Şimdi Ara

FreeStyle Street Basketball (Fan Klübü) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.937
Cevap
8
Favori
153.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Güzel tesbitler

@Asea$

Oyun yön tuşları ve A S D ile oynanıyor.Zaten maç başlarken hangi tuş ne işe yarıyor yazıyor ekranda

@mamacık

Zaten herkes ilk mesajdaki isimleri buddy listesine eklesin.Online olunca haber ver seçeneği var onu da işaretleyin.Online olunca kim gelmiş bilelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Midgardian -- 31 Ocak 2008; 13:19:06 >
  • Ayrıca Level8 olduğum için alt level odalara giremiyorum.Back court 4-25 arası.Gelenler oraya girip oda açsın.Yoksa siz level8 olana kadar gavurlarla takılacam mecburen
  • millet sizde de lag problemi var mı, bağlantı ekranında amerikalılar full 5yeşil bar la bağlanırken ben hep tek kırmızı bar la bağlanıyorum. lag olmasa çok güzel ama istediğin zaman şuta kalkamamak, bloğa sıçrayamamak kötü...
  • Benim çok nadir yeşil oluyor.Ama oyunda problem olmuyor fazla.Kablo internet kullandığım için o yönden biraz şanslıyım.
  • oyun görüntüleri fena degil
  • bende üye oldum adam Muhacir

Ko gibiymiş hiç sevmem öyle oyunları ama bu gene basket oynanıyor
  • İşte basket olduğu için güzel.Ben ilerlemeli oyunları severim ama bu oyunun yeri ayrı.KO tipi ama level arttıkça hareketlerin ..vs artıyor ve sıkıcı bir oyun değil.
    Birde yine online oyunlardan Live For Speed güzel.
  • DH FreeStyle Street Basketball Clup açalım
  • Bu başlığın adını değiştirebilirim en fazla.Gereksiz başlıklara karşıyım Tepki almak istemem dışarıdan.Hazır ilk mesajda da üyelerin isimlerini vermişiz.Zaten Clup gibi oldu bile
  • 2 seviye oldum
  • Herkes topluca oyuna girecekse burdan haberleşelim.Herkes aynı level da olmadığı için birbirimizi bulamayabiliriz. Ama orda en altta Back Court Level 4-25 var.Oraya seviye 4 ten sonra herkes girebilir.4 e gelmek zor değil.Birkaç teketek maç yapın hemen level yükseliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Midgardian -- 31 Ocak 2008; 18:01:57 >
  • ben daha oyunu indiriyorum ama bu gece full oynarım heralde :)
  • 3 oldum
  • Ha gayret 4 e geldikten sonra Herkesi bulursun(Tabi online olduğumuz sürece.Geceleri online ım genelde.Gündüz albüm indirmekten çok giremiyorum)
  • oyun indi bende de şuanda patchleri yüklüyo :)
  • bu oyunu görmüstüm kota sıfırlansın mutlaka indircem bide kaç mb ?
  • 265mb. Ama oyun indikten sonra birkaç patch te yüklüyor.Onlar hakkında fikrim yok.
  • DH uygundur ama şifre koyalım oda dh olsun mesela
  • Hepimiz bir araya gelemedik ki.En fazla 3 kişi ile karşılaştım o da sen ve diğer eleman.Onun kim olduğunu bilmiyorum.Forumdan ise ismini ekliyelim.
    Bugün seni gördüm de maçtaydın.Level ler aynı olmadığından karşılaşamadık ama dediğim gibi Lvl4 ü geçen herkes en alttaki Back Court a gelsin.
  • Lvl 8 kadar işler güzeldi, şimdi lvl 8 oldum rakipler artık lvl 15 e kadar var, maçlar çok zor oluyor. Backcourt u kontrol edeceğim, gerçi buddy listte görünüyor.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.