Şimdi Ara

Freedos yada Recovery Silinenler İçin Lenovo OKR Kurulumu(Win8 ve 8.1) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
16
Favori
40.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özel mesajlari okuyamiyorum yurt disi telefonlara onay olmuyor...
    Özel mesaj yazan arkadas, mesaj okuyamiyorum burdan sorun neyse yazarsan yardimci olmaya calisirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sahin5858 -- 27 Eylül 2020; 22:3:33 >
  • OKR 9.0 iso dosyasını arıyorum yardımcı olabilir misiniz acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • windows 10 2004 güncellemesinden sonra okr çalışmamaya başladı. Geçerli sistem yedeklemeyi desteklemiyor diye uyarı alıyorum windows üzerinden yedekleme yaparken. Ben 2-3 ayda bir yedek alırım hep. En son almaya çalıştım olmadı anlattığım gibi.
    Sonra burda yazılanları baştan sona okudum. Daha önce de hdd formatlanınca burdan yapmıştım. Okr 8.1 iso dan boot ederek kurdum. Yedekleme yine çalışmıyor. Okr 10 veya 9 artık ne olursa sizce ne yapmalıyım? Lütfen yardımcı olur musunuz? Teşekkür ederim.

• Bu işlem için diski komple silmek gerekiyor mu ?
  • Okr sıfırlıyor zaten

• fatihyss kullanıcısına yanıt
    Siz OneKey Recovery hangi versiyonunu kullaniyorsunuz eger eski versiyonsa bu hatayi verecektir, Eger eski versiyonsa benim burda paylastigim OneKey Recovery indirin ve sizde yüklü olan dosya ile degistirin..
  • yesanin276 kullanıcısına yanıt
    Kendisi HDD yi siliyor ve kendi yapisina göre düzenliyor..
    OKR 9 senin yüklü olan sistemine etki yapmaz...
    https://s7.dosya.tc/server17/6ejgs6/OKR9.0.1.2330.zip.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sahin5858

Siz OneKey Recovery hangi versiyonunu kullaniyorsunuz eger eski versiyonsa bu hatayi verecektir, Eger eski versiyonsa benim burda paylastigim OneKey Recovery indirin ve sizde yüklü olan dosya ile degistirin..
    Burda paylaşılan iso dosyası ile kurdum boottan. sürümü 8.1.0.2619
    fakat masaüstü sürümü 8.1.0.4501
    masaüstünden yedekleme yapabiliyorum. fakat recovery ekranından geri yüklemeye çalıştığımda hata veriyor.
    eskiden boot sürümü 8.0.0.0824 windows sürümü 8.0.0.2105 olan versiyonlarla istediğim gibi yedek alıp yüklüyordum. şu windows 10 2004 güncellemesinden sonra oldu her şey. onun yüzünden boottan sürüm 8.1.0.2619 kurdum burda verilen iso ile. ama yine para etmedi. nerde hata yapıyorum acaba. yardımcı olabilir misiniz?

Benim PC de Orginal OKR yüklü elimde USB Recovery var..

Hem masa üstü hem de recovery ekraninda 8.1.0.4501 versiyonu var..
    Recovery icinde yüklemeyi hic denemedim her hangi bir fikir yürütmeye calisiyorum

Sanirim recovery üzerinden yedek yüklememesi farki ve eski bir veryion oldugu icin olabilir...
  • quote:

Benim PC de Orginal OKR yüklü elimde USB Recovery var..

