Şimdi Ara

Friends (1994-2004) #RIPMatthewPerry (175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.530
Cevap
21
Favori
133.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizinin en komik karakteri "hardcore" chandlerdır. Dizi boyunda chandler ikiye ayrılıyor. Monica öncesi ve sonrası diye. Monica öncesi başka bir chandler var karşımızda. öz hakiki chandler'dır, sek viskidir. ironinin dibine dibine vuran, hayatımda gördüğüm belki de en komik dizi karakteridir. zaten loserlığın dibinde olduğu için kaybedecek birşeyi de yoktur. kimsenin gözünün yaşına bakmadan lafı karşısındakinin ağzına ağzına vurur. kendisi lafını esirgemez ve patavatsızdır. 

diğer yandan kilolu olan chandler yani monica sonrası ise daha olgun, daha anlayışlı, daha alttan alan bir karakterdir. softcore'dur, lynchburg'un içine damlatılmış birkaç viski damlasıdır. monica'ya sahip olduğu için onu kaybetmemek için her şeyi alttan alır. zaten matthew perry uyuşturucu tedavisi gördüğü için karakter ekranda da daha az görünür. ve karakter geri plana çekilmiş olur.

kısacası seni özlüyorum bazen "hardcore" chandler  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 13 Şubat 2021; 12:4:25 >

• 1 Nisan'da Netflix'e geliyormuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yuh 😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 12 Mart 2021; 18:15:45 >
  • netflix te türkçe dublaj seçeneği olacaktır büyük ihtimalle.Blu da dublaj yok o yüzden bekletiyorum bakalım az kaldı.

• Himym den sonra netflix sayesinde izlemeye başladım.

1. Sezon bitti. Gerçekten cok iyi bir diziye benziyor. Şimdiler de bu tip dizileri görememek eskilerin kıymetini daha da arttiriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Blutv diziye türkçe dublaj ekledi bu yüzden tercihimi bluda kullanıyorum.

• Yıllardır takip ederim , yeniden toplanma olacak olacak söylentileri oldu. En sonunda yarım yamalak şov söyleyişi geldi . Sonra artık takibi bıraktım tabi. Haberim yoktu geleceğinden bir anda fragmanı gördüm

Şaşırdım tabi

• Ah zaman ah. Ne hale çevirmiş bizim friends ekibini... Hepsi de aynı estetikçiye gitmiş galiba.

Bu da bonus  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 19 Mayıs 2021; 23:59:40 >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt

Yine içlerinden en az çöken Matt ile David gibi gözüküyor. Matthew ile Courteney baya yıpranmışlar, biri uyuşturucu işinden hadi neyse de Courteney baya estetik mağduru olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Yine içlerinden en az çöken Matt ile David gibi gözüküyor. Matthew ile Courteney baya yıpranmışlar, biri uyuşturucu işinden hadi neyse de Courteney baya estetik mağduru olmuş.

Ayıptır söylemesi David'i de Kuşum Aydın a benzettim biraz. Çok şişmiş yüzü ya.

Matthew desen felç geçirmiş de gelmiş gibi zaten. Jennifer Aniston desen yüzünde instagram filtresi var gibi. Courtneyin zaten baştan aşağı suratı ellenmiş. Lisa da kırışık mağduru olmuş. Yine aynen en iyi joey diyebiliriz.

Paul rudd u mesela bu özel bölüme almamaların tek sebebi bence adamın hiç yaşlanmamış olması. Getirip bunların yanına koysalar bildiğin sırıtırdı. Sanki adam zaman makinesiyle bugüne gelmişte bunların yanına oturmuş gibi olurdu  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 20 Mayıs 2021; 2:27:30 >

Ahahah kuşum aydın iyi benzetmeydi hocam harbiden hiç aklıma gelmemişti yalnız  Tekrar bakınca harbiden doğru, para insanı yaşlandırmaz derlerdi ama ekip hızlı yaşamış biraz galiba

• The Reunion olarak geçen özel bölümü izledim, güzel ve duygulandıran bir iş olmuş aslında hep özel bölüm diye yansıdı medyaya ama yanlış bir beklenti oluşturulmuş bence, sadece uzun bir aranın ardından hem ana 6'lının hem de yapımcıların ve bazı tekrar eden karakterleri canlandıran aktörlerin toplandığı, birkaç ünlünün gözüktüğü ve James Corden'ın sunuculuk gibi bir görev üstlendiği bir içerik olmuş. Talk show da diyebiliriz. Matthew Perry zaten çok zor zamanlardan geçti yüzüne de yansımış, çok da sesini duyamadık maalesef. Aralarında en güzel yaşlananın Lisa Kudrow olduğunu düşünüyorum Courteney ve Jen botoksa boğulmuş Matt göbeği salmış

Yıllar sonra hepsini yan yana görmek güzeldi gerçekten, set içinde dolaştılar, anılarını anlattılar, beraber kamera arkası görüntülerini izlediler, sürpriz konuklara beraber şaşırdılar, şahsen hiç duymadığım 1-2 olayı da kendi ağızlarından duymuş oldum. Yazan, oynayan ve izleyen herkesin hayatında çok özel bir yerde dizi, hele de oyuncular için koca 10 yıl dip dibe geçmiş, sürekli seyirci önünde, dergi kapağında ve göz önünde olmuşlar, akıl almaz bir şöhret...

