
    biraz baktım nette 9-14-27-33 mm kapak resmi basıyorlar bu gönderdiğiniz hangisine uyar acaba yada baskıcılar bunu kutu boyutuna göre kendileri mi ayarlıyorlar?
    şuradaki kutu işimi görür mü?
    http://www.maxipaket.com/product_info.php?cPath=22_29&products_id=76

Evet bu kutu için tasarlamıştım zaten.normal 14 mm dvd kutusu

• quote:

24 şu an 8.sezonda ve geçmişe göre bir hayli sönük başladı; Fringe ise 2.sezonda, 1.sezonun ortalarına kadar sabredip izlerseniz sonunda takip etmekten vazgeçemeyeceğiniz bir diziniz olacak.

Ben de 24 değil de Fringe demek istemiştim aslında. Bir arkadaşa 24'ün bölümlerini indiriyorum, oradan aklımda kalmış herhalde. Tavsiye için teşekkürler. Sanırım ben de Fringe izlemeye başlayacağım.
  • 2x14 : The Bishop Revival

Kendi içinde bağımsız bir bölüm olarak değerlendirebiliriz. Ancak yine de bir soru işareti var.

Nazi ölürken Walter'ı hain olarak nitelendirdi. Daha sonra Peter bu bilim adamının nasıl oldu da Walter'ın babasının bilgilerine ulaştığını sorunca Walter olayı kaderin bazen bilinmezliğine vs. bağladı. Sonrasında fotoğrafta bilim adamını gördük. Böylece de zamanda yolculuğun sözkonusu olduğunu anlıyoruz. Şimdi soru şu...acaba Walter'ın babası değil de kendisi mi bu zehir üzerinde çalışmalar yaptı ve müttefikler lehine casusluk yaptı? sonuçta da Nazi de ölürken ona hain diye bağırdı...yani Walter zamanda yolculuk da yapmış olabilir mi? malum paralel evrenler arasında da geçiş yapmış birisi..

• Fringe sevdiğim diziler arasında paralel evrenler konusu ilgimi çeken bir konu olduğu için dizi çok hoşuma gidiyor fakat bana göre bu dizinin en büyük sorunu doldurma bölümlerin çok fazla olması ana konu ile bağlantısı olmayan çok fazla bölüm var ve bazısı gerçekten çok başarısız. Bakalım aradan sonraki bölümleri merakla bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyran

2x14 : The Bishop Revival

Kendi içinde bağımsız bir bölüm olarak değerlendirebiliriz. Ancak yine de bir soru işareti var.

Nazi ölürken Walter'ı hain olarak nitelendirdi. Daha sonra Peter bu bilim adamının nasıl oldu da Walter'ın babasının bilgilerine ulaştığını sorunca Walter olayı kaderin bazen bilinmezliğine vs. bağladı. Sonrasında fotoğrafta bilim adamını gördük. Böylece de zamanda yolculuğun sözkonusu olduğunu anlıyoruz. Şimdi soru şu...acaba Walter'ın babası değil de kendisi mi bu zehir üzerinde çalışmalar yaptı ve müttefikler lehine casusluk yaptı? sonuçta da Nazi de ölürken ona hain diye bağırdı...yani Walter zamanda yolculuk da yapmış olabilir mi? malum paralel evrenler arasında da geçiş yapmış birisi..

Nazi herif yaşlanmıyordu galiba yanlış hatırlamıyorsam evindeki parçalar hep eskiydi çünkü

• 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.