Hem masa üstü hem de recovery ekraninda 8.1.0.4501 versiyonu var..
    Recovery icinde yüklemeyi hic denemedim her hangi bir fikir yürütmeye calisiyorum

Sanirim recovery üzerinden yedek yüklememesi farki ve eski bir veryion oldugu icin olabilir...
    Ama eskiden yükleme oluyordu. 4501 in iso dosyasını nerden bulabilirim acaba. Sizde orjinali mevcut herhalde. 2 tarafında aynı versiyon olduğu zaman yedekleyip geri yüklemeye izin verecek acaba? Deneseniz belki olur ama veri kaybetmenizi istemem

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihyss

Ama eskiden yükleme oluyordu. 4501 in iso dosyasını nerden bulabilirim acaba. Sizde orjinali mevcut herhalde. 2 tarafında aynı versiyon olduğu zaman yedekleyip geri yüklemeye izin verecek acaba? Deneseniz belki olur ama veri kaybetmenizi istemem

Alıntıları Göster
    Simdi denedim gayet normal yüklüyor kardes...
    Boot bölümünde ki eski versiyondan yapiyor seninki..

4501 olmasi icin ilk kurulum paketine eklemen gerekiyor sonradan yükleme olmaz Boot bölümüne
  • Sahin5858 S kullanıcısına yanıt
    Yani eskiden masaüstü sürümü önde olmasına rağmen yedek alıp kurtarıyordu. 2004 güncellemesinden sonra olanlar oldu.

• quote:

Simdi denedim gayet normal yüklüyor kardes...
    Boot bölümünde ki eski versiyondan yapiyor seninki..

4501 olmasi icin ilk kurulum paketine eklemen gerekiyor sonradan yükleme olmaz Boot bölümüne

Alıntıları Göster
    Nasıl yapacağım yardımcı olur musun
    1 haftadır ömrümü yedi bilgisayar ya

• Su anda pek zamanim yok, Eger zamanim olursa burda ki paylasilan dosyaya 4501 ekleyip deneme yapacagim eger olursa burda paylasirim iso dosyasini yani yeni versiyon yapilmis halini...
    BUrda ki paylasilan dosya icerisine 4501 OKR dosyalarini eklemen gerekiyor yani MAIN ve OKR dosyalarini.. ve deneyeceksin eger dogru dosyalari dogru yere eklersen olur sanirim hic denemedim... Yani bunu yapmak icin de kurulu PC yi tekrar siifirlayip denemek gerekiyor..
    Ama bunun orginal dosyasini bulmak cok zor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sahin5858 -- 29 Eylül 2020; 0:47:58 >
  • quote:

Su anda pek zamanim yok, Eger zamanim olursa burda ki paylasilan dosyaya 4501 ekleyip deneme yapacagim eger olursa burda paylasirim iso dosyasini yani yeni versiyon yapilmis halini...
    Çok makbule geçer gerçekten. Çok dua ederim sana. Yeter çözülsün. Eskisi gibi yedek alıp yükleyeyim.

• quote:

BUrda ki paylasilan dosya icerisine 4501 OKR dosyalarini eklemen gerekiyor yani MAIN ve OKR dosyalarini.. ve deneyeceksin eger dogru dosyalari dogru yere eklersen olur sanirim hic denemedim... Yani bunu yapmak icin de kurulu PC yi tekrar siifirlayip denemek gerekiyor..
    Ama bunun orginal dosyasini bulmak cok zor..
    Neden bu kadar zor ya. Kolay ulaşılabilseydi keşke.
    MAIN ve OKR dosyalarını değiştirip denemek lazım ama risk bir yandan da. Benim elimde 8.0.0.2105 yedeği var. Önce 8.1.0.4501 den yedek almak lazım yeni boot kurunca yüklemek için.
    Sen işlerin hafifleyince yapabilirsen çok iyi olur senden haber bekleyeceğim çok sağ olasın

• Kendi Orjinal Recover icinde ki dosyalar..

OKR dosyalarini upload ettim sen gerekli degisikleri yapman gerekiyor...

MAIN ve OKR dosyalarini gerekli yerlere yükle...

OKR8

LRS_ESP

OneKey icinde ki 2 klasörü üzerine yazdir..

Burdaki dosyalarla degismen gerekiyor...

Umarim isine yarar..

Kolay gelsin

Dosyalar..

https://s7.dosya.tc/server17/t6nrr6/E00BO3WW.zip.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sahin5858 -- 4 Ekim 2020; 17:18:53 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.