Şimdi Ara

Free Silk / 110 Cap / Online 400+ / Yeni Özel Edit Server (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
1
Favori
3.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: winneras

geliyorum..

edit: gelmez olaydım vakit kaybı.

- oyunda pre yok.

- avatar alamıyorsunuz alsanız da balon ve diğer abudik şeylerden alıyorsunuz. bu benim için büyük eksiklik.

Tevrübesiz oyuncu bu kadar olur işte :)
    Arkadaşım Oyunda premium haricinde herşey var,Premiumuda satıyoruz çünkü biz item gold kesinlikle satmıyoruz.
    Bazı bugları engelleme amaçlı bazı f10 itemleri npcye alındı, eger zahmet edip hotan jangan Dress npcsine girseydiniz dressleri görür
    Special npcye girseydiniz diger silk itemlerini görürdünüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bfilmizle

quote:

geliyorum..

- oyunda pre yok.

- avatar alamıyorsunuz alsanız da balon ve diğer abudik şeylerden alıyorsunuz. bu benim için büyük eksiklik.

Arkadaşım Oyunda premium haricinde herşey var,Premiumuda satıyoruz çünkü biz item gold kesinlikle satmıyoruz.
    Bazı bugları engelleme amaçlı bazı f10 itemleri npcye alındı, eger zahmet edip hotan jangan Dress npcsine girseydiniz dressleri görür

bak dostum ben sroyu 6 yıldır oynadım. biliyorsundur joymax işi iyice sıvayınca ben de bıraktım.

hitsro oynuyorum. hitsroda pre var avatarlar full ve 400-600 arasında oyuncusu var. hitsrodan önce de bir çok private serverda oynadım. ama içlerinden en iyisi hitsro.

• quote:

quote:

quote:

geliyorum..

- oyunda pre yok.

bak dostum ben sroyu 6 yıldır oynadım. biliyorsundur joymax işi iyice sıvayınca ben de bıraktım.

hitsro oynuyorum. hitsroda pre var avatarlar full ve 400-600 arasında oyuncusu var. hitsrodan önce de bir çok private serverda oynadım. ama içlerinden en iyisi hitsro.

Olabilir ben size çok aceleci davranmışsınız demek istedim, Biz mesela skill reset potionu npcye alıp makul bir golda satılıyor çünkü free olunca pvplerde skilleri geri alıp tekrar açıyorlar bug yapıyorlar,Yaptıgınız herşeyin bir nedeni var..

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Carl Elfman

Serverdaki çoğu uniq çıkış noktasına adamlar pt açmışlar özellikle forceman nickli kişi sürekli kesiyor.Bu biraz saçma değil mi ? Uniqlerde en azından pt açmak serbest olmasın ki rekabet olsun.

..
  • Haklısınız fakat ona pt açma stall açma onu yapma bunu yapma diye bir kısıtlama getirmek saçma herkes eşit sonuçta, Sizde yapabilirsiniz biz engellemiyoruz.pt kurupda gidebilirsiniz.
  • Server onlinedir arkadaşlar saglam düzgün playerlar bekliyoruz, oynamaktan aciz gm item ver gold ver diyip 3 gün sonra bu swde gmler item vermiyor diye oyunu bırakacaklar gelmesinler.
  • Yeni update gelecektir ,detaylar gün içersinde vericegiz, saglıcakla kalınız.
  • Yokmu DH den kimse oyunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: merif@st

Yokmu DH den kimse oyunda

Vardır :) Olmaz mı belli etmiyorlar kendilerini :=)
  • Kale savaşı bugündür yeni oyuncuları bekliyoruz..
  • Kale savaşında online sayımız 450 e ulaşmıştır, Geleced vaad eden serverda şimdiden yerinizi alın.
  • Server aktifdir online sayısı 400 ü aşmıştır.. Saglam düzgün ve gelecek vaad eden bir swdir.
  • Server onlinedir yeni oyuncuları bekliyoruz
  • söylediklerinize bakarsa güzel bir private server olmuş. peki isro oynayan var mı aranızda? jsro haricinde onu da oynamak isterim.
  • Server online sayısı 500 ü aşmıştır. Server Onlinedir, Aktifdir oyuncu sayısı her geçen gün artmaktadır
  • denıyorum bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pércussionist -- 28 Ekim 2013; 9:25:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pércussionist

denıyorum bakalım

Deneyin şuana kadar swyi sevmeyen tek 1 kişi bile çıkmadı, Her gelen arkadaşlarınıda çagırıyor Keyifli eglenceli bir server oluyor :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Pércussionist

denıyorum bakalım

Deneyin şuana kadar swyi sevmeyen tek 1 kişi bile çıkmadı, Her gelen arkadaşlarınıda çagırıyor Keyifli eglenceli bir server oluyor :)

bende 101 lvl oldum server gerçekten güzel arkadaşlık ortamıda var ve ayarlar ıyı yapılmış, emegı geçenlere tesekkurler
  • Download linkleri cok yavas

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyundan atıyor anıden nıyeyse 2 3 kere attı sımdı durup dururken botta kullanmıyorum ama

yıne attı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pércussionist -- 30 Ekim 2013; 13:28:14 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.