Şimdi Ara

FreeStyle Street Baskeball 2 (ANA KONU) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
1
Favori
7.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SteppenWolf

tr tayfası var, keşke olmasaydı. yaş ortalaması 15 falan herhalde. oyunu zaten oynayamıyorlar tek yapabildikleri megafondan küfür yazmak.

eskisi gibi başta g f c diye ayrılmak daha güzeldi..şimdi direk istedigin şey alınıyor..birde rokkieyim daha 6 lvlim karşımda iyi seviyede adamlar oluyor sanki yerdeki topa atlayamadım mesela onlar üst seviyede geliyor galiba ama karşımdakiler hep yapıyor..eskiden s ye 2 kere basardık..üst seviyelerde durumlar nasıl oyunu bilmedigim icin şu an cok yalın eski fsb de bile daha cok skill vardı atroksyonlu
  • bugün bütün gün oyuna girmedi.. sayfa goruntulenemıyor diyor launcherde sizdede sıkıntı var mı
  • Oyun ilk oynadığımız fssb gibi lagsız ve güzel. İlk oyundaki gibi yine sf karakterim var 23 levelim şu an, yakında pro kısmına geçerim. Eskilerden bir aero var galiba ama oyunda hiç rastlayamadım.
    Oyunun kötü tarafları ise; online olan kişileri görememek, 1v1 ve 2v2 olmaması, istediğiniz rakipler ile oynayamamak vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaRKN' -- 18 Nisan 2015; 18:31:56 >
  • LV 17 SF ' yim
  • smaç nasıl basılıyor ?
  • hàla oynayan varmı ? oyun türkçe mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PVH

LV 17 SF ' yim

Bende 8 lvl Sf yim hangi skilleri açmalıyım boştayken 3 lük gömüyorum oas atıyorum hep

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler oynayan var mı varsa Allah aşkına söylesin room list gözükmüyo oynayamıyoruz arkadaşlarla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • koobe61 olarak tekrar sahalardayım ama eski char silinmiş yeniden başladık ekleyin brolar
  • thanatos16 ekleyin beni de
  • sierra zamanında fs1i sierra kapatana kadar oynadım yanlış hatırlamıyorsam ozamanlar 45lvl sondu hepimiz 45lvl olmustuk,kapandığı zaman boşluğa düşmüştüm gerçekten o kadar türk oyuncuyla gerçekten çok güzel bir ortam vardı,daha sonra gamekiss ile oyunun devam ediceğini öğrenince havalara ucmustuk,ardından fs2 geldi,1den kat kat iyi olmasına rağmen 1in verdiği tadı bir türlü alamadık nedense,iyi oyuncular toplanırsa oyuna geri dönebilirim bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aarda

sierra zamanında fs1i sierra kapatana kadar oynadım yanlış hatırlamıyorsam ozamanlar 45lvl sondu hepimiz 45lvl olmustuk,kapandığı zaman boşluğa düşmüştüm gerçekten o kadar türk oyuncuyla gerçekten çok güzel bir ortam vardı,daha sonra gamekiss ile oyunun devam ediceğini öğrenince havalara ucmustuk,ardından fs2 geldi,1den kat kat iyi olmasına rağmen 1in verdiği tadı bir türlü alamadık nedense,iyi oyuncular toplanırsa oyuna geri dönebilirim bende.

O zaman çok daha basit grafikleri vs olsa da, inanılmaz zevk almıştık. Tüm donanımhaber, ekibi buluşup beraber oynar, maç yapardık. Güzel zaman geçirmiştik.
  • Bu oyunda tuş ayarlarını değiştiremiyor muyuz?
  • oyun türkçe olsa iyi olurdu
  • 2 kişi oyuna tekrardan başladık varmıdır hala bu oyunu oynayan Türk kadro ?

• Ben oynuyorum şu an. Vividness nickim 20 levelim ekleyin takılalım beyler PG yim
  • Beyler oyuna giremiyorum sunucuyla bağlantı kesildi hatası yani connection to the server has been terminitaded(4) hatasını alıyorum steamde
    sitesinden indirdiğimde ise loginden sonra bekletiyor fakat girmiyor bilen varsa allah rızası için yardım etsin...
  • bende döndüm tekrardan.oynayan varmı hala?
  • Arkadaşlar öncelikle merhaba. Ben de Sierra'dan bugune kadar oyundayım. Bu oyuna gelecek arkadaşlarımız için tekrardan üyelik aldım foruma çünkü o zamanlarda kullandığım üyeliğimi inanın hatırlamıyorum bile. Bu oyunu betadan beri düzenli oynayan biri olarak yeni arkadaşları her zaman aramızda görmek keyif verecektir.

IGN: Ultras

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende de failure to download launcher data diye bir hata var steamde girince oluyordu ama faceden girdiğim için steamdekini sildim
    kendi sitesindden indirdi olmuyor daha launcherı açmadan bu hatayı veriyor yardıım eder missiniz ??
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.