• quote:

Orijinalden alıntı: BoJack Horseman

The Reunion olarak geçen özel bölümü izledim, güzel ve duygulandıran bir iş olmuş aslında hep özel bölüm diye yansıdı medyaya ama yanlış bir beklenti oluşturulmuş bence, sadece uzun bir aranın ardından hem ana 6'lının hem de yapımcıların ve bazı tekrar eden karakterleri canlandıran aktörlerin toplandığı, birkaç ünlünün gözüktüğü ve James Corden'ın sunuculuk gibi bir görev üstlendiği bir içerik olmuş. Talk show da diyebiliriz. Matthew Perry zaten çok zor zamanlardan geçti yüzüne de yansımış, çok da sesini duyamadık maalesef. Aralarında en güzel yaşlananın Lisa Kudrow olduğunu düşünüyorum Courteney ve Jen botoksa boğulmuş Matt göbeği salmış

Yıllar sonra hepsini yan yana görmek güzeldi gerçekten, set içinde dolaştılar, anılarını anlattılar, beraber kamera arkası görüntülerini izlediler, sürpriz konuklara beraber şaşırdılar, şahsen hiç duymadığım 1-2 olayı da kendi ağızlarından duymuş oldum. Yazan, oynayan ve izleyen herkesin hayatında çok özel bir yerde dizi, hele de oyuncular için koca 10 yıl dip dibe geçmiş, sürekli seyirci önünde, dergi kapağında ve göz önünde olmuşlar, akıl almaz bir şöhret...

Çok haklısınız.

Kötü olacağını düşündüm ilk duyurulduğu zaman. Ama beni ters köşe yaptı cidden güzeldi.

Keşke 2 bölüm olarak yapsalardı da uzun uzun izleseydik. Bazı bölümleri çok çabuk atladılar mesela Gunther'ın bağlandığı sahne 10 saniye sürdü, seyirciler ile soru cevapta sadece tek soru alındı, dünyanın 4 bir yanından Friends fanlarının yorumlarını almak yerine 2 3 ülkede takılı kaldılar.

Justin bieber ile BTS'in konuk olacağını duyunca üzüldüm ne gereği var diye düşündüm. İkisinin de az rolü vardı hatta Justin'in rolü o kadar güzeldi ki saygı duydum adama, BTS kısmı yine gereksizdi. Bana kalırsa David Beckham kısmı da gereksiz uzundu, niye Friends sevdiğini uzun uzun anlattı.

İşin özeti gayet güzel bir çalışma olmuş. Ama en şaşırdığım kısım Anne Geller, baba Geller ve Mr. Hackles'ın hala hayatta olduğunu öğrendiğim kısımdı. 1994'de bile bayağı yaşlılardı hatta 1995de Mr. Hackles dizide ölmüştü. Allah uzun ömürler versin  

• -spoiler yok- bu kadar eski oyuncu kişiyi + manken ve şarkıcı topladıklarına göre cok fazla para harcamışlardır diye düşünmeden edemedim. bilen var mı ilk bölümün maliyetini. heralde 1 friends sezon parasını su oyuncuları toplamak için vermişlerdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AragornNerede -- 29 Mayıs 2021; 11:50:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AragornNerede

-spoiler yok- bu kadar eski oyuncu kişiyi + manken ve şarkıcı topladıklarına göre cok fazla para harcamışlardır diye düşünmeden edemedim. bilen var mı ilk bölümün maliyetini. heralde 1 friends sezon parasını su oyuncuları toplamak için vermişlerdir.

Sadece bizim friends ekibi bu özel bölüm için kişi başı 2.5 milyon dolar almış. Gerisini siz hesap edin  

• Herkes yazıp çiziyor erkekler çok yaşlanmış kadınlara yıllar iyi davranmış diye.Ama bence yılların tek iyi davrandığı isim Joey olmuş yani.Diğerleri çok garip geldi gözüme.Aslında her ay neredeyse 10-20 bölüm seçip açıp izlemesem garip gelmezdi ama daha dün gençlik hallerini görüp hemen akşamında bu hallerini görünce bir tuhaf oluyor.

• efendimuhendis E kullanıcısına yanıt
    Ünlülerin katılma işini ben pek sevemedim hadi Lisa ve Lady Gaga’nın Smelly Cat söylemesi neyse de eski kıyafetleri giyip yürüyüş yapmaları falan çok da hoşuma gitmedi. Kit Harington’ın gözükmesi son derece anlamsızdı. Her ülkeden fanların gözüktüğü yerleri de sevemedim.

En büyük eksik bence Paul Rudd, Zoom’dan falan da olsa bir şekilde dahil olsaydı keşke. Son dediğinize ise katılıyorum anne - baba Geller’ın tepkisi çok güzeldi. Mr. Hackles’ın hâlâ yaşıyor olmasına ise biraz şaşırdım açıkçası

:D teşekkürler Şimdi gerçeklerden hata can sıkıcı bir konudan bahsedelim biraz.

Bölümde ısrarla çok iyi anlaşıyorduk, aşıktık, uyumlu bir ekibiz aramız çok iyi , toplanıp bölüm izlerdik bla bla tarzı konmusmalar var. Fakat gerçekler sanki daha farklı, hadi magazine girelim biraz

Rachell karakterini oynayan janiffer in düğününde monice ve phibe karakterlerini oynayan oyuncular davet edilmiş, hatta nedime olmuşlar. Fakat erkek oyuncular ortada yok. Düğüne davetlileri arasında hiç bir Friends erkek oyuncusu yok. Davet edilmemişler. 10 sene birlikte dizi çektiğin kişiler düğüne davetli değil.

Benim tahminim zaten friends sonrası pek birlikte görülmeyen ekip aslında iyi anlaşamamak bir kenara belki de bazı oyuncuların problemleri olabilir biz izleyicilere yansıtmadıkları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AragornNerede -- 29 Mayıs 2021; 14:37:52 >
  • AragornNerede kullanıcısına yanıt
    aralarınin pek sıkı fıkı olmadığı biliniyordu zaten, ki chandler da dedi "telefonla görüşmüyoruz" diye.

• 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.