Şimdi Ara

Fright Night (2011) | Colin Farrell (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
3.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İlk olarak betamax video kasetde izlemiştim, o yıllarda kült olmuş vampir filmlerinden biriydi mutlaka izleyeceğim.

quote:

Orijinalden alıntı: herr18

su colin farrell'i oldum olasi hic sevmedim ya. nedendir bilmem bir itici geliyor bana bu herif.

Colin Farrell'ı ben de sevemedim, vampir rolü için keşke başka birini seçselermiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 28 Kasım 2011; 8:49:47 >
  • az önce izledim aslında kafamda önce 85 yapımı izlemek vardı ama konudada cevaplayan olmayınca izleyeyim dedim

ortalamanın üzerinde bir film her türlü izlenir gerçi ara ara ne nerede noluyor oldum biraz karmaşıkmış gbi ilerliyor ama genel olarak baktığımda keyif verdi

7/10 veriyorum ben
  • Colin Farrell

Bu adam tam mal.

6/10
  • COLİN FARRELL MİMİKLERİNE KURBAN BE...
  • Başlığı gördüğüm iyi oldu. Sileyim arşivden şu filmi. David Tennant için izledim o bile kurtarmadı açıkcası.
  • açmayın bağıran kadın flim mi
  • Son zamanlarda izlediğim en boş filmlerden biri Super 8 den boş olmasın.Son 20 dakikasına kadar dayandım sonra sara sara izledim.Colin Farrell da ne kadar boş beleş film varsa hepsinde oynuyor.
  • oldukça vasat bir film arşivlenmeye bile değmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K

Son zamanlarda izlediğim en boş filmlerden biri Super 8 den boş olmasın.Son 20 dakikasına kadar dayandım sonra sara sara izledim.Colin Farrell da ne kadar boş beleş film varsa hepsinde oynuyor.

ne kadar boş filmlerde oynuyor demişsinde dikkatimi çekti. örnek verir misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkLuck.

quote:

Son zamanlarda izlediğim en boş filmlerden biri Super 8 den boş olmasın.Son 20 dakikasına kadar dayandım sonra sara sara izledim.Colin Farrell da ne kadar boş beleş film varsa hepsinde oynuyor.

Ne kadar boş beleş film dememin sebebi kaliteli yapımlarda oynamasına karşın çoğu zaman kendini rezil edecek saçma sapan rollerde filmlerde oynuyor tabi ki herkesin görüşü farklıdır.

Boş beleş filmlerden kastım:

American Outlaws
    Daredevil
    S.W.A.T.
    Alexander
    Ask the Dust
    Miami Vice

Tabi ki bunları yazdıktan sonra başarılı filmlerini de yazmak lazım:

Tigerland
    Minority Report
    Intermission
    In Bruges

• quote:

quote:

quote:

Ne kadar boş beleş film dememin sebebi kaliteli yapımlarda oynamasına karşın çoğu zaman kendini rezil edecek saçma sapan rollerde filmlerde oynuyor tabi ki herkesin görüşü farklıdır.

American Outlaws
    Daredevil
    S.W.A.T.
    Alexander
    Ask the Dust
    Miami Vice

Tigerland
    Minority Report
    Intermission
    In Bruges

kendini rezil ettiğini düşünmüyorum. misal nicolas cage son yıllarda oynadığı filmler ortada. kendini rezil mi ediyor? yanlış düşünüyorsun. swat filminde samuel L. jackson var. bu filmde oynadı diye adamın karizması mı çizildi ? yoo.
    in bruges izlemediysen tavsiye ederim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

American Outlaws
    Daredevil
    S.W.A.T.
    Alexander
    Ask the Dust
    Miami Vice

Tigerland
    Minority Report
    Intermission
    In Bruges

kendini rezil ettiğini düşünmüyorum. misal nicolas cage son yıllarda oynadığı filmler ortada. kendini rezil mi ediyor? yanlış düşünüyorsun. swat filminde samuel L. jackson var. bu filmde oynadı diye adamın karizması mı çizildi ? yoo.
    in bruges izlemediysen tavsiye ederim.

Tabi ki iki , üç kötü filmde ya da rolde oynadı diye bir şey olmaz oyuncuya fakat benim görüşüm Colin Farrell kendisine hiç yakışmayan alakası olmayan yapımlarda daha bir çok oynuyor.

In Bruges'ı yazdım zaten dostum başarılı filmlerini sayarken.

• Ne kadar boş, ne kadar saçma, ne kadar zaman kaybı bir filmdir bu böyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALAK_

Ne kadar boş, ne kadar saçma, ne kadar zaman kaybı bir filmdir bu böyle.

benim öyle boş filmlere ayırcak vaktim yok
  • Bu film olmamış. İzledim slasher hava yakalanmaya çalışılmış ama tutturamamışlar. 5/10

Bu arada Colin Farrell için boş aktör demek de ne kadar doğru bilmiyorum. Bir Ondine filmi bile yeter.

http://en.wikipedia.org/wiki/Ondine_%28film%29
  • Film gayet eğlenceli, çerezlik olmuş. Film izleyip hayatın anlamını bekleyenlere uymaz...
  • Fright Night 1985 yapımına göre biraz daha hareketli olmuş gibi geldi bana. Berbat, izlenmeyecek kadar kötü bir film değil. İzleyiciyi sıkmıyor en azından. Oyunculara gelirsek, Colin Farrell bence rolünün hakkını vermiş. Ayrıca bi erkek olarak söylemeliyim ki adam baştan aşağı karizmaydı filmde.Bir de David Tennant faktörü var. O da gerçekten iyi bir oyuncu. Filme ayrı bir hava katmış, güzel oynamış.

Boş vaktiniz varsa, izleyecek film yoksa, çok büyük beklentilerle filmi izlemeye başlamadığınızda gayet eğlenceli, sürükleyici olabilecek bir film.
  • gereksiz bi film olmuş
  • geçende anton'u anarken şu filmi bir daha izleyeyim dedim. bence o kadar gömülecek bir film değil. colin son derece karizma olmuş. ama anlamadığım ekşide de yazdım niye bu film bu kadar görselliği kaliteliyken 2013'teki ikinci film sanki bunun yanında fan yapımı gibi duruyor. bilen biri var mı?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.