Şimdi Ara

Free Silk / 110 Cap / Online 400+ / Yeni Özel Edit Server (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
1
Favori
3.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hakkaten sw güzel gece check olmayadı eyidi ama nese.
  • Sunucu Kaynaklı bir sorundu, Her zaman olmaz 1 aydır ilk defa oldu bu
    Server Online 300 Ulaşmış olup kısa sürede büyük bir başarı elde etmiştir,2-3 ayda çok yüksek oyuncu potansiyeline sahip olacaktır.
  • Valla bi kaç sıkıntı ar.Birincisi 7300 hp ve mp kaldırılmalı.M bot pil bugu düzelebilse güzel olur.
  • Hp Mp niye kaldırılmalı acaba ? Herkese açık sonuçta herkes kullanabiliyor,
    Mbot Pill bugu olayı ise daha önce kaldırdıgımızda oyuncuların %99 u Problem çıkardıgında böyle bir yasaklama getirmiyoruz,
    bugun kapanmasını isteyen toplasanız 3 kişi olsa 300 kişi istemiyor.
  • Oyun şimdi iyi güzelde 1den 9dg'ye kadar sunlar var.Buraya kadar herşey normal ama 10dg sun neden yok ? 101+ olunca çok büyük sıkıntı çekiyoruz silah neysede set yönünden çarla kasmaya çalışsan yatıyorsun item yapmak için baya bi uğraşmak gerekiyor 109 olduktan sonra itemsizlik yüzünden oyun beni pek sarmadı.Bıraktım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Carl Elfman

Oyun şimdi iyi güzelde 1den 9dg'ye kadar sunlar var.Buraya kadar herşey normal ama 10dg sun neden yok ? 101+ olunca çok büyük sıkıntı çekiyoruz silah neysede set yönünden çarla kasmaya çalışsan yatıyorsun item yapmak için baya bi uğraşmak gerekiyor 109 olduktan sonra itemsizlik yüzünden oyun beni pek sarmadı.Bıraktım.

Gdiip kasıcaksın kardeşim hazır çar versinler sana direk novaw+14 olur mu öle şey.novalar 150m flaan taş çatlasa 2b paraya set yaparsın.
    2b yide bi günde bottan çok kolay kazanırsın.item toplatıp sattır bota.
  • 1 Günde normal bir set yapıp 1 haftada çok iyi bir set yapabilirsiniz, O Kadar zor oldugunu düşünmüyorum oyunun,
    Egypte set zordur onuda alanın swde bir farklı olsun istedik. Nova set vs o kadar zor degil bir kaç bot charı işinizi görür.
  • Server onlinedir aktifdir
  • quote:

Orijinalden alıntı: bfilmizle

Hp Mp niye kaldırılmalı acaba ? Herkese açık sonuçta herkes kullanabiliyor,
    Mbot Pill bugu olayı ise daha önce kaldırdıgımızda oyuncuların %99 u Problem çıkardıgında böyle bir yasaklama getirmiyoruz,
    bugun kapanmasını isteyen toplasanız 3 kişi olsa 300 kişi istemiyor.

Hp mp basıyolar bide balon vigor da olunca cleric çarlar ölmüyorlar.
  • Oyunu Full client indirmeniz önerilir, mediapk indirenlerden şikayet gelmektedir, Kısaca açıklıyayım, ( Media indirmeniz halinde şehirlere giremezsiniz, Media oyuna bi bakayım demeniz içindir, Full indirirseniz sorunsuz oynarsınız.
  • Yeniden başladım bakalım kendi pt'mi açıp şuan herşey yolunda :)

Free Silk / 110 Cap / Online 400+ / Yeni Özel Edit Server
  • Server online ve aktifdir. Yarın kale savaşı saat 19.00 tax ayarı: savaştan 5 dk sonra ve 2,5 saat kadar sürecek 23.30da bitecektir.ona göre ayarlayınız.
  • quote:

Yeniden başladım bakalım kendi pt'mi açıp şuan herşey yolunda :)

Pt açmana gerek yoktu yaw.Bu oyunda novanın kıymeti yok.2 çar aç sırayla fgw git commander düşünce 15b kara giriyosun direk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pes Etmek YOK!

quote:

Pt açmana gerek yoktu yaw.Bu oyunda novanın kıymeti yok.2 çar aç sırayla fgw git commander düşünce 15b kara giriyosun direk.

Aslında pt'yi hem biraz sp hem de biraz gold yapmak için açmıştım normal türlü charlar hep yatıyordu.Şimdi ise garip bir sorun ile karşılaştım.Hergün hiç takılmadan mbot şuan xbow çarımda buffları basıp bazen atack yapıyor bazen yapmıyor ayarları sildim yeniden yükledim yine aynı.Ama diğer çarlarda sıkıntı yok hata nedir hala çözemedim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Pes Etmek YOK!

quote:

Aslında pt'yi hem biraz sp hem de biraz gold yapmak için açmıştım normal türlü charlar hep yatıyordu.Şimdi ise garip bir sorun ile karşılaştım.Hergün hiç takılmadan mbot şuan xbow çarımda buffları basıp bazen atack yapıyor bazen yapmıyor ayarları sildim yeniden yükledim yine aynı.Ama diğer çarlarda sıkıntı yok hata nedir hala çözemedim.

x bowu clerice çevir.Clericte ınt ise wiz olsun yahut warlok olsun.

• Servera yeni uniqler gelmiştir arkadaşlar.

• Serverdaki çoğu uniq çıkış noktasına adamlar pt açmışlar özellikle forceman nickli kişi sürekli kesiyor.Bu biraz saçma değil mi ? Uniqlerde en azından pt açmak serbest olmasın ki rekabet olsun.
  • Bende indiriyorum oyunu Guild falan varsa katılmak isterim tek başında keyifli olmuyor pek .
  • geliyorum..

edit: gelmez olaydım vakit kaybı.

- oyunda pre yok.

- avatar alamıyorsunuz alsanız da balon ve diğer abudik şeylerden alıyorsunuz. bu benim için büyük eksiklik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi winneras -- 9 Ekim 2013; 13:16:12 >
  • Benim nick sCrew pm atarsanız oyundayım :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.