Şimdi Ara

FRİENDS izlemeye değer mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
72
Cevap
0
Favori
5.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu dizi acaba güzelmi izlemek istiyorum, seyredenlerden yorum alabilirmiyim..

• bence çok kaliteli izlemeye değer mi dersen.....değer
  • Deliler manyaklar gibi değer hemde. Bağımlılık yapıyor çok fena. Böyle nasıl tavsiye edeceğimi şaşırdım birden o derece güzel.
  • müthiş komik.. hiç düşünme bile.. şiddetle tavsiye ederim

10 sezonluk bir dizi ve şu an 9.sezona kadar gelebildim..

günlerdir aralıksız seyrediyorum
  • Friends ardından yapılmış olan birçok diziye bile değer..yalnız evet,bağımlılık yapar dikkat edilmeli
  • ben şahsen izlemedim ama south park'ta mr mackey cartman'ın gülme sorunu için "eğer espri yeteneğini kaybettiysen friends dizisine senarist olabilirsin mhı mhı mkaay" demişti..
    neyse bir an aklıma geldi kusura bakma,south park zaten herşeye laf giydiriyor.
    ama yine de ilk birkaç bölümü indir ve dene bakalım,yorumlarına göre belkibiz de indiririz..
  • Friends birkaç bölüm ile tadına varılacak bir dizi değil..şöyle ki,ilk 4-5 bölümü indirdiğinizde dizi eski yıllara ait olduğu için kıyafetler bile eksi bir tat olabilir sizin için.görsellikte önemlidir çünkü

yinede derim ki,friends'in artık her bölümünü ezberlemiş biri olarak.bu dizi başka birşeydir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elif1907 -- 7 Temmuz 2008; 3:23:50 >
  • Dizi döneminde çığır açmıştı
    Türkçe alt yazı bulmakda sorun yaşıya bilirsin
    Çoğu alt yazıda eksik çeviri var
    tam esprinin olduğu yerler çevrilmemiş olabiliyor
  • South Parkta çağın ötesinde bir dizi tabii gülerken yıldızlar uçuşyor çevrenizde resmen zorlanmaktan

ama friends i anlatmak için tek kelime chandler diyorum sadece. O yemen'e giden uçağa binmeden önceki diyaloglar hala aklımda koptum gene
  • CHANDLER evlenmeden önce JOEY ile birlikte kalırken çok daha iyiydi.. evlendikten sonra duruldu adam
  • Evet chandler sezon 7 gibi durulmaya başladı. Sonra kontrolü joey ele aldı ama o da sonlara doğru kopardı iyice
  • Final bölümünü milyarlar izlemiş yani düşün artık nasıl dizi Hem de böyle net yaygın değilken..6 sene önce
  • Bir suru rekor kirmis harika bir dizi. Hatta izledikce onlari aileden biri gibi goreceksin. Tek sorun sezon sayisinin cok fazla olmasi ama emin ol Friends icin deger.

Bu konuda ufak bir kac sey var. Kafanda fikir olusturabilir.

http://forum.donanimhaber.com/m_23710638/mpage_1/key_//tm.htm#23710638
  • Bence izleme çok kötü

Çünkü fena alışkanlık yapıyor oturdumu 4-5 bölüm devirmeden kalkamıyorsun..Asosyal olup çıkıyorsun 10 sezon bitene kadar
    ayrıca final bölümünü izledikten sonra Sanki hepsiyle vedalaşıp gerçekten ayrılıyorsun.Bir süre boşlukta hissediyorsun kendini..Kötü yani izleme bence
  • Sadece Phoebe karakteri için bile izlenir. KAfa yapısı, yazdığı şarkılar, mimikleri ve inanılmaz replikleri ile koparır. Süperdir yani...

Bi bölümde Brad Pitt'i görür ve yukarı bakarak:

-Well done

der...

• quote:

Orjinalden alıntı: fuatturkrap

Sadece Phoebe karakteri için bile izlenir. KAfa yapısı, yazdığı şarkılar, mimikleri ve inanılmaz replikleri ile koparır. Süperdir yani...

-Well done

der...

bir bölümde de MONICA'nın ruh ikizini bulup getirir, haliyle CHANDLER delirir..
    şahsen ben chandler'ın yerinde olsaydım orada PHOEBE'yi boğardım

• kesinlikle değer dostum

efsane sit-com'lardan biridir ... Seinfeld ve Cheers lig'inde
  • quote:

Orjinalden alıntı: fuatturkrap

Sadece Phoebe karakteri için bile izlenir. KAfa yapısı, yazdığı şarkılar, mimikleri ve inanılmaz replikleri ile koparır. Süperdir yani...

-Well done

der...

Ahah süperdi orası

Dizinin en büyük dezavantajı, diziye öyle bir bağlanıyorsunuz ki bir noktadan sonra, final bölümü de bittiğinde içiniz burkuluyor. Sanki sizi terketmişler gibi bunalıma giriyorsunuz. "Artık friends dizisi yok" diye kalakalıyorsunuz böyle

Friends izlemeden önce how i met your mother a başlamıştım. Çok beğenerek izliyordum. Sonra friends e başladım. Friends in ilk bölümünden son bölümüne kadar (yaklaşık 1 ayı geçkin bir süre) arada başka hiçbir diziye bakmadım bile. Sadece Friends di tüm olayım. Friends bittikten sonra how i met your mother a devam edeyim dedim ve inanılmaz ezik bir friends kopyası olduğunu anladım orada.

Düşünün how i met your mother ki o kadar sevilen bir dizidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 7 Temmuz 2008; 20:29:09 >

• Hemfikiriz arkadaşlar bu gece ilk bölümüyle başlıyorum teşekkürler.
  • izlenmeye deymez
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.