Şimdi Ara

FreeStyle Street Baskeball 2 (ANA KONU) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
1
Favori
7.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün geceden beri oyunda acayip bi sorun var maça giremiyorsun lobide takılıyor yüklenmiyor vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay1122

Dün geceden beri oyunda acayip bi sorun var maça giremiyorsun lobide takılıyor yüklenmiyor vs.

dün o sorun bende de vardı ama anca gece 12 gibi 1 maç atabildim.
  • 2 saat önce baktım sorun devam ediyordu. şimdi güncelleme gelmiş umarım düzelmiştir.
  • quote:

2 saat önce baktım sorun devam ediyordu. şimdi güncelleme gelmiş umarım düzelmiştir.

Maç yapılabiliyor ama lag problemi falan oluyor
  • indiriyorum bakalım nasıl
  • oyunda bazı magic ball itemleri gözükmüyor. rakipte olunca sıkıntı, rakibi göremiyorsunuz. bunun için denetim masasından bölge ve dil seçeneklerini amerika yapmak lazım. hem oyuncakların görüntüsü de düzeliyor. oyundaki tek sıkıntı serverların ayrılması sonucu oluşan oyuncu sayısındaki azalma
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zargana*

oyunda bazı magic ball itemleri gözükmüyor. rakipte olunca sıkıntı, rakibi göremiyorsunuz. bunun için denetim masasından bölge ve dil seçeneklerini amerika yapmak lazım. hem oyuncakların görüntüsü de düzeliyor. oyundaki tek sıkıntı serverların ayrılması sonucu oluşan oyuncu sayısındaki azalma

gece 2 gibi avrupa serverında fazla kişi kalmayınca amerika serverına giriyim dedim. amerikada daha fazla kişi var ama adamlar habire nba muhabbeti yapıyor. bir yerden sonra baya sıkmaya başladı. çıktım tekrar avrupa serverına girdim
  • eskisiden gamepad kullanılamıyordu diye hatırlıyorum bunda kullanılabiliyor mu ?
  • şuan oyun bakımda galiba erişemiyorum?
  • quote:

şuan oyun bakımda galiba erişemiyorum?

Evet.
  • Oyunun 2.si haliyle daha bi güzel , makyajlı vs. Benim problemim bazı playerları görememem. Karakterler tamamen görünmez. Benden başka bu sorunu yaşayan var mı? Varsa çözümü nedir? Paylaşırsanız sevinirim. Göremediğim adamı bloklayamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi morgorath -- 25 Temmuz 2014; 20:05:19 >
  • Diğer oyuncuları görememe problemini düzeltmek için,

Denetim masasından > Bölge ve Dil > Biçimsel > İngilizce (Amerikan) seçiyorsunuz. Oyunu tekrar başlatınca bu sorun ortadan kalkıyor. Burada kısa tarihi gg-aa-yyyy olarak seçin.

Bu arada bizim küçük oyuncak bebeklerin sesini kısmanın yolunu bilen var mı?
  • Arkadaşlar IstanBULLS isimli bir crew, kurdum. Birbirine saygılı olacak tüm arkadaşları beklerim. Crew olayı basket takımı gibi sanırım, o da seviye atlıyor, ekstra getirisi oluyormuş falan.

Crew: IstanBULLS

Private Kanal: TURKIYE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aerospace -- 26 Temmuz 2014; 21:00:56 >
  • Ben de inidiriyorum bakalım güzele benziyor. Seslendirme ve arka fon müziği Neogeo'dakine benziyor.
  • Merhaba arkadaşlar babyshaqtr ekleyin herkesi bekliyorum
  • Arkadaşlar Ağustos 8'i %100 xp ve puan veriyormuş, fırsatı kaçırmayın iyi oyunlar. Tüm arkadaşları IstanBULLS crew'e bekliyoruz.
  • Aerospace kullanıcısına yanıt
    bunu bende arıyorum. oyunun müziğini de kıstım malum sürekli tekrar ediyordu. toy ların sesini de kısabilirsek iyi olacak.
  • bende indireyim ilk oyunda pg vardı ful item Türk grubumuz vardı acımadan çakıyoduk adamlara ne günlerdi be :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whici

bende indireyim ilk oyunda pg vardı ful item Türk grubumuz vardı acımadan çakıyoduk adamlara ne günlerdi be :D

Aslında bu oyun ilk oyuna göre daha zevkli daha esnek olmuş, IstanBULLS takımında (crew) Türkleri toplamaya çalışıyoruz, maksat o eski günlere dönmek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aerospace

quote:

Orijinalden alıntı: Whici

bende indireyim ilk oyunda pg vardı ful item Türk grubumuz vardı acımadan çakıyoduk adamlara ne günlerdi be :D

Aslında bu oyun ilk oyuna göre daha zevkli daha esnek olmuş, IstanBULLS takımında (crew) Türkleri toplamaya çalışıyoruz, maksat o eski günlere dönmek.

tamam ozaman geleyim :D şuan bilgisayarımın fanları bozuk hocam 2 haftalığına başka biyerde kalıyorum 2 hafta sizle takılır sonra evime dönünce bi ara vermek zorunda kalırım baştan söyliyeyim :/
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.