Şimdi Ara

Friends (1994-2004) #RIPMatthewPerry (176. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.529
Cevap
21
Favori
133.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    george clooney 'u atladilar diziye katılan misafir oyunculari sayarken, aynı şekilde robin williams. o zamanlar bunlar en bilinenlerdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Herkes yazıp çiziyor erkekler çok yaşlanmış kadınlara yıllar iyi davranmış diye.Ama bence yılların tek iyi davrandığı isim Joey olmuş yani.Diğerleri çok garip geldi gözüme.Aslında her ay neredeyse 10-20 bölüm seçip açıp izlemesem garip gelmezdi ama daha dün gençlik hallerini görüp hemen akşamında bu hallerini görünce bir tuhaf oluyor.
    monica ve jennifer aniston birkaç ameliyat geçirmiş bence, botoks falan. joey sporu bıraktığı için, kaslar yağa dönüşmüş. ross biraz formunu korumuş gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 29 Mayıs 2021; 16:45:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AragornNerede

-spoiler yok- bu kadar eski oyuncu kişiyi + manken ve şarkıcı topladıklarına göre cok fazla para harcamışlardır diye düşünmeden edemedim. bilen var mı ilk bölümün maliyetini. heralde 1 friends sezon parasını su oyuncuları toplamak için vermişlerdir.

ilk sezon bölüm başı 22500 dolar. son sezon bölüm başı 1 milyon dolar.

• BoJack Horseman kullanıcısına yanıt
    chandler 'in rahatsızlığı neydi hocam? baktigim kadarıyla vicodin hapı bağımlılığı olusmuş 20 sene önce, bir de reunion öncesi diş tedavisi görüyormuş.

• bazı diziler vardır, aynen öyle bırakmak, ellememek gerek, bu da onlardan biri, lisa kudrow da belirtti. böyle reunion 'lar yapılması daha mantıklı geliyor bana.
    dexter geliyor mesela, çok endişeliyim, inşallah batırmazlar.

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Ross sanki estetik var gibi ondan Joey en genç kalan olmuş gibi yazdım . Yoksa kilo falan normal aslında.

Ayrıca bu bölüm için teklif edilen / kabul edilen parayı görünce başlangıçtaki halleri pek yapmacık geldi bana ? Yani para için çekilmiş bölüm oldu işte. Hadi ekibi toplayalım yeter dememişler sanki

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Ross sanki estetik var gibi ondan Joey en genç kalan olmuş gibi yazdım . Yoksa kilo falan normal aslında.

Ayrıca bu bölüm için teklif edilen / kabul edilen parayı görünce başlangıçtaki halleri pek yapmacık geldi bana ? Yani para için çekilmiş bölüm oldu işte. Hadi ekibi toplayalım yeter dememişler sanki
    aynen öyle, çünkü yıllardır hiçbir programda bir araya gelmediler. ama mesela parks recreation ya da office oyunculari toplaşıyorlar, arada bir denk geliyorum tvlerde, söyleşilerde.
    aralarından sadece phoebe doğal. jenifer zaten burnundan kıl aldırmaz.

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Ben de bu dediklerinizi biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: BoJack Horseman

Ünlülerin katılma işini ben pek sevemedim hadi Lisa ve Lady Gaga’nın Smelly Cat söylemesi neyse de eski kıyafetleri giyip yürüyüş yapmaları falan çok da hoşuma gitmedi. Kit Harington’ın gözükmesi son derece anlamsızdı. Her ülkeden fanların gözüktüğü yerleri de sevemedim.

En büyük eksik bence Paul Rudd, Zoom’dan falan da olsa bir şekilde dahil olsaydı keşke. Son dediğinize ise katılıyorum anne - baba Geller’ın tepkisi çok güzeldi. Mr. Hackles’ın hâlâ yaşıyor olmasına ise biraz şaşırdım açıkçası

Paul Rudd'un çağrılmadığını sanmıyorum. Ya kendisi gelmek istemedi ya da para konusunda anlaşamadılar, Paul Rudd'un 6 ana karakter ile aynı parayı istediği ama kabul edilmeyince de katılmadığı ile alakalı şeyler yazıldı ama ne kadar doğru bilmiyorum. Yoksa son sezonların 6 ana karakter hariç en önemli karakteri oldu, çağrılmaması imkansız.

Her ülkeden fanların gözüktüğü yerler güzeldi hocam niye sevemedin? Friends (1994-2004) #RIPMatthewPerry  Ek olarak o kısımın sjw soslu olması benim de hoşuma gitmedi.

