Şimdi Ara

FreeStyle Street Basketball (Fan Klübü) (147. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.937
Cevap
8
Favori
153.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu arada oyunda eski karakteriniz varsa onla devam edebilirsiniz, steam'den girince yeni hesap yaratıyor, eski hesap kullanılamıyor. Fakat steam dışı versiyonla oynarsanız, yine steam oyuncuları ile oynuyorsunuz.
  • hàla oynayan varmı arkdaşlar ?
  • Oyunda lag neredeyse yok , avrupa serverında olduğu için , filipinlilerle ya da amerikalılarla maç yapmıyorsunuz. Ara sıra girip oynuyorum PG karakterim var lvl23 falandı sanırım. Keyifli oyun aslında tek bir sorun eşya alma olayları karman çorman olmuş,hep süreli eşyalar , sınırsız değiller.Ek olarak oyunda kendi evcil hayvan tarzında bir oyuncağınız var toy deniyor , maç esnasında size bonus özellikler veriyor. Seviyesini yükselttikçe bonusu da artıyor. Kendi klasmanındaki diğer toy'larla birleştirince (hepsinin lvl10 olması lazım) daha da fazla özellik veren bir şeye dönüşüyor.

Genel olarak keyifli, zaman geçirmek için kesinlikle tavsiye ederim özellikle basket sevenlere. Rebound almak çin işkencesi olmuyor artık lag olmadığı için.
  • selam millet,
    konu tekrar hortlayınca bir bakayım dedim, sahurdan beri oynuyorum, yeni kapattım :) lag olayının hemen hemen bitmiş olmasını görmek sevindirici.
    srknSG olarak bir karatker açtım, ara sıra girerim oyuna, ekleyebilirsiniz.

• HaRLeM sTaRs diye crew kurdum, gelmek isteyen olursa beklerim.

AeRoSF 50, AeRoGoKu 41, AeRoDNK 36, AeRoC 37, AeRoSG 30 :)
  • oynayan varsa takım yapalım
  • duydum ki oyunun yenisi çıkmış vaktinde burada az oynamadık hep beraber. şimdi indiriyorum yine beraber dh ahalisi olarak girip gerek kendi aramızda maç atmak olsun gerekse başkalarıyla atmak olsun bence yine oynanabilir. üst yorumlarda lag sorunu bitmiş denmesi ayrıca yüzümü güldürdü eskiden 6 kişi olup girmeyi bekliyorduk lag olmasın diye.
  • FreeStyle Street Basketball 2 oyun çok iyi
  • www.oyunmio.com // Editör olmak isteyenler mail atabilir info@oyunmio.com

• Oyuna bir yama gelmiş sanırım. Grafikler falan çok güzel olmuş, adeta yağ gibi akıyor. Daha bir zevkli olmuş oynanış. Nispeten P2W mantığı ise devam.
  • 2008' de oynadıktan sonra şimdiki hali resmen mükemmel olmuş. Lag sorunu da yok baya içerik eklemişler.
    nick: Alfalp
  • benim oyunmu sadece öyle ben giriyorum oyuna room list yazmıyor start yazısıda çıkmıyor sağ alt köşede sadece create yazıyor böyle olan yokmu create basıyom hata veriyor oynayamıyorum
  • Ben başladım oynamaya çok eğlenceli oyun gerçekten.

SF pozisyonunda oynuyorum potaya yakın sallıyorum şutları.
  • arkadaslar bende fsb 2 yi indirdim ancak oyuna girmek istediğimde login kısmında "connection to server has been terminated" hatası alıyorum. bu sıkıntıyı çözebilen veya yaşayan birisi varsa ve yardımcı olabilirse çok sevinirim. çoğu yere baktım kendi sitelerinde ve steam community de bile gm ler pek sallamamışlar ki zaten oyuncular arasında " gm ler bile bilmiyor çözümünü" geyiği başlamış. gerçekten oynamak istedigim bir oyun ama her seferinde aynı hatayı alıp disconnect olmaktan gına geldi.
  • Bende de failure to download launcher data diye bir hata var steamde girince oluyordu ama faceden girdiğim için steamdekini sildim
    kendi sitesindden indirdi olmuyor daha launcherı açmadan bu hatayı veriyor yardıım eder missiniz ??
  • arkadaşlar 3on3 freestyle diye bi oyun geldi steame bileniniz vardır ya oyunu yükledim açıyorum kendi kendine kapanıyor sonra bidaha giriyorum yine kendi kendine kapanıyor herhangi bir hata falan yok açıyorum ilk ekran geliyo böyle elinde top olan karakterler geliyo ondan sonra kendi kendine oyundan atıyo herhangi bir hata veya siyah ekran yok yardım edebilecek var mı??
  • reinstall yada repair yap dosya bütünlüğünü doğrula diyecek olan sivri zekalı arkadaşlara sesleniyorum o kadar salak değilim :) denedim olmadı :/ help me
  • 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.