Şimdi Ara

⚡ Freecash - Uygulama indirerek, oyun oynayarak para kazanın! ⚡ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
450
Cevap
9
Favori
31.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün biraz deneyeyim dedim birkaç saat oyun oynadım 45 tl para kazandım. Ltc olarak gönderdim sadece 0.001 fee kesiyor. Ben beğendim ilk defa çalışan bir görev uygulaması gördüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7-8 gün sonunda dün adgeme mail attım uzun süredir ödülü alamadığıma dair akşama yolladılar

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bugün 78 tl kazandım. Oyunlar iyi getiriyor anladığım kadarıyla 3-5 kazanıyoruz bari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brhmlpy -- 8 Şubat 2022; 21:56:15 >
  • Bende 2.3 doalr yolladım ancak ne zaman geçiyor hesaba tahmini

• barbar52 kullanıcısına yanıt

Hocam hızlı gönderiyorlar ama LTC ağı çok hızlı olmadığı için 30 dk - 1 saat arası sürebiliyor.

• Hocam bu State of Survival oyun görevinde karakter mi 12 level olacak yoksa görevlerde bölüm 12 ye kadar mı gelicez? Geldim vermedi çünkü.

• State of Survival hiç oynamadım ben hocam. Önceki sayfalarda bahseden bir arkadaş vardı ona bir sorun isterseniz.

• şefimiz yani karakterimiz. ben 1 haftada 25 lvl yaptım, biraz süre ayırırsanız kasılmanız çok hızlı oluyor. sürekli enfektelere saldırarak onlardan çanta farmlayın, biriktirip toplu açın çok fazla hızlandırma veriyor , üstüne iyi klana girerseniz süre yardımı ile de aşırı kolay kasılıyor. üstüne çok fazla kapsül elde ediliyor bu kapsüllerin 500ü ile 2. inşaat slotunu sürekli açık tutup günlük görev kısmındaki bina geliştirmelerini yapın çok xp veriyor.

7 dolar çektim (state of survivallar daha yatmadı) ltc ile 30 dakikaya hesabımıza aktarılıyor. state of survivalı yeni başlayacaklar bütün teklif verenlere bakarsa daha yüksek coin verenden başlasın.

edit: karakterin 12 lvle gelip ödül yatmadıysa ticket aç ben 1 2 gündür bekliyorum 18 lvl ödülü 30 dakika önce yatmış tekrar ticket açıp kalanları da talep edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi l053r -- 10 Şubat 2022; 3:43:36 >

• l053r kullanıcısına yanıt

Çok teşekkürler hocam tavsiyeler için. Ticket atayım o zaman tamamdır

• İşe yarıyorsa referanslı linkten kaydolayım

• Bir taktik buldum;

Bilgisayardan girince Cpx anketler çalışıyor. Saatte 2-3 tane veriyor arada birkaç saat sonra girin dese de refresh atın bulabiliyor.

Anketlerde genelde ilk başta bot olmadığınızı algılamak için yazı yazmalı veya tuzak soru soruyor onu geçerseniz devamını sallayın bayağı bir soru oluyor çünkü. (Arada yine tuzak sorular sorabiliyor dikkat). Böyle yapa yapa 1-2 saatte 2 dolar vs. geliyor. Anketten atsa bile min. 10 coinveriyor.

• Hocam adamlar uçanı kaçanı banlıyor zaten. Yanlış sulardasın bence. Sen bilirsin yine de.

• kojiro kullanıcısına yanıt

Banlarsalar da umrumda olmaz. Ayet Studiosun büyük ödüllü oyunları dışında hicbirinin parasını alamadım. Ticket atıyorum yine tık yok. Böyle devam etcem

• ayetten iyi para almışsın :D ben state of survivalda satın alımlı görevler hariç hepsini bitirdim 3 4 tane ticket açtım 3 gün oldu vermediler hala xd almayan varsa revenue universe da hola browser yükle aç teklifi var 450 coin veriyor

• hafta sonu yapabileceğim en karlı oyun ve ödülü nedir? Bilgilendirirseniz sevinirim, daha önce kayıt olmadım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Adgem gerçekten çok başarısız bir firma diğer tüm firmalardan aldığım görevler anında yatmasına rağmen Adgem resmen 14 bin coinin üstüne yattı. 8 günde +20 mail atmama rağmen dönüş yok. Adgem dışında gerçekten kazandıran bir uygulama.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Coinbase görevi 24.75$ olmuş yapmayan varsa mutlaka baksın. Ancak 30 gün bekletiyor ödülü.

• 1 haftadır 5 6 kere mail ve supporttan ticket açtığım halde ayetstudios 12 doları yatırmadı üzerine yattı herhalde .s support ve mail göndermekten başka bir şey yapamıyor muyuz ?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.