• Gunther ölmüş bee :(

https://haberglobal.com.tr/magazin/friends-dizisinin-guntheri-james-michael-tyler-hayatini-kaybetti-140084

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Prostat kanseri ile uğraşıyordu zaten son dönemde, toprağı bol olsun, üzüldüm

• Friends’i geçmişte de biliyor olsam da , Pandeminin de etkisiyle “0” dan başlayıp; dün itibariyle netflixte bitirdim….Dizi bitince bir boşluğa düşmüşüm gibi hissettim…. İlerleyen zamanda da Reuniona bakacağım :)

• yıllardır erteleye erteleye izleme fırsatım olmamıştı, 1-2 kere ilk 10-15dksını izlemiştim

az önce ilk bölmünü izledim gram güldürmedi bu böylemi gidiyor eğer böyle ise benim için aşırı vasat. himym, tbbt nin çeyreği olamaz.

• Winter Is Coming kullanıcısına yanıt

1. Bölüm çok sıkıcı xx dizisi daha komik

3. bölüm espriler bayat

7. bölüm kıyafetler çok demode

10. Bölüm dizi iyide kıyafetler çok eski moda

1. Sezon gideri var izlenir

2. Sezon 20 dakika bölümler nasıl olsa 2 bölüm daha izleyeyim öyle uyurum

3. Sezon ben nasıl bunca zaman lzlemedim bu diziyi

Dizi finali frinends ne olur bitme🥲🥲

1 hafta sonra 2. Tura başlanır. friends <3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AragornNerede -- 11 Aralık 2021; 21:8:6 >
  • hocam 10 sezon bu ümitle izleyemem.

• @Chandler_Bing yüzünden ön yargı beslediğim bu diziyi yeni izlemeye başladım. Şu an 12.bölümdeyim. bana göre şu ana kadar en iyi bölüm elektriklerinin kesildiği bölümdü. Dizi çok güzel ilerliyor , ilk bölüm iyi değildi o kadar diğer bütün bölümler güzeldi.

@Chandler naber ya

• 742793 kullanıcısına yanıt

Siz kimsiniz, hatırlayamadım?

Şaka şaka, konuşmayalı bayağı oldu cidden. Boş boş ne tartışırdık bir ara, 2-3 yıldır forumu bıraktım gibi zaten. Friends (1994-2004) #RIPMatthewPerry 

İlk bölümlerden böyle sevdiysen sonradan fanı olursun sen o zaman, ilerledikçe daha da açılıyor. Orta sezonlar (4-5-6) dizinin en iyi sezonları. Gerçi yorumun üzerinden 1 ay geçmiş, ilk sezon bitmiştir çoktan. Friends (1994-2004) #RIPMatthewPerry 

• Chandler_Bing kullanıcısına yanıt

İlk sezon bitti 2.sezon da bitmek üzere. Her gün 1 bölüm izliyorum. Chandler favorim ya oynayan oyuncu da çok iyi bence dizinin en iyi oyuncusu da o.Friends (1994-2004) #RIPMatthewPerry 

Ross'u sevemedim bir türlü diğerleri iyi. Bu kadar iyi bir şey çıkacağını sanmıyordum. Dr.Drake'in öldüğü bölüm çok iyiydi mesela saplantılı TV izleyicisi kadının Joey'in peşine düşmesi , birde joey evden gidince chandler'in şizofrenin biriyle ev arkadaşı olması o elemanın sahneleri çok güzeldi adını unuttum şimdi.

Poyraz Karayel zamanları burası güzeldi ya. Friends (1994-2004) #RIPMatthewPerry Şimdi saçma geliyor tabi. Şu an da mesela PK da o kadar güzel gelmiyor.

Chandler benimde favorim ama Ross'ın yüz ifadelerini pes geçmemek lazım ;)

Oo en sevdiğim sezonlara gelmişsin. 3-4-5-6.sezonlar dizinin izlerken en çok keyif aldığım sezonları. Bütün sezonlar güzel tabii ama benim en efsane diyebileceğim bölümler hep bu 4 sezondaydı. Friends (1994-2004) #RIPMatthewPerry 

Ross'u ben de diğerlerine kıyasla daha az seviyorum. Friends (1994-2004) #RIPMatthewPerry 

2.sezonda Rachel'in iki parti düzenlediği bölüm de çok güzeldi, son bölümler olabilir belki izlememişsindir.

Poyraz Karayel balondu zaten. Friends (1994-2004) #RIPMatthewPerry Friends (1994-2004) #RIPMatthewPerry 

• 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.